Güzel olmuş elinize emeğinize sağlık. @asaltek @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sevgili bisiklet sever arkadaşlar, 21 Mayıs da Bim e gelecek olan bu bisikleti, 13 yaşındaki oğlum için almayı düşünüyorum. Sizlerin fikrini merak ettim 600 TL. Daha iyilerini bulabilirmiyim yoksa bu iş görürmü. 200 lira daha verebilirim bu fiyatın üzerine.

https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/26-jant-21-vites-bisiklet/aktuel.aspx

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Merhaba arkadaşlar. Fikirlerinize ihtiyacım var . arabalardan hiç mi hiç anlamam. Fiat egea cross 1.4 versiyonunu almayı düşünüyorum. Param ona yetiyor şu anki aracım 2010 Clio symbol . Çok fazla bir beklentim yok öyle uçsun kaçsın gibi bir beklenti içinde değilim. Çok fazla sorun çıkarmasın 130-140 km hızlarda problemsiz gidebilecek İstanbul içinde ve senede bir kez uzun yolda kullanılacak bu araç. Bu 1.4 fire motor nedir ne değildir fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

https://www.amazon.com.tr/dp/B085P2K8JX/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_-1-bGbPEXD002 şu kulaklık çok ucuz degilmi. Sipariş verdim gelsin bakalım. @umtk fikrini merak ediyorum

Wiwu 34930 Pilot One Bluetooth Kulaklık: Amazon.com.tr

Wiwu 34930 Pilot One Bluetooth Kulaklık: Amazon.com.tr
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilmem kaç sene önce aldığım telefon hâlâ çalışıyor. Teknoseyir incelemsinden görüp almıştım. Teknoseyir le tanışmamda ozaman olmuştu. Ve inanır mısınız çocuklar bunla oyun oynuyor 🙂 Arayüzde herhangi bir kasma falan yok ama bir kaç uygulama açınca yavaşladığını hissediyorsun. Bu güne kadar hep Android one cihazlar kullandım şu anda Xiaomi mi a2 kullanıyorum ama memnun kaldığım parasını hakeden tek cihazdır Motorola moto g

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Birkan @birkan-akar

  Bu telefon işi bana fazla abartılıyormuş gibi geliyor, bundan bir iki sene öncesine kadar 2000 tl bir telefon için çok mu derken, şimdi 2000 tl'ye neredeyse telefon yok. 4 senedir samsung e7 kullandım, 2 kere ekran değiştirdim 3. defa kırılınca telefonu değiştirmek zorunda kaldım eğer kırılmasaydı daha kullanırdım. O telefonla e-posta kullanabiliyordum, sosyal medyayı takip edebiliyordum, gerektiğinde fotoğraf çekebiliyordum, atom parçalamıyoruz sonuçta. Modern kapitalist düzen insanlarda ihtiyaç yaratmakta çok başarılı.

  • Ekrem @huseyinekrem

   Bugün 220 dolarlık bir telefonla yapamayacağın bir şey yok. Bir tek NFC'yi sallamıyorlar onun da olduğu modeller çıkabiliyor ara ara. Bizdeki uçurumun sebebi 2000 liralık telefonun vergi ve şu izin belgesi sebebiyle 2000 lira olması, yoksa 90 dolarlık telefonlar onlar.

  • memet @memet

   Doğal olarak herşeyin en iyisini istiyoruz tabi. Ama ihtiyaçları ve kullanım şeklini göz önünde bulundurup oyle alış veriş yapmamız gerek aslında. Şükür şu an en iyi telefonu alacak durumdayım ama ben hiç bir telefonun 5000 liradan fazla edeceğini düşünmüyorum. Orta segment cihazlar b nim fazlasiyla işimi görüyor.

  • ozturka @ozturka

   @huseyinekrem 1500 civarı çok iyi telefonlar vardı, o belge olayı batırdı. Üzerine 1000 tl eklendi doğrudan. Döviz kuru da cabası.

 • Lehimli At @at

  Uygulama konusunda çok boş geliyor bu telefonlar

 • Makineci @makineci

  Bende android 5.1 yüklü ve kasıyor. 🥺

Ewet . Hiç bir zaman şekilçilikten öteye gecemedik. Dinimizi de öyle yaşadık, sana olan sevgimizi de. Dağa taşa resmini çizdik, önümüze gelen her yere büstünü yaptık, en güzel resimlerini seçip onları paylaştık, ama bu ülkenin geleceğini kurtardığını goremedik, gerçek manada fikirlerini idrak edemedik. Adına onlarca kitap yazıp fikir ve düşüncelerini, kurtuluşun bu olduğunu anlatmak yerine mavi gözlerini ve sarı saçlarını anlattık. Sonrada bu kitapları binlerce liraya satıp dinin insanları sömürme aracı olduğunu söyledik. Bir elma gibi ortadan ikiye bölündük ama aslında bir birimizden hiç farkımız yoktu. Bir türlü o aynanın karşına geçemedik. Hep suçlu karşı mahaledekilerdi. Sanki bir farkımız varmış gibi. Memleketin her tarafı işgal edilmiş, halk yokluk ve sefalet içindeyken bir çok şeyin imkansız olduğu bir dönemde herkesi tek bayrak altında toplayıp kurtuluşun bu olduğunu anlatan adamın torunlarıyız biz. Şimdi köşemizde çekilip ağlak bir çocuk gibi zırlayabiliriz. Atatürk ve silah arkadaşlarını, bu vatan için canını hiçe sayan nene hatunları, 15 yaşında askere gidip şehid olan gencecik şehitlerimizi, bu vatan için taş üstüne taş koyan gerek bilim ve teknoloji anlamında gerek askeri anlamda herkesin ruhları şad olsun. #10Kasim1938

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu Haibrag denen alman firması Türkiye'ye yenimi girdi biraz önce aradığım ürünü çok ucuza orda buldum ve sipariş verdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

5-6 gün oldu evde karantina dayım. Evde herkes pozitif çıktı. En ufak bir belirti bile yok bende. Eşim grip gibi biraz rahatsız. Çocuklarda da ara ara öksürük var. 90 yaşındaki kayınpederim en iyi durumda olanımız. Genel olarak durumumuz çok iyi. Adam seçiyor galiba covid. Varlığından emin olmasam herşey yalan diyeceğim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Değerli dostlar sedan bir araca ihtiyacım var. Öncelikle belirtmeliyim ki ilk aracım olacak ve acemi bir şoförüm. 60 bin lira param var. Hep biraz haha biriktirip daha iyisini almak istedim ama araçlara gelen zam benim birikiminden hep daha fazla oldu. Hep bir 2006-2010 arası model bir focus hayalim vardı ama bir türlü fiyatlarına yetişemedim. Birikimim hep geride kaldı. Rica etsem benzinli veya dizel 1.4 ve üzeri bir araç tavsiye edersiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17