The witcher bitirdim. Ben beğendim güzel dizi olmuş. Öncesinde kitaplarını okumamış oyununu oynamamış idim. Galiba önceden bilgi sahibi olmak beklentiyi yükseltiyor. Artık kitaplarını alma zamanı geldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba iyi akşamlar donanımdan pek anlamam bu iki bağlantı ne için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Meizu Ep52 Bluetooth kulaklığımın sağ tarafından ses çok kısık geliyor. Durduk yere bozuldu. Şunu servise vereyimde kullanıcı hatası desinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

38 yaşındayım ve daha önce oyunlar ile hiç alakam olmadı. Merakım olmasına rağmen bazı şeylere çok geç sahip oldum. Bundan 1 yıl önce bende bir yerden başlamak için gidip PS4 aldim. İlk aldığım oyun Battlefield 4 idi. Multiplayer oynamak istedim ama hiç beceremedim doğar doğmaz indiriveriyordular. 😀 Sonra fark ettim ki aslında ben yanlış yerden başlamıştım olaya. Sonra single player oyunlara daldım. Tom raider, uncharted, gibi oyunlar başlamak için doğru olanmış. Şimdi Battlefield 1 oynuyorum çok iyi sayılmam, ama çok rezalette değilim yani. Şu an için PC oyunları bana çok uzak ama ileride onlarida deneyimlemek isterim. Sadece yazmak istedim. #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonların ön yüzünü kompe ekran yapma sevdasına anlam veremiyorum. Hen tutacak yer olmuyor, hem hoparlörü anlamsız yerlere koyuyorlar. Tamam Sony gibi olmasın ama en azından bana bakan stereo hoparlör olsun. Bu kadar kasmanın anlamı ne, başımız göğe mi erecek?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Değerli arkadaşlar, 200 lirayı geçmeyecek, boyundan asılan, sesi yüksek, kulaktan düşmeyecek bir Bluetooth kulaklığa ihtiyacım var. Meizu ep52 bu ihtiyacımı karşılar mı? Yoksa önerileriniz nelerdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cengiz @cengiz

  Bende meizu ep 52 var memnunum.

 • burakemreeksi @burakemreeksi

  Ep52 kulaktan düşmüyor ama boyun üzerinde duran parça sabit durmuyor ve arada bir düzeltmek gerekiyor. Ses konusunda da bence baslar çok abartılı kalıyor, boğuk bir sesi var denebilir.
  Pil süresi, bluetooth bağlantı ve konfor konularında fiyatına göre gayet iyi.

 • Ekrem 🎧 🎮 @huseyinekrem

  Ep52 kullanıyorum. Durum arkadaşların dediği gibi. Boyunluğu çok iyi ama montun altında kaldığı zaman çıkıntı yapıyor, rahatsız ediyor. Üzerine bir şey gelmeyecekse süper konforlu ama öyle de kullanılabiliyor tabi.

  Ancak fiyattan dolayı full plastik gövdeyle geliyor. Bana biraz dandikmiş gibi geldi ilk elime aldığımda, sonradan alıştım tabi ve pek bir sorunu da yok. Sorun olarak sayılabilecek tek şey, bendeki kulaklıkta şarj soketinin kapağı tam kapanmıyor. %25 kadarı dışarıda kalıyor kapağın. Hal böyle olunca da su geçirmezlik iddiası biraz yavan kalıyor.

  Birde ses açma kapama tuşları içe gömülü, neredeyse dokunmatik bir yüzey kadar ince ve alışması bayağı bir zaman alıyor. Bunların dışında gerek pil süresi, gerek diğer bt müzik kulaklıkları ile kıyaslandığında daha iyi mikrofon performansı, gerekse n11 gibi platformalarda, Aliexpress ile aynı fiyatta olması ile tercih edilebilir bir ürün.

5 yıllık cihazım HTC M8 düşürüp camını kirmam sonucu gidip bir Xiaomi mi a2 aldim. Çok fazla kamera çıkıntısı var. Öyle ki içinden çıkan kılıfla kullanmama rağmen çıkıntı sinir bozacak durumda. Zamanla alışır mıyım onu bilemem. Çekim kalitesi ile ilgili birşey diyemem 5 yıllık telefonumda bile toplasan 50 resim çıkar onlarda ekran görüntüsü. Pili 3000 mah ileride belki o sıkıntı çıkarır. Birde kulaklık çıkışı yok içinden çıkan dönüştürücü ile tipe-c den aldığım ses çok kısık ve kalitesiz, Bluetooth kulaklık ile çok güzel ses alabiliyorsun. Çentik falan yok zaten sırf o yüzden aldim, saf android video ve internet için aldım onun içinde bana fazlası ile yeter bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap