Merhaba dostlar, sakalıma şekil verebileceğim, cevresini düzeltebileceğim kısacası sakalıma şekil verebileceğim bir traş makinasina ihtiyacım var. Bütçem 200 liraya kadar çıkabilirim.
#traşmakinesi
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://bbc.in/2FtjveO
Şu haberi okuyunca gözlerime inanamadım. Biz nasıl bir yerde yaşıyoruz arkadaş. Bazen bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyorum.

'Fransa'da her 8 kadından biri tecavüze uğradı'

Fransa'da yeni yayımlanan bir araştırma, ülkedeki kadın nüfusunun yüzde 12'sine denk gelen 8 milyon kadının hayatlarında en az bir kere tecavüze uğradığını ortaya çıkardı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Merhaba dostlar, bu Android te youtube kanallarını engellemenin bir yolu yokmu. Örn: Enes batur

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • memet @memet

  Biraz google da dolaştım bişey bulamadim. Burası son çarem

 • Orcun @orcun

  Engelleme şöyle oluyor. Atıyorum sağda solda izlediğin video altında çıktı istemediğin kanalın videosu, yanında 3 tane dik nokta var ona bas, ve ilgilenmiyorum’u seç. Ondan sonra kendi anasayfanda hala çıkıyorsa video gene 3 noktadan ilgilenmiyorum’a bas, hemen sana bize nedenini bildir diyor ona bas, altında 3. seçenekte bu kanalla ilgilenmiyorum … diyecek onu seç birdaha sana hiçbiryerinde önermiyor. Ben böyle yapa yapa bitiremedim ama azalttım. Ha tabi ki eklentisi gibi kolay değil ve daha zor ama yapacak birşey yok. Keşke bir uygulaması olsa da kurtulsak oraya isimleri yazayıp toptan o kişinin geçtiği videoları engellesin mesela ? yok.

 • ÖG @ozgurg

  Resmi uygulamasında normal yollar ile mümkün değil.

  • Orcun @orcun

   Resmi uygulamasından işte dolambaçlı yolu var. yukarıda açıkladım oluyor ama kişi aramaya ….. o kanalı yazarsa da video gene çıkıyor. Onu işte engelleyemiyorsunuz. Masaüstünde ne güzel chrome eklentisi var herşeyi mümkün. Mobilde malesef yok, bende modlanmış youtube uygulaması var reklamsız mesela öyle biri çıkıp kopyalayıp kanal engelleyenini yapsa mis gibi olacakta yok. 🙁

Allah’ım sana geliyorum. Double yapmışlar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba arkadaşlar, ekranı güzel olan video izleyebilecegim, internette takılmadan gezinebilecegim, arayüzü hızli 1200 lira civarı 5.5 inc bir telefona ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler hepinize. Bu arada bu ihtiyaçlarımi xiaomi redmi note 4 karsilarmi.
#Öneri #yardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gün çalıştığım fabrikada imalathane de 20 ila 30 kişiyi dolandırmışlar. Birinin Facebook unu ele geçirip arkadaşlarına hediye kazandım sende kazanmak istiyorsan şunları şunları yap deyip kandirmislar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu vodofone de bariz 4.5g sorunu var. Bir kac ayri bölgede denedim 3.5 g, 4.5 g yi geciyor hiz olarak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

35 yaşından sonra oyun alemine dalalım dedik gittik bir ps 4 aldık. Oynamak için birde battlefield 4 aldık fakat multiplayer de ilk beni indiriyorlar aşağı hiç beceremiyorum 🙂 1-2 adam öldürüyorum anca daha kaç fırın ekmek yiyeceğim sizce 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 22

Merhaba dostlar, benim bir arkadaşım hali hazırda TTNET müşterisi, 30 Mbps vdsl hız aliyor. Sözleşmesi bittiği için turknet e geçmek istiyor fakat , Hem turknetin sitesi hemde müşteri hizmetleri 16 Mbps adsl hız alabilecegimizi söylüyor vdsl Olmaz deniyor bu nasıl mümkün oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Engin @engin1984

  Altyapı olmayan apartmana da 16mbit diyor… Sizin 30 olur muhtemelen.

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Şöyle, arkadaşınızın hattı Turknet’e taşıdığında, Telekom santralinde Turknet’e kiraladığını sunucuya aktarılacak. ,Turknet’te sunucudaki alt yapı neyi destekliyorsa onu verebilir.

  Sitede yüksek hız vaadi ile geçip düşük hız veya bağlantı alamayanlarda var.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  O sistemin sağı solu belli olmuyor bazen. 75 diyor 35 geliyor. 35 diyor 75 geliyor falan. En güzeli denemek lazım. Eğer arkadaşının kurumsal biri işi yoksa var olan hattı kapattırmadan benim Turknet referansım ile geçiş yapsın. Yeni referans kampanyasından dolayı ilk ay bedava oluyor.

  Talebini VDSL olarak yapar. 3-4 gün internetsiz kalır. Sonrasında durumu değerlendirir. Aynı alt yapı kullanılacağı için aynı hızı teknik olarak alabilmesi lazım. Alamıyorsa da TTelekom işgüzarlığından oluyor. Onunla ister uğraşır çözer istemezse para kaybına uğramadan TTelekom’a geri döner. 1-2 yıl bir yer ile anlaşmadan ufak bir risk alıp denesin bence.