Beyler sizce hangisi? İkisi de bana yaklaşık 350€'ya geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Beyler Macbook'um için eGPU alıyorum galiba, var mı başka önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sırf bunun için VR alınır.

ALL Half-Life Alyx Gameplay Footage From 'Tested' - Stabilized

Title says it all. Original 'Tested' Video: https://youtu.be/T54aGkkXfuc Music is from the Boneworks OST 'Bone Tones'. Feel free to use for analyzing and b-r...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Aradaki 5 farkı bulun. 🙂
Birebir aynı konu başlıkları ve aynı text'i okuyorlar. Apple bari bıraksaydın da adamlar farklı yorum katsaydı. Birde izleyicinin biri eğer video tanıtımsa bunu belirtin yazmış, tabiî bizimkiler durur mu "hangi bilgi yanlış?" diye cevap veriyor. Benim açımdan utanç verici bir durum.

https://youtu.be/hNuibZE-u04
ve
https://youtu.be/n1MCUArGjck

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

Beyler Macbook Pro'ya Amd Vega 56'lı eGPU sistemi almayı düşünüyorum. Benim merak ettiğim şey performans kaybı ne kadar olduğu. Yani normal PC'ye bağlı olan Vega 56 ile Thunderbolt 3 ile bağlı olan Vega 56 arasında ne kadar fark oluşuyor? egpu'yu VR oynamak için kurmayı düşünüyorum malum önümüzdeki dönemlerde Half life çıkacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Galaxy Fold'a bakma şansım oldu, cihaz beni cidden şaşırttı. Ana ekran daha büyük olsa, büyük ekranda çentik olmasaydı dört dörtlük bir cihaz olurdu bence. Kesin 2.versiyonu dediğim gibi olacak. Katlama izi falan hiç rahatsız etmedi beni, dokunsan kırılacak gibi durmuyor gayet dayanıklı gözüküyordu. Açma kapama şeyi de gayet iyi çalışıyor, Huawei Mate X'de gördüğüm kadarıyla biraz güç uygulaman lazım bunda mıktanıs yapısı var tak diye kapanıp açılıyor. Ben baya önyargılıydım ama cihazı elime alınca o kadar kötü olmadığını anladım, özellikle de ilk jenerasyona göre gayet iyi. Note Edge mesela baya kötüydü ama ikinci jenerasyon da baya düzgün hale gelmişti. (S6 Edge ve Note 7)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Adamlar geri adım atmayacak gibi.

Türkiye Rekabet Kurumundan Google ile ilgili resmi açıklama geldi

Türkiye Rekabet Kurulu'nun aldığı karar sonrası Google'ın Türkiye'dek Google Servilerine erişim engeli getirmesi ile ilgili Türkiye Rekabet Kurulu'ndan resmi açıklama geldi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beyler adam 960€'ya yeni Macbook Pro 15 satıyor. (Piyasası en kötü 1800€) Adama yapılan değerlendirmeler ve yorumlarda olumlu ama ben bir türlü güvenemedim. Paypal veya kredi kartı kabul etse hiç düşünmeden alırdım ama adam sadece banka havalesi kabul ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 20

Evi satıp alıyorum. 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 21