Vlog için başlangıç seviyesi ve üzmeyecek kamera tavsiyesi arıyorum. Mikrofonu iyi olması önemli ya da yanına da şu mikrofonu al diyeceğiniz bir mikrofonla tavsiyeler dinlenir. Dışarıda, içeride, avmlerde her yerde çekim olabilir. Go pro iş görürse Go pro da olur vs vs. Bütçe olarak kafamda belirlediğim bir şey yok ama dediğim gibi başlangıç seviyesi olacağı için maddi olarak çok üzmeyecek bir şey tercihimdir. Tabi bu "üzmeme" kavramı da göreceli derseniz öyle uzar gider bu muhabbet akşama kadar :))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube'da hiçbir şey izleyemez hale geldik. Özellikle bu premium çıktıktan sonra reklam gösterimlerinde bana göre bariz bir artış var. Daha önce hiç düşünmedim ama şuan reklamsız izlemenin yolunu düşünmeye başladım. Nasıl yapabilirim bunu illegal bir program sanırım. Nedir ne değildir biraz bilgi verir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

iki sorum olacak arkadaşlar.
1- Telefonda (android) level ve item kasmalı ve en önemlisi pvp olan güzel bir mmorpg oyunu arıyorum ne tavsiye edersiniz?
2- play store son ödemeleri tanımlı kartları vs nerede görebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

İş yerimdeki bilgisayar eskiye nazaran epey yavaşladı. Ben özellikle internette takılıyorken çok sekme açarım. (10 üzeri) Bu yavaşlama haliyle nete de yansıyor zorlanıyor makine. Haber siteleri ve bu tarz forum sitelerinden başka ekstra bir şey yapmıyorum bunu da belirteyim. İki Sorum olacak.
1- Chrome bildiğim kadarıyla ram kullanması yüksek bir tarayıcı. Tarayıcıyı değiştirsem faydası çok hissedilir olur mu nette gezinme yavaşlığı konusunda? Olursa hangi tarayıcıyı önerirsiniz Opera mı yoksa başka mı.
2- PC'yi hızlandırabilmek adına neler yapabilirim?

Bir de mesela şuan akıcı. İlk açılışta daha çok hissediliyor yavaşlık sonrasında kendine geliyor.

Şimdiden teşekkürler yardımcı olacaklara.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 19

Pavilion 600 Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Siyah 1SH06AA HP | Trendyol

Trendyol.com sayesinde HP ürününe çok özel indirimlerle sahip olabilecek ve alışveriş alışkanlıklarınızı değiştireceksiniz.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu kulaklığı kullanan var mı sitede?
Öneren var mı?
Önermeyen var mı ?
Teşekkürler!
https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-600-kulakustu-bluetooth-kulaklik-siyah-1sh06aa-p-HBV00000L97VW?magaza=Hepsiburada

Hp Pavilion 600 Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Siyah 1SH06AA Fiyatı

Hp Pavilion 600 Kulaküstü Bluetooth Kulaklık Siyah 1SH06AA en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba! Arabaya müzik cd'si yapmak istiyorum.

1- Hangi formatta yapmalıyım
2- Dvd de olur dimi ?
3- Başka bilmem gereken bir şey var mı ?
4- Bu devirde bu sorular sorulur mu ? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 31

#OtoSeyir Selam herkese! Hususi kullanım için ticari araç almak mantıklı mı sizce?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 19