Atomos Ninja 2

Eğer amatör & profesyonel olarak video işleri ile uğraşıyorsanız, yolunuz bir noktada harici kayıtçılar ile kesişiyor. Video kameralar, kendi içlerine genelde sıkıştırmalı olarak görüntüyü kaydederler. Bu kameralardan eğer daha iyi görüntü kalitesi almak istiyorsak, eğer üzerlerinde sıkıştırmasız HDMI çıkışı varsa, buradan aldığımız görüntüyü kaydederek daha yüksek kalitede görüntü elde edebiliriz.

Atomos Ninja 2, HDMI üzerinden gelen görüntüyü 10-bit 4:2:2 Prores ya da Avid DNxHD olarak kaydedebiliyor. Ninja 2, aynı zamanda harici monitör olarak da kullanılabiliyor. Kameranın HotShoe yuvasına takılabiliyor doğrudan.

Görüntüleri ise, üzerinde bulunan 2.5" slotuna takacağınız HDD ya da SSD'ye kaydediyor.

Diğer dikkat çeken detayları:

* Monitörde ses durumunu görmek mümkün
* Focus peaking ve zebra desteği bulunuyor.
* Çekilen görüntüleri monitörden izlemek mümkün.
* Timecode desteği mevcut.
* 10-bit kayıt için kameradan gelen görüntünün de 10-bit olması gerekiyor.
* 1 veya 2 adet NP-570 pil ile çalışıyor. Paket içerisinden 2 adet 2600 mAh'lik NP-570 pil çıkıyor.
* 2 pil ve HDD ile ağırlığı 670 gr
* Kaydedilen görüntüleri PC'ye aktarmak için kutu içerisinden çıkan adaptörü kullanıyorsunuz. Disk sökme takma gibi dertler yok. Tak&çıkar şeklinde.

Kayıt süreleri:

ProRes HQ (10-bit, 220Mbps):
250GB = 2.5 saat

Avid DNxHD-220x (10 bit, 220Mbps):
250GB = 2.5 saat

Desteklenen kamera listesi:
http://www.atomos.com/discovery-what-cameras/

Kısacası, kamera ile çektiği görüntülerde çok sık renk düzenlemesi yapanlar için bu tür kayıt cihazları oldukça faydalı. Aynı zamanda yedekli olarak video kaydı yapmak isteyenler için de bir çözüm.

Bu ürünün video incelemesi de TeknoSeyir'de yakında detaylıca yer alacak.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Flightradar24

TeknoSeyir'deki son "Sanal Havacılık" videosundan sonra ben de ufak bir uygulama tanıtımı yapayım.

Flightradar24, gerçek zamanlı uçuş trafik bilgilerini paylaşan bir servis. Hem web üzerinden kullanılabiliyor, hem de Anroid, iOS ve Windows Phone için de mobil uygulaması bulunuyor.

Web sitesi: http://www.flightradar24.com

Flightradar24 neler yapıyor:

* Uçakların gerçek zamanlı olarak konumunu gösteriyor. Nereden geldiler, nereye gidiyorlar, yükseklikleri, hızları nedir gibi bilgilere ulaşmak mümkün.

* Evinizde otururken, yukarıdan geçen bir uçağın nereye gittiğini nereye geldiğini görmek için birebir. Uygulama, GPS2den konumunuzu alıyor ve o an üstünüzden geçen uçağın bilgilerini görebiliyorsunuz.

* Uçağa tıklayıp üç boyutlu olarak haritada nasıl ilerlediğini görebiliyorsunuz. Pilot gözünden. yükseklik, hız ve uçuş bilgileri yine burada görülüyor.

* Belirli bir uçuş numarasını arayıp dünya üzerindeki konumunu bulabiliyorsunuz. Ya da havalandığında uyarı alabiliyorsunuz.

Havacılığa meraklı olanların kesinlikle yüklemesi gereken müthiş bir uygulama. iOS'da daha iyi çalışıyor; Android'de biraz performans sorunu var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
Ozkan Erden paylaştı.

Urbanears Kransen Kulaklık

Sitedeki kulaklık incelemelerine bir katkım olsun istedim.

Akıllı telefon kullanmaya başladığımdan beri üzerinde mikrofonu olan ve düzgün bir ses veren kulaklık arayışındaydım. Malumunuz telefonlar ile birlikte gelen kulaklıklar genel kullanım ve konuşma için gayet yeterliyken müzik konusunda oldukça vasat kalıyorlar. Özellikle değişik tarzda müzik dinleyenler için çoğu kullanılmaz vaziyette. Hal böyle olunca benim arayışlarım başladı ve sonunda Urbanears Kransen ile bu sorunuma çözüm buldum.

Tasarımından başlayalım. Resimlerden de görebileceğiniz gibi iem (in-ear monitor) kulaklıkların aksine kulak içine oturan kısmı daha geniş. Bu hem daha büyük çapta sürücü kullanılmasını sağlamış (10 mm) hem de kulağın içine daha iyi oturması sağlanmış. Ergonomisi çok iyi, kafanızı oynattığınızda vs. yerinden oynamıyor. Yaklaşık 15-16 senedir çeşitli kulakiçi modelleri kullandım, yürürken kulağımdan düşmeyen ilk kulaklık bu oldu. Sırf bu özelliği için bile benim için vazgeçilmez bir kulaklık. Ses yalıtımı konusunda da oldukça yeterli. Zaten kutusundan 3 farklı boyutta silikon başlık çıkıyor.

Tasarım olarak bir diğer artısı ise klipsli yapısı. Bu sayede kullanmadığınız zaman kulaklığı boynunuzun arkasında birleştirebiliyorsunuz. Bu özellik kulaklığın çantanızda veya cebinizdeyken de daha az dolanmasını da sağlıyor. Zaten kordonu üzerinde örgü ip kaplaması olduğundan ve jak kısmının özel tasarımı sayesinde pek dolanma sıkıntısı çekmiyorsunuz.

Ses kalitesine değinirsek kendi fiyat aralığında denediğim kulaklıklar içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Piyasadaki diğer iem'lerde gördüğüm en büyük sıkıntı bas seslerin az oluşuydu. Kransen'in tasarımı gereği kullanılan büyük sürücü sayesinde bas sesler konusunda oldukça tatminkar sonuçlar veriyor. Baslar hem kuvvetli hem de tiz sesleri bastırmayacak kadar dengeli. Yüksek seslerde ne baslarda ne tizlerde bir patlama çatlama olmuyor, gayet temiz bir ses alabiliyorsunuz. Ben genelde metal ve rock müzik dinleyen biriyim. Zaman zaman klasik müzik ve pop müzik de dinlerim. Bu türlerin hepsinde ses kalitesi olarak beni oldukça tamin ettiğini söyleyebilirim. Üzerinde bulunan mikrofon da oldukça başarılı, telefon görüşmelerinde hiç sıkıntı yaşamadım.

Peki kötü özellikler yok mu? Tabi ki var. Malzeme kalitesi her ne kadar iyi olsada kulaklık biraz dayanıksız. Özellikle jak kısmında ve kablosunda oluşan sıkıntılar yüzünden cızırtı problemleri baş gösterebiliyor. Ben alalı 10 ay kadar oldu şimdiden sol kulaklık hafiften cızırdamaya başladı. Normalde 1 senelik kullanım için doğal karşılanabilir ama ürünün fiyatı göz önüne alındığında insan biraz daha dayanıklı olmasını bekliyor.

Sonuç olarak akıllı telefonunda kullanmak için kulaklık arayanlar ve ses kalitesine önem verenler için hiç düşünmeden tavsiye edebilirim. Türkiye'de D&R mağazalarında bulunabiliyor. Fiyatı mağazalarda 149 tl, internet sitesinden ise 127 tl civarında. Yurt dışında daha uygun fiyata da bulmak münkün. Ayrıca 10 farklı renk seçeneği de mevcut.

http://www.urbanears.com/headphones/kransen/kransen-black/

#Kulaklık

--Teknik Özellikler--
Sürücü boyutu: 10mm
Empedans: 16 ohm
Frekans aralığı: 20Hz - 20kHz
Hassaslık: 100 db

--Artılar--
Ses kalitesi
Güçlü baslar
Tasarım

--Eksiler--
Dayanıklı değil
Fiyatı biraz tuzlu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 14
 • Onur Ali İmren @onuralimren

  İnceleme için teşekkürler. Bende yakın zamanda bir kulaklık almayı düşünüyordum. Hatta 1 değil 2 tane. Kafa üstü,kafa içi. Size benzer müzik türleri dinliyorum bende. Bas seslerden ziyade denge ve netlik gerek bana da. Malzeme kalitesi soru işareti oldu ama şu önemli distiribütör arızalı kulaklıklar ile ilgileniyor mu? Metan gibi ise hizmetleri gözüm kapalı alabilirim.

  • Ergücan Öztürk @elovitnas

   Bas konusunu özellikle belirttim çünkü iem kulaklıkları fazla tiz bulurum ben. O yüzden basları kuvvetli diye belirttim, ama genel olarak oldukça dengeli bir kulaklık. Ses performansı olarak hiçbir şikayetim yok. Distribütor konusuna gelirsek, markayı Aztek Teknoloji getiriyor Türkiye'ye. Daha önce Urbanears Bagis model kulaklık kullanmıştım. Onun jak kısmında bir sorun olmuştu, garantiye gönderdim yenisiyle değiştirdiler. Aynı şekilde abim de kendi kulaklığının üstüne spor salonunda ağırlık düşürmüştü, onu da sıkıntı çıkarmadan değiştirdiler. Bu değişim süreçleri de yaklaşık 2 hafta civarı falan sürmüştü. Servis olarak iyi çalıştıklarını söyleyebilirm.

 • Mete Özkan @meteozkan

  @onuralimren Urbanears'ın distribütörlüğünü Aztek Teknoloji yapıyor. Garanti süresince arkadaşımın kulaklığını 3 kez sorgusuz sualsiz değiştirmişlerdi.

 • Onur Ali İmren @onuralimren

  İşte bu önemliydi, teşekkür ederim.

 • burusli @burusli

  kulaklık arayışında olanlar yuin kulaklıklara da bakabilirler, tip olarak bir şey beklemeyin ama hafifi yollu bir odyofil olarak tavsiye ederim, kullandığım modelin mikrofonu yok (pk2)

Ozkan Erden paylaştı.

Philips SHE3582

#Philips #SHE3582 kulak içi kulaklığı 4 seneden uzun bir süredir kullanıyorum. Seri adı olarak #MusicColor diye geçiyor.

Ürünün müzik kalitesi gerçekten çok iyi. Günde 2 saatten fazla müzik dinleyen biri olarak beni gerçekten her zaman tatmin etti. Basları çok iyi ve tizleri de ortalamanın üzerinde. Ödünç verdiğim her arkadaşımı hayran bırakmıştır. 🙂

Fiziksel yapısından bahsedecek olursak serinin adından anlaşılabileceği gibi bir çok renk kombinasyonu mevcut. Kablo kalitesi gayet iyi. Kolay kolay dolanma olmuyor.

Ürün ile birlikte kutu içerisinden 3 adet kulak içi büyüklüğüne göre silikon çıkıyor.

**Beni en çok etkileyen yanı ise dayanıklılığı oldu. Kulaklık 2 sene boyunca lise ortamı gördü. Sağdan sola atıldı. Yerlere düştü. Elden ele dolaştı . Ödünç alanlar oldu. Kısaca her türlü eziyete uğradı. 😀 Bütün bu eziyetlere karşın hala ilk günkü gibi çalışıyor. İrtibatsızlık , kopukluk yok.

2010 yılında 29TL gibi bir fiyata almıştım. Günümüzde de 25-30TL arasında bir fiyata internetten veya çarşıdan bulanabiliyor.

+++Artıları+++
+ Üst düzey dayanıklılık.
+ Kolay kolay düğümlenmeyen kablo yapısı.
+ Fiyatının çok üzerinde ses kalitesi.
+ Her büyüklükte kulak içine uygun silikonlar.

---Eksileri---
- Yok.

Siyah = #SHE3580
Beyaz = #SHE3581
Mavi = #SHE3582
Pembe = #SHE3583
Mor = #SHE3584

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 18
Ozkan Erden paylaştı.

Microsoft Wireless Desktop 800

Bu incelememde bir buçuk yıldan fazladır kullandığım klavye mouse setini anlatacağım. Masaüstü mü yoksa ultrabook tarzı bir bilgisayar mı alayım diye çelişkiye düştüğüm zamanlar çok uygun bir fiyattan ASUS zenbook serisi bir ultrabook alma şansım olmuştu. Zenbook oldukça iyi olmasına ve 13 inçlik full HD ekranı olmasına rağmen film-dizi izlemek ve oyun için tatmin edici bir kullanım sunmuyordu (ekran küçüklüğü açısından.). Bu sebeple zenbook'u bir adet 22 inçlik Samsung monitör alıp evde masaüstü gibi kullanmaya karar verdim. Zenbook'un kapağı kapalı olacağından haliyle bir de kablosun klavye setine ihtiyaç duymuştum. Böylece MS Wireless Desktop 800 ile tanıştım.

Mevzuyu uzatmadan doğrudan kullanıcı deneyimime dayanarak artılarından bahsedelim:

1.) Fiyatı oldukça uygun. Bugün Bimeks'den 49 TL'ye bir adet ofisim için satın aldım. Teknosa'da ise 69 TL'lik bir fiyat etiketine sahip.

2.) Dayanıklı uzun süreli kullanım. Bahsettiğim gibi bir buçuk yıldır kullanmaktayım ve hiç bir sorununu görmedim.

3.) Oldukça küçük ve tek bir usb alıcısından klavye ve mouse'u kullanabilme. Usb alıcısı ufak ve fazladan bir usb işgal etmemekte.

4.) Büyük Mouse. Evet bugün mağaza mağaza gezdim fiyatı 150 TL'leri bulan diğer setlerin tamamında notebook mouseu diyebileceğimiz ufacık tefecik mouselar yer alırken bu sette masaüstüne yaraşır büyük bir mouse ile karşılaşıyorsunuz.

5.) Uzun Pil Ömrü. Mouse iki adet iri kalem pille çalışıyor görünüyor ve kutu içinden iki adet Duracell marka pil çıkıyor. ANCAK mouse tek kalem pille de çalışıyor! Evet bu sayede pil sıkıntısı çektiğinizde tek pil bulabilmeniz yeterli ve bu özelliği mouse'un çok uzun süre pile ihtiyaç duymayacağını gösteriyor ki ben evimde kullandığım setteki mouseun pilini bir buçuk yıldır değiştirmedim hala kutu içinde çıkan Duracelller ile çalışıyor. Fakat benzer durum klavye için geçerli değil maalesef.

6.) Basit ölçüde multiplayer tuşları mevcut. Özellikle ses kontrolünde yeterli kullanımı sağlıyor.

Evet, bugün bozulduğunu hiç görmediğim ve bozulacağına inanmadığım Logitech marka kablosuz klavyemin beni hüsrana uğratmasından ötürü çıktığım alışverişte yine elimde bir MS Wireless Deskop 800 ile döndüm. 49 TL gibi bir paraya alabileceğiniz en iyi set olduğu kuşkusuz. Eğer biraz daha paranız varsa 110 TL'ye Deskop 2000 ve 140 TL'ye Deskop 3000 sahibi de olabilirsiniz. Microsoft bu işi bırakmamasını diliyor, ve bütçesini sarsmak istemeyen arkadaşlara bu kaliteli seti öneriyorum...

Not: Emin Yaren isimli üyenin uyarısı üzerine ekleme ihtiyacı hissettiğim bir olumsuz özelliği var bu setin. Bu sette yer alan klavyede CapsLock ve NumLock ışığı bulunmamakta. Satın alırken bunu da göz önüne alın. @eminyaren 'e bu olumsuzluğu hatırlattığı için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 18
Ozkan Erden paylaştı.

Prehistorik Oyunu

Şöyle Tozlu Raflar ile Oyun Dünyası'nı harmanlayıp bu gün çok eski bir oyunla bazılarınızı maziye götürmek istedim. Hatırlayanlarınız bilirler zaten. Prehistorik'den bahsediyorum. Hani şu mağara adamımızın örümceklerle, dinazorlarla olan kapışmaları...

Bu gün nesil Minecraft'a sarmış halen 8 bit 16 bit oyun oynerken, bundan 23 sene önce de durum pek farklı değildi. Elbette içerik olarak bugünün oyunlarıyla bir karşılaştırma yapmak doğru olmaz ama alınan hazlar belki bugünkünden çok daha fazlaydı kim bilir.

Prehistorik platform oyunu; Titus Interactive (1985 Fransa kökenli bir firma) tarafından 1991 senesinde ilk olarak Amiga ve ardından Atari ve pc lerimizin efendisi DOS için yayımlandı. Titus, crazy cars ve virtual chess oyunlarının da yaratıcısıdır aynı zamanda.

Karakterimiz mağara adamı bir neandertal ( http://en.wikipedia.org/wiki/Neanderthal ). Aslında bu gün sokağa çıktığımızda da pek çok yerde karşımıza çıkan bir tip. Karakterimiz oyun boyunca yemek arayışında, karşısına çıkan düşmanları elindeki çeşitli silahlarla pata küte aşarak devam etmekte. Oyunda 7 Level mevcut.

1993 senesinde oyunun ikinci versiyonu olan Prehistorik 2 yayımlanmıştır. Tabi ikinci versiyonda harektlilik vs daha fazla.

Oyunu http://www.freegameempire.com/games/Prehistorik adresinden indirebilir veya yine aynı sitede online dos emulatörü sayesinde oynayabilirsiniz de.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18
Ozkan Erden paylaştı.

Walkera CB180q Uzaktan Kontrollü (RC) Helikopter

Uzaktan kontrollü cihazlara bayılanlar bu incelemeyi okumalısınız özellikle de helikopter meraklıları.

CB180Q benim yaklaşık bir ay önce aldığım bir helikopter. Yeni başlayanlar için şiddetle uzak durmalarını ve çift palli (hem üstte hem altta pervanesi olan) modellere yönelmelerini öneririm. Tek palli modeller çift pallilere göre daha agresif uçuyorlar ve herşeyden önemlisi kesinlikle en az 4 kanallı bir helikopter alınmasını öneriyorum aksi takdirde aldığınız şey bir oyuncak olacaktır.
Biz konumuza dönelim CB180Q açıkcası çok agresif ve hareketli bir helikopter. Ayrıca 3 tekerlekli yapısı iniş ve kalkışlar için hiç uygun değil diyebilirim. Hızlı tepkimelerde pervane tepkimesini kestiğini söyleyebilirim. Ayrıca şarjı bittikten ve yere indirdikten sonra birdaha havalanabiliyor ve bu da hiç iyi bir şey değil. Bu durumda helikopter havadayken düşebiliyor ve ciddi zararlar alabiliyor. Yapısı tamamen plastik ve süngerden oluşuyor. Pil yuvası da açıkcası güven hissi vermiyor. Tam dolu bir pille maksimum 15 dakika uçuş yapabiliyor. Şimdilik diyebileceklerim bu kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ozkan Erden paylaştı.

Zyxel Nsa 320 Media Server Nas

Zyxel Nsa 320 Media Server

Önceleri nas cihazlar hakkında pek bir fikrim bilgim yoktu. Şirketimiz için bir yedekleme ve basit bir media server arayışındaydık. Çok geçmeden teknoseyir üzerinden nas cihazlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaştım. Ardından Zyxel Nsa 320 Media Server cihazını aldım. Ürünü alıp kullanmaya başlayalı yaklaşık 1 ay oldu. Bir Nas cihazı olarak fiyatı çok uygun. Harddiskleri cihazdan ayrı olarak aldım. Şu an üzerinde WD Red serisi 2 TB iki adet takılı.

Öncelikle belirtmek isterim ki ürünün henüz Türkçe desteği yok. Üst modellerde var mı bilmiyorum ancak firmware update yapmama rağmen Türkçe dil desteği gelmedi. Dil konusunda sıkıntısı olabilecek kişiler için pek uygun değil zira detaylı ayarlara sahip bir cihaz.

Cihaz kendi yazılımı Nas Starter Utulity ile geliyor. Burada kısıtlı da olsa bazı bilgilere ve menülere erişebiliyoruz. Ekran görüntüsünü paylaştım. Admin paneline aynı modemler gibi bir tarayıcı ile bağlanılıyor ve detaylı bilgilere, ayarlara buradan ulaşılabiliniyor. Cihazın Media Server arayüzü özellikle smart tv ler için çok kullanışlı ve hoş. Evinizde torrentlerden vs. indirdiğiniz filmleri smart tv nizden bu arayüz ile rahatlıkla izleyebilirsiniz, ekran görüntüsünü paylaştım.

Cihaz bulut depolamaya, kendini başka bir nas cihazına kopyalamaya izin veriyor. Dışarıdan da kendisine bağlanılmasına izin veriyor tabi statik bir IP'ye sahip olmanız halinde.

Bir adet gigabit portu mevcut. Fazla bilgisayarı olan ve sürekli büyük kapasite veriler ile çalışan işletmeler bu anlamda sıkıntı yaşayabilir. Ancak form, döküman, resim gibi verilerle çalışan benim çalıştığım gibi işletmelerde bu pek de farkedilmiyor.

1 aylık kullanım sürem içerisinde yaklaşık 20 günün ardından 2. harddiskin yeşil olan ışığının kırmızı yandığını farkettim. Admin panelinden giriş yaptığımda burada 2. harddiskin "sorunlu" olarak belirtildiğini gördüm. Hemen yanında "repair" (tamir et) seçeneğini farkettim ve tıklayıp kurtarma işlemini başlattım. Yaklaşık 1 saat içerisinde (bu zaman veri boyutuna göre değişebilir) cihaz kendi kendine arıza gösteren harddiski formatlayıp sıfırladı ve tüm verilerimi ayarlarıma uygun şekilde raid ledi. Hiçbir veri kaybı yaşamadım. Cihaz 7/24 açık olarak 1 aydır aktif çalışıyor ve 5 adet pc sürekli olarak verilere ulaşıyor ve yeni veriler oluşturmaya devam ediyor.

Diğer donanımsal özelliklerine burda girmeyeceğim, ürünün kendi internet sitesinden zaten bu bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Ürünün şuanki yaklaşık piyasa fiyatı KDV dahil 260 TL civarı. (Harddisk içermez).

Cihazın fiyatı, kurulumu, arayüzü, kullanımı, portatifliği, sessizliği ideal. Özellikleri giriş ve orta seviye için güzel.

Türkçe arayüz olmaması, yüksek performans isteyenler için tek gigabit portu olması göze çarpan eksiklikleri.

Umarım nas cihazı almayı düşünen teknoseyir takipcilerine faydalı olmuştur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 21
Ozkan Erden paylaştı.

Slik F740 Tripod

Tripod yeni başlayanlar için ideal ancak video çekecek arkadaşlar için daha iyi modellere yönelmesini öneririm, sağa sola döndürüp kilitlemek istediğim zaman yönünde oynamalar oluyor ve yönünü değiştirirken tam istediğim gibi tabiri caizse akıp gitmiyor. Fotoğraf yada sabit video çekimleri için fiyatına göre güzel bir ürün, sağlamlık konusunda tartar mı gibi düşünceler olmuyor. Aşağı yukarı, sağa sola ve yana dogru 90 derece dönebiliyor. Boy olarak 170'lere kadar uzayabiliyor. Yanında taşıma çantasıda cabası diyebilirim. Yeni başlıyor ve bütçeniz kısıtlıysa önerebileceğim bir ürün.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16
Ozkan Erden paylaştı.

GoPro Hero3+ Black Edition

GoPro aksiyon kamerası konusunda uzman bir firma , ve şu an en başarılı kamerası Hero3+ Black Edition . Bu kamera yalnız aksiyonla uğraşan insanlar içinmiş gibi görüksede siz bu kamerayla günlük yaşamınızdada yaratıcı videolar çeke bilirsiniz . Kameranın küçük ve oldukca hafif olması nedeniğle her an yanınızda taşıya bilirsiniz . Ayrıca kameranın app desteği ile telefon ve tabletinize bağlayıp kamerayı rahatça yönete bilirsiniz .

Teknik detaylar:

Max video boyut : 3840- 2160
Max frame rate : 250
4K video 15 fps
12 megapixel
Wi-Fi control

Kameranın bence eksik yönleri : Gece çekimlerinde pek de başarılı değil , ve pili çok erken bitiyor , ikinci pil şart .

GoPro Hero3+ Black Edition ile çekilmiş fotoğraf :
Yer: Bakü saat: 6:30 AM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11