O değilde bizim editorler bence epple çentikten vaz geçecek diyerek cok iddialı konuştular. Özelliklede murat bey 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kızıma aldığım nokia 6 bu gün elime geçti. İlk izlenimlerim, malzeme kalitesi oldukça yüksek. Android 7.1 den 8.1 e güncellendi. Ekran fena değil, 5.5 inc bazılarına göre büyük gelebilir. 28 nm sd 430 işlemci tek sıkıntısı, menu gecislerinde çok azda olsa hissediliyor ve ısınıyor ama rahatsız edecek kadar değil. İlk telefon için fena değil bence. 1050 tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba dostlar, sakalıma şekil verebileceğim, cevresini düzeltebileceğim kısacası sakalıma şekil verebileceğim bir traş makinasina ihtiyacım var. Bütçem 200 liraya kadar çıkabilirim.
#traşmakinesi
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://bbc.in/2FtjveO
Şu haberi okuyunca gözlerime inanamadım. Biz nasıl bir yerde yaşıyoruz arkadaş. Bazen bazı şeyleri anlamakta zorluk çekiyorum.

'Fransa'da her 8 kadından biri tecavüze uğradı'

Fransa'da yeni yayımlanan bir araştırma, ülkedeki kadın nüfusunun yüzde 12'sine denk gelen 8 milyon kadının hayatlarında en az bir kere tecavüze uğradığını ortaya çıkardı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Merhaba dostlar, bu Android te youtube kanallarını engellemenin bir yolu yokmu. Örn: Enes batur

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • memet @memet

  Biraz google da dolaştım bişey bulamadim. Burası son çarem

 • Orcun @orcun

  Engelleme şöyle oluyor. Atıyorum sağda solda izlediğin video altında çıktı istemediğin kanalın videosu, yanında 3 tane dik nokta var ona bas, ve ilgilenmiyorum’u seç. Ondan sonra kendi anasayfanda hala çıkıyorsa video gene 3 noktadan ilgilenmiyorum’a bas, hemen sana bize nedenini bildir diyor ona bas, altında 3. seçenekte bu kanalla ilgilenmiyorum … diyecek onu seç birdaha sana hiçbiryerinde önermiyor. Ben böyle yapa yapa bitiremedim ama azalttım. Ha tabi ki eklentisi gibi kolay değil ve daha zor ama yapacak birşey yok. Keşke bir uygulaması olsa da kurtulsak oraya isimleri yazayıp toptan o kişinin geçtiği videoları engellesin mesela ? yok.

 • ÖG @ozgurg

  Resmi uygulamasında normal yollar ile mümkün değil.

  • Orcun @orcun

   Resmi uygulamasından işte dolambaçlı yolu var. yukarıda açıkladım oluyor ama kişi aramaya ….. o kanalı yazarsa da video gene çıkıyor. Onu işte engelleyemiyorsunuz. Masaüstünde ne güzel chrome eklentisi var herşeyi mümkün. Mobilde malesef yok, bende modlanmış youtube uygulaması var reklamsız mesela öyle biri çıkıp kopyalayıp kanal engelleyenini yapsa mis gibi olacakta yok. 🙁

Allah’ım sana geliyorum. Double yapmışlar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba arkadaşlar, ekranı güzel olan video izleyebilecegim, internette takılmadan gezinebilecegim, arayüzü hızli 1200 lira civarı 5.5 inc bir telefona ihtiyacım var. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler hepinize. Bu arada bu ihtiyaçlarımi xiaomi redmi note 4 karsilarmi.
#Öneri #yardım #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Bu gün çalıştığım fabrikada imalathane de 20 ila 30 kişiyi dolandırmışlar. Birinin Facebook unu ele geçirip arkadaşlarına hediye kazandım sende kazanmak istiyorsan şunları şunları yap deyip kandirmislar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap