Microsoft Office 365 5 Pc - Windows Ve Mac Uyumlu 1tb Onedrive - n11.com

Microsoft Office 365 5 Pc - Windows Ve Mac Uyumlu 1tb Onedrive 15,00 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! İşletim Sistemi fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20

@gamsizm'dan alıntı yapmışlar. https://www.youtube.com/watch?v=U8MH40sP29o

APPLE'DAN BÜYÜK ZAM! İŞTE GÜNCEL FİYATLAR!

Geçtiğimiz akşam Apple'ın yaptığı zamdan sonra Apple Türkiye'nin fiyatlarını inceledik. Hem de Apple'ın bu zammı neden yaptığını konuştuk.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın. Size başıma gelen bir olayı anlatayım. Kardeşim'e gta 5 oynatıyordum karakterin dövmelerini beğenmemiş. Bende Dövmelerin silinebildiğinden vs bahsettim. Bu sırada elimde telefon vardı. Telefonu açıp İnternete girdiğim ilk sayfada dövme silme reklamıyla karşılaştım. Bu kadarının da rastlantı olamayacağını ve bunu yaşayan başkaları da olduğunu düşünürsek. Google bizi sürekli dinliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

SmartisanOs 'un "Infinite Screen" özelliği duyuruldu.

SmartisanOS Infinite Screen tanıtım filmi
https://youtu.be/UZxVn-D55Lk

@doga @electric

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Birkaç yıl önce izlediğim bir video vardı, facebook ile ilgili bir sosyal deney videosu. Yoldan geçen birini falına bakcam senin hakkında bir şeyler söyleceğim diye bir çadıra alıyorlar, çadır ortadan ikiye bölünmüş. Bir masaya oturuyorlar, arkada ise bilgisayar başına oturmuş üç kişi var. bunlar kişinin ismini aratıp sosyal medya üzerinden paylaştığı bilgileri bularak fal bakan kişinin kulaklığına söylüyorlar, o da falını baktığı kişiye ve o kişi ağzı açık şaşırıyordu. Sonradan çadır içindeki kinci kısmın perdesini açıp böyle böyle diyorlardı. O videoyu izlemiş olan var mı acaba içinizde. Şu an arıyor da bulamıyorum. Bilen bulan varsa paylaşabilirse sevinirim. #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 28

Oneplus 5T için 6/64 mü yoksa 8/128 mi tercih ederdiniz? 6GB RAM ve 64GB belleğe sahip olanı 2.150₺, 8GB RAM ve 128GB belleğe sahip olanı 2550₺.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16

İnternette gezinirken Mac OS için oluşturulmuş işe yarar yazılımların bulunduğu bir listeye denk geldim. Mac sahipleri baksın belki faydalı bir şeyler çıkabilir. https://github.com/nikitavoloboev/my-mac-os/blob/master/README.md

Aynı kişi iOS için de bir liste hazırlamış. Daha tüm listeye bakacak zamanım olmadı ama ilginç uygulamalar var.
https://github.com/nikitavoloboev/my-ios/blob/master/readme.md

BeğenFavori PaylaşYorum yap