PlayStation ile Xbox in hikayesi zannedersem AMD ile Intel arasındaki gibi olacak . Tıpkı AMD nin Intel i geçtiği gibi, Xbox da PlayStation i geçecek gibi duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 38

Elimde gigabayt' in Intel nuc tarzı böyle bir PC si var. İçinde i3 4. Nesil 4010u işlemci, 4 GB ram, Intel HD graphics 4400 var. İki sigara paketi boyutunda. Geforce now için biçilmiş kaftan. Bu sabah denedim, hikayeli oyunlarda gayet tatmin edici. 50 Mbps indirme 4 Mbps yükleme internetim var. Zaten iyi bir oyuncu degilim. Ben daha PC falan toplamam oyun için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa Sakallı @swish41

  Geforge now sizin senaryonuza göre biçilmiş kaftan zaten. Eski, ufak bilgisayarı olan ve rekabetçi oyunlarla pek ilgisi olmayan kitle tam Nvidia'nın hedef kitlesi

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Steamdeki tüm oyunlara yavaş yavaş destek gelirse cidden mantıklı.

 • demigod @demigod

  aylar aylar evvel kapalı beta için davet geldiğinde iyi bir baplantıya (35Mbps/3Mbps 33-34'e 2,70-2,80'i 5-7ms ping aralığında kayıpsız sunan) rağmen değil 2K'yı 1080p görüntüyü sıkıntısız aktarmaktan uzak bir hizmetti, geçenlerde herkese açılınca deneyeyim dedim fakat bu defa da sıra gelmek bilmediği için sıkılıp kaldırdım.

  eğer doğrudan donanım üzerinden sağlanan keskin görüntüyü sorunsuzca sağlıyorsa işe yarar, yoksa hala daha boş iş bunlar. gidecek çok yolları var daha.

Merhaba iyi akşamlar donanımdan pek anlamam bu iki bağlantı ne için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu Ep52 Bluetooth kulaklığımın sağ tarafından ses çok kısık geliyor. Durduk yere bozuldu. Şunu servise vereyimde kullanıcı hatası desinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

38 yaşındayım ve daha önce oyunlar ile hiç alakam olmadı. Merakım olmasına rağmen bazı şeylere çok geç sahip oldum. Bundan 1 yıl önce bende bir yerden başlamak için gidip PS4 aldim. İlk aldığım oyun Battlefield 4 idi. Multiplayer oynamak istedim ama hiç beceremedim doğar doğmaz indiriveriyordular. 😀 Sonra fark ettim ki aslında ben yanlış yerden başlamıştım olaya. Sonra single player oyunlara daldım. Tom raider, uncharted, gibi oyunlar başlamak için doğru olanmış. Şimdi Battlefield 1 oynuyorum çok iyi sayılmam, ama çok rezalette değilim yani. Şu an için PC oyunları bana çok uzak ama ileride onlarida deneyimlemek isterim. Sadece yazmak istedim. #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonların ön yüzünü kompe ekran yapma sevdasına anlam veremiyorum. Hen tutacak yer olmuyor, hem hoparlörü anlamsız yerlere koyuyorlar. Tamam Sony gibi olmasın ama en azından bana bakan stereo hoparlör olsun. Bu kadar kasmanın anlamı ne, başımız göğe mi erecek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Değerli arkadaşlar, 200 lirayı geçmeyecek, boyundan asılan, sesi yüksek, kulaktan düşmeyecek bir Bluetooth kulaklığa ihtiyacım var. Meizu ep52 bu ihtiyacımı karşılar mı? Yoksa önerileriniz nelerdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cengiz @cengiz

  Bende meizu ep 52 var memnunum.

 • burakemreeksi @burakemreeksi

  Ep52 kulaktan düşmüyor ama boyun üzerinde duran parça sabit durmuyor ve arada bir düzeltmek gerekiyor. Ses konusunda da bence baslar çok abartılı kalıyor, boğuk bir sesi var denebilir.
  Pil süresi, bluetooth bağlantı ve konfor konularında fiyatına göre gayet iyi.

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Ep52 kullanıyorum. Durum arkadaşların dediği gibi. Boyunluğu çok iyi ama montun altında kaldığı zaman çıkıntı yapıyor, rahatsız ediyor. Üzerine bir şey gelmeyecekse süper konforlu ama öyle de kullanılabiliyor tabi.

  Ancak fiyattan dolayı full plastik gövdeyle geliyor. Bana biraz dandikmiş gibi geldi ilk elime aldığımda, sonradan alıştım tabi ve pek bir sorunu da yok. Sorun olarak sayılabilecek tek şey, bendeki kulaklıkta şarj soketinin kapağı tam kapanmıyor. %25 kadarı dışarıda kalıyor kapağın. Hal böyle olunca da su geçirmezlik iddiası biraz yavan kalıyor.

  Birde ses açma kapama tuşları içe gömülü, neredeyse dokunmatik bir yüzey kadar ince ve alışması bayağı bir zaman alıyor. Bunların dışında gerek pil süresi, gerek diğer bt müzik kulaklıkları ile kıyaslandığında daha iyi mikrofon performansı, gerekse n11 gibi platformalarda, Aliexpress ile aynı fiyatta olması ile tercih edilebilir bir ürün.