Araç temizlik seti önerebilecek olan var mı? O kadar çok seçenek, o kadar çok yorum var ki hangisini alacağımı şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, bir internet problemim var benim. Kendi evimde internet kullanıyorum ve bu kullandığım interneti kablo ile alt kattaki annemlere aktarıyorum. Onlar da wifi repeater ile evde kablosuz bir şekilde kullanıyorlar. Lakin hiç bir sorun yokken geçenlerde üst komşum internetinde sorun olduğunu, modeminden şüphelendiğini söyledi ve bizim orda denemek istedi. Benim modemi söktü kendi modemini taktı, benim adaptörü kendi modemine bağladı falan sonrasında işini halledip gitti. O günden beri evde internet sorunumuz var. Benim telefonumdan ve tv'den girmiyordu, eşiminkinden giriyordu, laptoptan giriyordu vs. Neyse bunu çözdüm. Ana yönlendirici wifi repeater olarak gözükmüş o yüzden öyle bir sorun olmuş. Annemlerin fişini çektiğimde bağlandı, sonra onların da fişini yeniden taktığımda bağlı kalmaya devam etti. Lakin şimdi her işten eve geldiğimde aynı sorun var (çek tak yapmak gerekiyor) ve annem bana söylemedi o günden beri internete bağlanamıyormuş? Ne olmuş olabilir nasıl bir çözüm üretilebilir?

Yardımcı olmaya çalışacaklara şimdiden teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir bilgisayardan hiçbir şekilde ses gelmesin istiyorum bu sağlanabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 26
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Excell'de içerisinde formül bulunmayan satırları süzmek, sadece onları görmek gibi bir filtreleme yöntemi var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yardım!!

Arkadaşlar c program files'dan d'ye bir klasör taşımak istedim(ctrl+X ile) özel izin gerekiyor vs dedi izin vere tıkladım taşıdı ama içi bomboş. Nereye gitti bunlar nereden bulabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Dün İphone telefonumu sattım. İclouda girdim satmadan evvel pcde. Bu tarayıcıya güven dedim. Hem chorme'da hem de internet explorer'da. Sonrasında eve geldim Chorema'dan girmeye çalıştığımda ikili faktör doğrulama istedi. Fotoğrafları indirecektim yüreğime iniyordu. Neyse ki Explorer'dan açtı lakin bu da birden gider mi ya da ikili faktörsüz girmenin bi yolu var mı bu durumda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Normal koltuklu hususi kullanılan doblo tipi araçların herhangi bir köprüden geçiş yasağı yok değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap