pc klavyede istediğim tuşa başka bir tuş atayabiliyor muyum? Mesela n tuşu crtl olarak çalışsın istiyorum olabiliyor mu böyle bir şey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hangisi ve neden?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27

#ikinciel otomobile bildiğiniz en iyi fiyatı veren yer neresi ya da böyle bir yer var mı? Çok öldürüyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ikinci el araç satış işi yapan ya da kendi aracını satan var mı yakın zamanda? Gerçekten piyasa durdu mu algı mı yaratılmaya çalışıyor. Bende 2008 bir Kangoo var. Fiyatlarına sahibinden'den baktığımda bir düşüş göremedim. Yeni araç kampanyalarına baktığımda Fiat Fiorino 1.4 benzinli model 563.000,00TL aklıma yattı açıkçası. Ne kadar tercih edilmeyen bir model olsa da 2008 nere 2023 nere. Benim araç normalde 380-420 civarları fiyatları saçma bir şekilde. Şimdi bu ortamda bu aracı bu fiyatlara satmam imkansız gibi de geliyor. Fiat yetkili bayii takas alır mı alsa çok öldürür mü vs. fikirleriniz neler? Hafta sonu yıkatıp bir satılığa koyacağım ama pek aranacağımı da sanmıyorum açıkçası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12
 • HttPs @https

  1.5M civarında değeri olan araç için arayıp soran olmadı, bekliyorum nasıl olsa sıfırlara zam gelecek. Acil para ihtiyacı olmayan satmasın bence, tersine bir algı ile ucuza mal kapama derdinde şuanda piyasa.

 • alper212 @alper212

  Krediler kapandığı için 50-60 bin liralık düşüsün haberleri yapılıyor. (Milyonluk arabalarda) Krediler bugün açılsın üstüne 100 - 100 koyarlar.

 • totsu @totsu

  sizin de dediğiniz gibi 0ların fiyatları güzel o yüzden 2. eller çok durdu 2 aydır aracını satmaya çalışan arkadaşım var.

 • Ufkabakan @ufkabakan

  5 yaş üstü özellikle 10+ yaş araçlarda balon var ama daha o kısım çok patlamadı. "0" fiyatına yakın yada üstünde fiyat isteyen 1-3 ayş araçlar fena patladı. Aralık gibi piyasanın hareketlenmesini, Ocak gibi de açılmasını bekliyorum. Seçime girerken bu kadar sıkı para politikası ile hareket edemezler, Memeh Beye Ocak gibi 2-3 ay dinlen sen, sonra devam edersin işine diyecekler "bence".

Dün gece biraz rahatsızlandım hastaneye gittim. O kafayla da bir kasise hızlı girdim arabanın altını vurdum. Sabah ustaya bıraktım arabayı bir kontrol etsin diye. (bizim komşu) en az 15 senedir tanıyorum hep de aracı ona veririm. Bu detayları beni kandırmayacağını düşündüğüm biri olduğunu belirtmek için veriyorum. Neyse 2008 Kangoo bendeki araba. 4 senedir de biniyorum ve bana neredeyse hiç sıkıntı çıkarmadı diyebilirim. Gayet memnun bir şekilde kullanmaya devam ediyorum. Usta araca baktıktan sonra bana telefon etti konuştuk. Vurmaya bağlı bir hasar olmadığını ama araçta değişmesi gereken şeyler olduğunu söyledi. Turbo vs birkaç şey saydı uykusuzum o yüzden hatırlamıyorum. Bu araca daha kaç sene bineceksin dedi. Durumlar sıkıntı olduğu için birkaç sene daha bineceğimi söyledim. Onun üzerine elinde 2016 model Ford Courier olduğunu söyledi. İşte benim arabanın ederinden vs üzerine çok fazla bir şey koyamacağımdan, durumların malum olduğundan biraz bahsettik. Kafa kafaya bi rakam gibi takas edebiliriz dedi. Tabi araca baktırırım orası ayrı ama kapalı kasa ve koltuksuz. Benim aracın da söyledikleri işlemleri yaptırırsam aşağı yukarı 20 kağıt edeceğini söyledi. Bİraz aracın piyasasına baktım verdiği rakam absürt değil. Ama 3 yaşında çocuğum var kapalı kasa bana uymaz. Sonra merak edip internetten baktım kapalı van'ları camlı van'a çeviriyorlarmış. Güzel de duruyor. O da aşağı yukarı 25-30lara denk geliyor koltuklar vs dahil. Anahtar teslim veriyorlarmış ama yine de bir uğraş tabi. Model de yükselmiş olur falan ama benim kafama yatmadı. Tabi arabayı da yaptırabilecek gücüm yok şu anlık. Siz ne diyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

İkinci üniversite açıköğretimden online başvuru yapsam, başvuruyu yapar yapmaz e-devlet üzerinden öğrenci belgesi alabiliyor muyum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cahil sorular part bilmemkaç: 3 yıllık pasaport aldım diyelim. Süresi dolunca yenilenen pasaporta diğerinde gittiklerim işleniyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Galaxy s22 ve s23 modellerinde instagram gönderilerinde bozulma oluyor mu diğer androidler gibi? Bir iyileştirilme vs yapılmış gibi bir şeyler duydum da. Bir de 22 mi 23 mü hangisini tercih edersiniz ve neden? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Benim bildiğim ayarlarında görüntü kalitesini hücresel yada wifi'da ayarlatıyor hem iphone hem android. Ancak şöyle birşey var, gönderi paylaşırken instagramın içindeki kendi kamera çekme zımbırtısından paylaşınca android daha kötü oluyor ama önceden çekip sonra galeriden seçip paylaşınca aynı diye biliyorum. Tabi ki alabiliyorsan s23 alman daha mantıklı olur güncelleme ömrü haliyle bir sene daha uzayacak ve de pil ömrü + performansı çok daha iyi.

 • Tuna CENGİZKANER @tunakaner

  Fotoğrafı samsung kamera uygumasından çekip, direkt galerinden paylaş dşyerek veya adobe lightroom ile instagrama aktarmanızı tavsiye ederim. Instagramın kendi uygulaması pek başarılı çekmiyor

Galaxy a54 aldık, videoda takılıyor ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung a54 için hangi şarj başlığını almalıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap