Discord sitesini engellemeye çalışıyorum ancak 4, 5 farklı program ile denedim siteye hala daha girmeye devam ediyor. Bildiğiniz sağlam bir site engelleme programı var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba PC den web sitesi engellemek istiyorum. Etc klasörün de Host dosyası yoktu. Microsoft sitesinden içeriğini buldum ve oluşturdum ancak düzgün şekilde yapmama rağmen site engellenmiyor. Modem üzerinden engelleye bilirim ancak telefondan girmek istiyorum siteye sadece masaüstü pc girmesin istiyorum. Bunu farklı yöntemler ile yapabilir miyim, bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyun önerebilecek var mı? Hikayeli oyunları seviyorum daha çok. Şuan aradığım oyun tarzı biraz daha Dying Light gibi oynanış olarak da, hikaye olarak da iyi bir oyun. (Popüler hikayeli oyunları es geçelim hikayeli oyun seven biri olarak zaten çoğunu oynadım, oynamasam da biliyorum.) Teşekkürler şimdiden, iyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 28

Call of Duty War Zone oyunun ilk kısmında training bölümünde yarıda oyun kapanıyor ve ekrana hata ve saire bir şey gelmiyor. Başına gelen var mı veya nasıl çözüle bileceğini??

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 30

AAA Oyunlar da grafik ayarlarını ultra ya çekmeme rağmen yerdeki otlar ve ağaçlar çok piksel şeklinde gözüküyor. Örnek olarak Forza Horizon 4, Pubg, AC Oddssey gibi oyunlar. Bilgisayar da ekran kartı güçlü ancak işlemci ve saire çok düşük ondan kaynaklı olabilir mi? FPS sorunu çekmediğim oyunlar da görüntü sorunu yaşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

35 - 45 arasına hangi aracı önerir siniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 30
 • rhymestein @rhymestein

  Alfa veya Volvo falan alma. Fiesta mk6 bak

 • Equitatus @equitatus

  Olabildiğince yeni model ve düşük segment araçlara bakın. 35-45 arasına alınabilecek olan 10 yaşından büyük araçlardan uzak durun. Yaşlı olsun ama D segment olsun demeyin. O fiyata alınabilecek D segment araçlar verdiğiniz paranın çok büyük bir kısmı kadar daha masraf çıkartacaktır. C-Elysse, 301, Symbol, Linea, Fiesta, 207, Clio, Punto gibi araçlara yönelebilirsiniz. "O paraya 1998 model passat alınır" vs gibi konuşan kişilerle bağınızı kesin. Ucuza D segment hayalinin peşinde koşmayın.

  • Ferhat Ünver @ferhatunver

   @equitatus KM olarak mesela dediğiniz araçlar da kaç KM ve üstünü tavsiye edersiniz?

  • Equitatus @equitatus

   @ferhatunver Tabi ki ne kadar düşük olursa o kadar iyi. Yalnız km düştükçe fiyat artacaktır. 100 bin km civarındaki araçlara bakın. Mümkünse 150 bin ve üzeri araçlardan uzak durun. Bu araçlar zaten 150bin üzeri olduklarında 35'in altına düşer fiyatları. 2012 model c segment bir araç 180bin km ise 32-33 bin'e alınabilir ama daha fazla vermemek lazım. B ve C segment araçlar zaten üst düzey araçlar değil. Bir de üzerine yüksek km olunca insan verdiği paranın hakkını alamıyor.

 • fox @fox

  Arkadaşların dediklerine katılıyorum, yüksek modelli B sınıfı araç bakın. Örneğin japon arabaları. Ben babam için mitsubishi colt almıştım bir kaç ay önce.

 • POfficer @jepping

  1 hafta olmadı bir tanıdığım 44.000₺'ye Citroen C-Elysee satın aldı. Ufak kusurları var ama makul kusurlar. Bu ve benzer segmentte 301, Symbol (2010-2012), Linea bakılabilir. Aracını satmak isteyene denk gelirseniz az çok düzgün bir fiyata alabiliyorsunuz yoksa saçma sapan fiyatlar mevcut. Bir tanıdığımda Clio 3'e kapora vermiş fiyatı 43.000₺ imiş. 2008 ve üzeri model araçlara bakmanızı tavsiye ederim bende. Birçok markada kasa olarak 2008-2012 arası ya da benzer aralıklarla aynı kasalar olduğu için.

  Araç araştırmak kovalamak şu devirde sabır işi. Al satçısı ayrı dert fiyatlar ayrı dert. Tanrı yardımcınız olsun.

Masaüstü bilgisayarı TV ye bağladım ancak görüntü kalitesi pek de tatmin edici gelmedi. TV 1080p ve HDMI kablo ile bağladım simgelerin, bazı yazıların ve saire kenarları tırtıklı gözüküyor. Youtube da video açtığım zamanda kalite sanki 1080p değilmiş gibi gözüküyor çoğu zaman. Nedeni nedir bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Masaüstü bilgisayarın görüntüsünü, Laptop'a aktara biliyor muyuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar bir video hazırlamak için program arıyorum. Kendi çektiğim videoları düzenlemek için değil ama nasıl desem hani Top List videoları oluyor ya o şekilde konsept. After Effects öğrenmeye çalışıyorum ancak oda sanki bu tarz bir video hazırlamak için çok lüks bir program gibi geliyor kullanımı ve saire. Top list videoların da olduğu hani onlar da olur ya film fragmanı çıkar ekrana ve yandan ve saire güzel bir animasyon ile bir bar çıkar filmin adı, bilgileri yazar ve farklı fragmanlara geçiş yaparlar sürekli o şekilde bir video hazırlaya bileceğim tercihen kullanımı kolay ama bu anlattığım şekilde kaliteli ve göze güzel gözüken video yapabileceğim bildiğiniz güzel, kaliteli bir program var mı? Öğrenmesi zor olsa da olabilir, eğitimlerini izler öğrenirim bir şekilde. Bir proje tarzı bir şey hazırlamam gerekiyor ve değişik bir konsepti var top 10 videoları gibi, video hazırlamam lazım bir kaç adet hızlı şekilde ve kaliteli bir şeyler yapabileceğim bir program arıyorum, umarım bildiğiniz bir program vardır yabancıyım bu video işlerine İnternet den baktım programlara ancak hangisi daha iyi ve detaylı şeyler yapmama olanak sağlar bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler herkese, tekrar dan iyi akşamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 23