Değerli dostlar sedan bir araca ihtiyacım var. Öncelikle belirtmeliyim ki ilk aracım olacak ve acemi bir şoförüm. 60 bin lira param var. Hep biraz haha biriktirip daha iyisini almak istedim ama araçlara gelen zam benim birikiminden hep daha fazla oldu. Hep bir 2006-2010 arası model bir focus hayalim vardı ama bir türlü fiyatlarına yetişemedim. Birikimim hep geride kaldı. Rica etsem benzinli veya dizel 1.4 ve üzeri bir araç tavsiye edersiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 17

Bu fiyatlar bu vergiler ile adam akıllı telefon almanın mümkünatı yok. En iyisi bir dahaki seçime mahalle muhtarı olmak. İBB muhtarlara telefon dağıtmış. Hepside benden daha müşkül durumdaydı. Bu ülkenin sağcısı ayrı solcusu ayrı gerizekalı diye Teknoseyir de birisi yazmıştı hic unutmuyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özay @ozay

  Kardeşim, millet olarak eleştiriyi, siyaseti çok güzel yapıyoruz, en büyük eksiğimiz özeleştiri!

  Olmayanı eleştirmek, başkasını eleştirmek çok kolay, 1 milyon nokta bulur insan, Türkiye'nin bilmem yüzde kaçı gerizekalıdir demek, oda aptal buda aptal demek çok kolay.

  Ben geri zekaliyim diyebiliyorsan gel seni tebrik edelim, herkese göre başkası tü kaka, kendisine kulp takan yok!

Merhaba dostlar bilgisayar donanımları dan biraz uzağım. 5000 TL ye full HD 60 FPS oyun oynayabileceğim bir laptop alabilirmiyim, yoksa biraz daha mı para biriktirme gerekir. Gerekirse o ayarda bir laptop u şu an kaça alabilirim. İyi geceler herkese.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu doğalgaz faturaları ne böyle yaa. Ocak, Şubat aylarında gelmeyen fatura geldi. Hemde hiç kullanmama rağmen. İBB bu işe el atması lazım askıda fatura işini bize kitliyorlar heralde.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

PlayStation ile Xbox in hikayesi zannedersem AMD ile Intel arasındaki gibi olacak . Tıpkı AMD nin Intel i geçtiği gibi, Xbox da PlayStation i geçecek gibi duruyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 37

Elimde gigabayt' in Intel nuc tarzı böyle bir PC si var. İçinde i3 4. Nesil 4010u işlemci, 4 GB ram, Intel HD graphics 4400 var. İki sigara paketi boyutunda. Geforce now için biçilmiş kaftan. Bu sabah denedim, hikayeli oyunlarda gayet tatmin edici. 50 Mbps indirme 4 Mbps yükleme internetim var. Zaten iyi bir oyuncu degilim. Ben daha PC falan toplamam oyun için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mustafa Sakallı @swish41

  Geforge now sizin senaryonuza göre biçilmiş kaftan zaten. Eski, ufak bilgisayarı olan ve rekabetçi oyunlarla pek ilgisi olmayan kitle tam Nvidia'nın hedef kitlesi

 • Gökhan Bilgin @mutlakdeli

  Steamdeki tüm oyunlara yavaş yavaş destek gelirse cidden mantıklı.

 • UnicornKnight @unicornknight

  aylar aylar evvel kapalı beta için davet geldiğinde iyi bir baplantıya (35Mbps/3Mbps 33-34'e 2,70-2,80'i 5-7ms ping aralığında kayıpsız sunan) rağmen değil 2K'yı 1080p görüntüyü sıkıntısız aktarmaktan uzak bir hizmetti, geçenlerde herkese açılınca deneyeyim dedim fakat bu defa da sıra gelmek bilmediği için sıkılıp kaldırdım.

  eğer doğrudan donanım üzerinden sağlanan keskin görüntüyü sorunsuzca sağlıyorsa işe yarar, yoksa hala daha boş iş bunlar. gidecek çok yolları var daha.

Meizu Ep52 Bluetooth kulaklığımın sağ tarafından ses çok kısık geliyor. Durduk yere bozuldu. Şunu servise vereyimde kullanıcı hatası desinler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

38 yaşındayım ve daha önce oyunlar ile hiç alakam olmadı. Merakım olmasına rağmen bazı şeylere çok geç sahip oldum. Bundan 1 yıl önce bende bir yerden başlamak için gidip PS4 aldim. İlk aldığım oyun Battlefield 4 idi. Multiplayer oynamak istedim ama hiç beceremedim doğar doğmaz indiriveriyordular. 😀 Sonra fark ettim ki aslında ben yanlış yerden başlamıştım olaya. Sonra single player oyunlara daldım. Tom raider, uncharted, gibi oyunlar başlamak için doğru olanmış. Şimdi Battlefield 1 oynuyorum çok iyi sayılmam, ama çok rezalette değilim yani. Şu an için PC oyunları bana çok uzak ama ileride onlarida deneyimlemek isterim. Sadece yazmak istedim. #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap