Bilmem kaç sene önce aldığım telefon hâlâ çalışıyor. Teknoseyir incelemsinden görüp almıştım. Teknoseyir le tanışmamda ozaman olmuştu. Ve inanır mısınız çocuklar bunla oyun oynuyor 🙂 Arayüzde herhangi bir kasma falan yok ama bir kaç uygulama açınca yavaşladığını hissediyorsun. Bu güne kadar hep Android one cihazlar kullandım şu anda Xiaomi mi a2 kullanıyorum ama memnun kaldığım parasını hakeden tek cihazdır Motorola moto g

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Birkan @birkan-akar

  Bu telefon işi bana fazla abartılıyormuş gibi geliyor, bundan bir iki sene öncesine kadar 2000 tl bir telefon için çok mu derken, şimdi 2000 tl'ye neredeyse telefon yok. 4 senedir samsung e7 kullandım, 2 kere ekran değiştirdim 3. defa kırılınca telefonu değiştirmek zorunda kaldım eğer kırılmasaydı daha kullanırdım. O telefonla e-posta kullanabiliyordum, sosyal medyayı takip edebiliyordum, gerektiğinde fotoğraf çekebiliyordum, atom parçalamıyoruz sonuçta. Modern kapitalist düzen insanlarda ihtiyaç yaratmakta çok başarılı.

  • Ekrem @huseyinekrem

   Bugün 220 dolarlık bir telefonla yapamayacağın bir şey yok. Bir tek NFC'yi sallamıyorlar onun da olduğu modeller çıkabiliyor ara ara. Bizdeki uçurumun sebebi 2000 liralık telefonun vergi ve şu izin belgesi sebebiyle 2000 lira olması, yoksa 90 dolarlık telefonlar onlar.

  • memet @memet

   Doğal olarak herşeyin en iyisini istiyoruz tabi. Ama ihtiyaçları ve kullanım şeklini göz önünde bulundurup oyle alış veriş yapmamız gerek aslında. Şükür şu an en iyi telefonu alacak durumdayım ama ben hiç bir telefonun 5000 liradan fazla edeceğini düşünmüyorum. Orta segment cihazlar b nim fazlasiyla işimi görüyor.

  • ozturka @ozturka

   @huseyinekrem 1500 civarı çok iyi telefonlar vardı, o belge olayı batırdı. Üzerine 1000 tl eklendi doğrudan. Döviz kuru da cabası.

 • Lehimli At @at

  Uygulama konusunda çok boş geliyor bu telefonlar

 • Makineci @makineci

  Bende android 5.1 yüklü ve kasıyor. 🥺