PS5 Digital 349$
PS5 Disc 449$

Bence fiyatlar böyle olacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 12

Oh maşallah

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 38

😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeter artık

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

Tasarımı kötü olsada sunduğu özellikler fena değil, fiyatı çok fazla. Geleceğin Maybach'ı olmak istiyorlar ama o işler öyle kolay değil.

Benim dikkatimi çeken şey bu araba jeneratör olarak kullanılabilecek olması. Şarj ettiğiniz wallbox ile elektrikler kesildiğinde araba evinizin güç kaynağı olabilecekmiş. Birde zorda kalan elektrikli arabalarıda şarj edebiliyormuş. (30:00)

#HaftalıkGündemeMalzeme

Lucid Air EV World Premiere! (FULL REVEAL)

The Lucid Air boasts over 500 miles of range and up to 1,080 horsepower. Watch the big reveal of the new Tesla competitor right here.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kalbim sıkışıyor. 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Almanlar gene yaptı yapacağını, ilk elektrikli porsche modeli tesla'yı tam anlamıyla tokatlıyor. 🙂

Tesla Model S Cheetah Stance vs Porsche Taycan Turbo S: DRAG RACE!

On the lookout for your next car? Head to https://www.carwow.co.uk to find the right car from the right dealer, at the right price. ............................
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 36
 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Porche nin hala turbo ismini kullanması komik geliyor.

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  tesla kaç senelik araç. ayrıca fiyat farkı çok yüksek. tesla zamanında iyi ezmiş ki tek hedef tesla olmuş. şu anda imkanım olsa tesla alırım. 2 sene sonra roadster çıktığında zaten porsche nin hayal edemeyeceği birşey olacak.

 • Cihat @cihat

  Birçok kişi teslayı savunuyor benimde çok sevdiğim yenilikçi bir firmadır ama karşılarında yaklaşık 100 yıldır otomobil üreten BMW Mercedes ve vag grubu var. Şuan hepsi modellerini elektrikli üretmeye kalksa eminim ki tesladan çok daha başarılı ürün koyar kaldı ki yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar bu kategoride. Şuan için alman otomobil firmaları içten yanmalı motorun ekmeğini yeme peşinde.

  • Hasan ilker Com @ilkercom

   Tesla yı böylesine güçlü yapan tek bir ürün değil. Komple vizyon.
   Birincisi tesla GM ye inat kurulmuş bir firma. Kurucuları GM elektrikli araç mağdurlarından. İlk fonlayanlar da bu mağdurlar. Dolayısı ile Elon Musk bu firmanın vizyonuna sonradan dahil olup uzaya çıkardı bu fikri.
   İkincisi Tesla komple bir ekosistem. En basitinden garantiden değişen pilleri çöpe atmayıp ev tipi depolama üretiyorlar. Kendi solar panel sistemleri var. Üretimden tüketime tek eko sistem. Tıpkı apple gibi.
   3. sü ücretsiz şarj alt yapısı kurarak sıfırdan elektrikli araç devrimini başlattılar. BMW filan normalde böyle birşey akıl etmez edmez.
   4. 3. şahıslar değil kendisinin olan bir satış ve servis ağı var.
   5. ürünlerin dayanıklılığı bmw ve mercedesin çok ötesinde. 100 bin km hiç servise gitmemeiş bmw yoktur. ama mercedes var. Youtube a bakarsanız bir sürü araç var böyle.
   6 Bu saatten sonra tesladan iyi araç yapsalar bile ( ki yapmalarını elon musk da istiyor ) Bu işi sıfırdan var eden firma tesla. Elektrikli aracın kaderini yazan firma.

   Şu anda model 3 gibi bir araçları yok. en az 2 sene de olamayacak. 31 bin usd ye mucize gibi araç alıyorsun

 • Deniz Fidan @deniz-fidan

  Tesla iyidir hoştur severim fakat bazı açılardan abartılıyor. Sanki dünyada hiçbir araba tesla gibi olamaz şeklinde lanse ediliyor.

  Bildiğim kadarıyla işçilik ve iç ortam olarak o kadar üst segment değil teslalar.

  Aklıma elon musk elektrikli wolksvagen araca binip ivmelenmesini merak ediyorum deyince wolksvagenin cevap olarak bu kompakt bir araç tesla gibi güçlü olmasını beklemeyin eğer sizinkiyle yarışacak bir araç almak isterseniz taycana bakmanızı tavsiye ederiz demesi geldi 😂