Bu fotoğraftakine benzer bir ürün aldık(ürünün kendisini bulamadım . fark etmiyor zaten) çocuk sürekli üstüne oturup sürülmesini istiyor ve çok eğleniyor 🙂 Ama tabi bel için çok kötü oluyor. Bunun uzatma kulpu gibi bir şeyi var mı bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

tatilbudur.com iptal edilen rezervasyonu ücret iadesi yapmadığı için, 18.06.2021 tarihinde tüketici hakem heyetine başvurmuştum. 02.07.2021 de savunması istendi. O tarihten beri süreçte bir değişiklik yok. Savunma yapıldı, yapılmadı vs. hala savunması istendi diye bekliyor. Ne yapabilirim ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

Bir klip vardı. Klibin başında adam trafik ilerlemiyor diye araçtan inip aracı öylece bırakıp devam ediyordu. Arkadan isyanlar, kornalar vs.sonra adam ilerliyor şarkı başlıyordu. Devamını da hiç hatırlamıyorum. Var mı böyle bir klip bilen kafama takıldı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

kredi notu düşük olanlar için şu şu banka veriyor dediğiniz bir banka var mıdır? Ufak bir miktar 1-3 arası bir şey lazım. Aktifbank vermiyor onu söyleyeyim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 18

bu durup dururken düştü. ne diye aratırsam internette bulabilirim bu parçayı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 25

Bende m31s var. Galerideki bir fotoğrafımı, bir program ile düzenlemek istiyorum. Eşimin telefonunda galeriden ilgili fotoğrafa geldiğin zaman düzenle seçeneğinde telefonunda yüklü programlar da çıkıyor. Kendisi nasıl yaptığını da hatırlamıyor. Benim telefonumda da böyle bir ayar var mı bildiğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tertemiz rx 480 4 gb saphire nitro ne kadar eder? Almak isteyen varsa buradan da satabilirim. Mining yapılmasını bırakın doğru düzgün kullanılmamış dahi. Evli ve çocukluyum. Zamanında bir heves aldık yattı kasa hep kenarda. Evliler anlar 🙂 Akşama fotoğraflarını posta eklerim.
#ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Osmangazi'den hgs ile geçiş var mı? Var ise hgsnin içinde yeterli bakiye yoksa sonradan yükleme imkanımız var mı normal geçişlerde olduğu gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kaos @kaos

  HGS-OGS var. Bir yakinim 2 sene filan once yetersiz bakiye ile gecmeye calisinca, giseden bir odeme kagidi vermisler. 15 gun icinde plaka uzerinden (sitesinden) odemesini yapti. Nakit gisesinden borclu gecti sanirim.

  Yani nakit gisesinden kkarti ile veya nakit odeyip de gecebilir, veya borclu da gecip daha sonra isletmenin sitesinden online odeyebilir diye hatirliyorum.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Yetersiz bakiyede 15 gün süreniz var. Yetersiz bakiyenizi tamamlayıp, ödeme yapabilirsiniz.

 • Seto Kaiba @seto-kaiba

  O kadar yoğundum ki. Bebek ile ilk yolcuğa çıktm. Hazırlan vs derken buraya yazdığımı unuttum. Köprünün üstünde aklıma geldi, o an da bakamadım. Cebimde zaten az olan paramı da verdim 🙂 Dönüşte hgs ile geçeceğim artık.

Merhaba,

Hobi olarak karikatür çizmek istiyorum hangi programı kullanmam gerek?

Yahut elle çizdiğimi renklendirmem mi daha iyi olur? O olursa onu nasıl yapabilirim? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • sawgent @sawgent

  Derdini anlatabildikten sonra karakalem bile yeterli. Dijital çizeceksen aslında paint'te bile çizebilirsin. Ama kalem kullanmak daha rahat olur. PC için grafik tabletler var. Ayrıca ipad+apple pencile yada Galaxy s6-s7 serisi+spen de gayet güzel iş yapar. Ancak pahalı olacaklardır.

  Üzerinden para kazanmaya başladığında profesyonel yazılım ve donanımlara geçmen daha mantıklı olur bence.

 • Seto Kaiba @seto-kaiba

  Değerli fikirleriniz için teşekkür ederim. Biraz yoğunluğum var bakacağım söylediğiniz programlara.

 • m murat yıldırım @mehmury

  dijital çizime başlamak isiyorsanız ipad' in uygun versiyonları ve 3. perti bir pencil edinebilirsiniz..Ekonumik olarak zor olmaz ise.Çizim araçlarını kullanmadan önce karakalemle bir müddet çalışmış olmanız elinizin daha kolay alışmasını sağlar.Sıfırdan başlıyorsanız dijital çizim için pek çok video örneği bulabilirsiniz.ipad ile kullanlan procreate diye bir uygulama var.mevcut fırçaları oldukça yeterli ancak ücretli bir araç