Değerli arkadaşlar, 200 lirayı geçmeyecek, boyundan asılan, sesi yüksek, kulaktan düşmeyecek bir Bluetooth kulaklığa ihtiyacım var. Meizu ep52 bu ihtiyacımı karşılar mı? Yoksa önerileriniz nelerdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cengiz @cengiz

  Bende meizu ep 52 var memnunum.

 • burakemreeksi @burakemreeksi

  Ep52 kulaktan düşmüyor ama boyun üzerinde duran parça sabit durmuyor ve arada bir düzeltmek gerekiyor. Ses konusunda da bence baslar çok abartılı kalıyor, boğuk bir sesi var denebilir.
  Pil süresi, bluetooth bağlantı ve konfor konularında fiyatına göre gayet iyi.

 • huseyinekrem @huseyinekrem

  Ep52 kullanıyorum. Durum arkadaşların dediği gibi. Boyunluğu çok iyi ama montun altında kaldığı zaman çıkıntı yapıyor, rahatsız ediyor. Üzerine bir şey gelmeyecekse süper konforlu ama öyle de kullanılabiliyor tabi.

  Ancak fiyattan dolayı full plastik gövdeyle geliyor. Bana biraz dandikmiş gibi geldi ilk elime aldığımda, sonradan alıştım tabi ve pek bir sorunu da yok. Sorun olarak sayılabilecek tek şey, bendeki kulaklıkta şarj soketinin kapağı tam kapanmıyor. %25 kadarı dışarıda kalıyor kapağın. Hal böyle olunca da su geçirmezlik iddiası biraz yavan kalıyor.

  Birde ses açma kapama tuşları içe gömülü, neredeyse dokunmatik bir yüzey kadar ince ve alışması bayağı bir zaman alıyor. Bunların dışında gerek pil süresi, gerek diğer bt müzik kulaklıkları ile kıyaslandığında daha iyi mikrofon performansı, gerekse n11 gibi platformalarda, Aliexpress ile aynı fiyatta olması ile tercih edilebilir bir ürün.

5 yıllık cihazım HTC M8 düşürüp camını kirmam sonucu gidip bir Xiaomi mi a2 aldim. Çok fazla kamera çıkıntısı var. Öyle ki içinden çıkan kılıfla kullanmama rağmen çıkıntı sinir bozacak durumda. Zamanla alışır mıyım onu bilemem. Çekim kalitesi ile ilgili birşey diyemem 5 yıllık telefonumda bile toplasan 50 resim çıkar onlarda ekran görüntüsü. Pili 3000 mah ileride belki o sıkıntı çıkarır. Birde kulaklık çıkışı yok içinden çıkan dönüştürücü ile tipe-c den aldığım ses çok kısık ve kalitesiz, Bluetooth kulaklık ile çok güzel ses alabiliyorsun. Çentik falan yok zaten sırf o yüzden aldim, saf android video ve internet için aldım onun içinde bana fazlası ile yeter bana.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

O değilde bizim editorler bence epple çentikten vaz geçecek diyerek cok iddialı konuştular. Özelliklede murat bey 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kızıma aldığım nokia 6 bu gün elime geçti. İlk izlenimlerim, malzeme kalitesi oldukça yüksek. Android 7.1 den 8.1 e güncellendi. Ekran fena değil, 5.5 inc bazılarına göre büyük gelebilir. 28 nm sd 430 işlemci tek sıkıntısı, menu gecislerinde çok azda olsa hissediliyor ve ısınıyor ama rahatsız edecek kadar değil. İlk telefon için fena değil bence. 1050 tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba dostlar, sakalıma şekil verebileceğim, cevresini düzeltebileceğim kısacası sakalıma şekil verebileceğim bir traş makinasina ihtiyacım var. Bütçem 200 liraya kadar çıkabilirim.
#traşmakinesi
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://bbc.in/2FtjveO
Şu haberi okuyunca gözlerime inanamadım. Biz nasıl bir yerde yaşıyoruz arkadaş. Bazen bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyorum.

'Fransa'da her 8 kadından biri tecavüze uğradı'

Fransa'da yeni yayımlanan bir araştırma, ülkedeki kadın nüfusunun yüzde 12'sine denk gelen 8 milyon kadının hayatlarında en az bir kere tecavüze uğradığını ortaya çıkardı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Merhaba dostlar, bu Android te youtube kanallarını engellemenin bir yolu yokmu. Örn: Enes batur

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • memet @memet

  Biraz google da dolaştım bişey bulamadim. Burası son çarem

 • Orcun @orcun

  Engelleme şöyle oluyor. Atıyorum sağda solda izlediğin video altında çıktı istemediğin kanalın videosu, yanında 3 tane dik nokta var ona bas, ve ilgilenmiyorum'u seç. Ondan sonra kendi anasayfanda hala çıkıyorsa video gene 3 noktadan ilgilenmiyorum'a bas, hemen sana bize nedenini bildir diyor ona bas, altında 3. seçenekte bu kanalla ilgilenmiyorum ... diyecek onu seç birdaha sana hiçbiryerinde önermiyor. Ben böyle yapa yapa bitiremedim ama azalttım. Ha tabi ki eklentisi gibi kolay değil ve daha zor ama yapacak birşey yok. Keşke bir uygulaması olsa da kurtulsak oraya isimleri yazayıp toptan o kişinin geçtiği videoları engellesin mesela ? yok.

 • ÖG @ozgurg

  Resmi uygulamasında normal yollar ile mümkün değil.

  • Orcun @orcun

   Resmi uygulamasından işte dolambaçlı yolu var. yukarıda açıkladım oluyor ama kişi aramaya ..... o kanalı yazarsa da video gene çıkıyor. Onu işte engelleyemiyorsunuz. Masaüstünde ne güzel chrome eklentisi var herşeyi mümkün. Mobilde malesef yok, bende modlanmış youtube uygulaması var reklamsız mesela öyle biri çıkıp kopyalayıp kanal engelleyenini yapsa mis gibi olacakta yok. 🙁

Allah'ım sana geliyorum. Double yapmışlar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba arkadaşlar, ekranı güzel olan video izleyebilecegim, internette takılmadan gezinebilecegim, arayüzü hızli 1200 lira civarı 5.5 inc bir telefona ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler hepinize. Bu arada bu ihtiyaçlarımi xiaomi redmi note 4 karsilarmi.
#Öneri #yardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11