Murat Abi'nin yorumları silinmiyormuş. 😱

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

Lütfen mizah yaparken, mizah olduğunu belirtin, kuşlar onu ekmek zannedip yiyorlar ve boğularak ölüyorlar. 😔😔

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hazır yeni nesil başlamışken. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • ciddiyetsiz @ciddiyetsiz

  Benim için gamepass şu an açık ara tercih sebebi.

 • Papa Emeritus @pope

  Hep dediğim gibi PS5’in oyunlarına gücü yeten biri zaten Series X’i de alacak paraya sahiptir. Oyunları almak için bazı şeylerden kısıntıya gitmeniz gerekiyorsa Xbox daha mantıklı gibi. Kişisel olarak Series X ile bu nesle başladım ama tasarım ve boyut problemi olmasa PS5’te alacaktım. PS5 alanların da bence Xbox alması lazım bu nesil. Tabii sağlam bir PC’niz varsa Xbox gereksiz.

 • Joker @jokerx2

  Valla istediği kadar özel oyun çıkarsın game pass olduktan sonra gerisi hikaye 🙂

 • KRAK3NN @passenoir

  En yenilikci ve en iddialı gelen konsol tabi ki de PS5.Gönül isterdi ki Ps5 alıp özel exclusive oyunları türkçe altyazı-dublaj ile oynayalım ama maalesef oyunlar ne kadar özelse o kadar da pahalılar.

  Kimse kolay kolay bir oyuna 500-600 lira veremez,bende dahil 🙂 Bu yüzden bizim gibi ülkelerde Xbox Series S veya X tercihi büyük oranda artacak diye düsünüyorum acıkcası.

  Bana göre Game pass büyük nimet + ea play'de isin icine dahil oldu suan konsol alacak olsam oyun bütcesini de hesaba katarak Xbox'ı secerdim heralde.

Abi ApPLE m1 IşlemcI Ile HErkEsi tokatLıYor, I9 11.JenerAsyon VE rtx 3090 Ti'DaN BilE gÜçLü. APPLE'In ilERdE Çok DEğiŞIk plAnLaRı VaR. PC dEVri BITiYOr. En Iyi ray TraYcInG m1 GPu'sUnDA. ApplE BiR NUMARA, EN çOK APPle'I öVeCEKSiNIZ.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın İlk 55 İnç 4K AMQLED Ekranı Duyuruldu

BOE, dünyanın ilk 55 inç boyutunda ve 4K çözünürlüğünde AMQLED ekranını resmen duyurdu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • joevitti @joevitti

  Samsung’un şu anki QLED’i gibi LCD TV değil, gerçek piksel bazında QD parçacıklar ile ışık veren bir teknoloji. Uzun zamandır bekleniyordu seri üretime geçmesi, Samsung da benzer teknolojiler geliştiriyor.

  Aslında QD-OLED karması da denilebilir. Organik malzeme yerine QD parçacıkları kullanılarak ışık veriliyor. Hatta şu anki OLED’ler aslında White OLED üzeri RGB renk filtresinden oluştuğu için QD’ye göre renk gamutu düşük kalıyor. OLED’in parlaklık seviyesi de kötü. Burda o sorun da kalmıyor.

  • raw @raw

   QD-Oled anlatılanlara göre çok iyi bir şey olacak. Oled'in yanmaz ve çok az maliyetli hali gibi olacak deniyor. Bakalım bahsettikleri kadar güzel ve sorunsuz olacak mı?

 • joevitti @joevitti

  @raw AMOLED bir Samsung isim uydurması aslında. Zaten hepsi Active Matrix, passive matrix olanlar çok basit ekranlarda oluyor sadece.

  Aslında gerçek QLED olan bu cihaz. Samsung yine garip bir isimlendirme ile kafaları karıştırdı.

 • cgdincer @cgdincer

  Lcd devri bitsin artık. isim bulamıyorlar, insanları nasıl kandıracaklarını şaşırdılar. Aynı şeyi ısıtıp ısıtıp farklı bir şey imiş gibi satıyorlar.

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Size de geldi mi @gamsizm abi?

Playstation 5 kutusundan çıkıyor! Karşınızda Sony'nin ustalık eseri

PS5, Playstation 5 ofisimizde ve kutu açılışı ile sizlerle! Playstation 5 kutusundan çıkıyor! Karşınızda Sony'nin ustalık eseri Türkiye'nin en büyük Teknoloj...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7