Bu gün çalıştığım fabrikada imalathane de 20 ila 30 kişiyi dolandırmışlar. Birinin Facebook unu ele geçirip arkadaşlarına hediye kazandım sende kazanmak istiyorsan şunları şunları yap deyip kandirmislar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu vodofone de bariz 4.5g sorunu var. Bir kac ayri bölgede denedim 3.5 g, 4.5 g yi geciyor hiz olarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

35 yaşından sonra oyun alemine dalalım dedik gittik bir ps 4 aldık. Oynamak için birde battlefield 4 aldık fakat multiplayer de ilk beni indiriyorlar aşağı hiç beceremiyorum 🙂 1-2 adam öldürüyorum anca daha kaç fırın ekmek yiyeceğim sizce 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 23

Merhaba dostlar, benim bir arkadaşım hali hazırda TTNET müşterisi, 30 Mbps vdsl hız aliyor. Sözleşmesi bittiği için turknet e geçmek istiyor fakat , Hem turknetin sitesi hemde müşteri hizmetleri 16 Mbps adsl hız alabilecegimizi söylüyor vdsl Olmaz deniyor bu nasıl mümkün oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • EnginS @engin1984

  Altyapı olmayan apartmana da 16mbit diyor… Sizin 30 olur muhtemelen.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Şöyle, arkadaşınızın hattı Turknet’e taşıdığında, Telekom santralinde Turknet’e kiraladığını sunucuya aktarılacak. ,Turknet’te sunucudaki alt yapı neyi destekliyorsa onu verebilir.

  Sitede yüksek hız vaadi ile geçip düşük hız veya bağlantı alamayanlarda var.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  O sistemin sağı solu belli olmuyor bazen. 75 diyor 35 geliyor. 35 diyor 75 geliyor falan. En güzeli denemek lazım. Eğer arkadaşının kurumsal biri işi yoksa var olan hattı kapattırmadan benim Turknet referansım ile geçiş yapsın. Yeni referans kampanyasından dolayı ilk ay bedava oluyor.

  Talebini VDSL olarak yapar. 3-4 gün internetsiz kalır. Sonrasında durumu değerlendirir. Aynı alt yapı kullanılacağı için aynı hızı teknik olarak alabilmesi lazım. Alamıyorsa da TTelekom işgüzarlığından oluyor. Onunla ister uğraşır çözer istemezse para kaybına uğramadan TTelekom’a geri döner. 1-2 yıl bir yer ile anlaşmadan ufak bir risk alıp denesin bence.

Bu ttelekom beni çıldırtacak. 3 hafta önce abonelik için başvuru yaptım, daha bir arpa boyu yol alamadım. Internet ten sorgulama yapıldığında, sokaginizda alt yapı yok deniyor, ama binada ve komşu binalarda bir sürü internet ve telefon abonesi var. TTNET i aradığımda bölge müdürlüğüne dilekçe yazın deniyor. Bölge müdürlüğü hayır sizde port sorunu var diyip başka bir birime yönlendiriyor. O birim ise hayır sizde alt yapı sorunu var diyip tekrar en başa yönlendiriyor. Kısacası içine girdiğim döngüden çıkamıyorum ve sinirlerim allak bullak oldu. Bu durumda ne yapmamı önerirsiniz.
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar. Ben yeni bir oyuncuyum ve ps4 destiny de söyle bir hata aliyorum “destiny servers are not available. dismiss this message to try again” Bunun sebebi ne olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın arkadaşlar, bunu hangi uygulamanın yaptığını nasıl bulabilirim. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Bu güzel vatanı bizlere armağan eden, başta Atatürk ve silah arkadasalarina, vatanı için şehit düşen binlerce askerimize, Allah rahmet eylesin diyor, mekanları cennet olsun diliyorum. Umarım bir gün şekilçilikten öteye gider fikirlerinin farkına variriz. 19 mayisiniz kutlu olsun gençler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap