Pek kullanmadığım şeyleri satıyorum. Sualtı kameralar, lensler, flaşlar, Corsair K95 RGB XT, 300Ah Lityum akü, RTX 2080’li dizüstüler, Thrustmaster Hotas Warthog, 300W Yamaha sub, Short Throw projektör ve dahası. Bakın bakalım ilginizi çeken bir şey çıkar belki:)

https://www.sahibinden.com/arama?userId=aHDH046r21Ia3SPl3bgGr0Q

Arama Sonucu - sahibinden.com

Arama Sonucu - sahibinden.com
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

Epic Store'dan para verip oyun alabilmisligim yok. 4 ay, 2 ayri musteri hizmetleri girisimi sonrasinda aldigim cevap, her ulke icin ayri bir hesap acmam gerektigi! Dahiyane bir cozum! Steam ile hala Turkiye hesabimi kullaniyorum ve Turk kredi kartimla TL odemesi yapiyorum. Yani yapilamayan bir sey degil...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Housedakitopal @housedakitopal

  Aslına bakarsan Steam'de de yapamaman gerekir. Regional pricing abuse resmen.

 • Yalçın Aydın @yalcinaydin

  Benim mesleğim sürekli ülke değişimini gerektiriyor, bazen 2 yıl, bazen 4 yıl, bazen de geçici görevler.

  Her ülke değiştirdiğimde yeni bir Steam hesabı açıp, hangi oyunu oynamak istiyorsam onun olduğu Steam hesabımı bulup onu mu kullanacağım bu bakış açısıyla?

  Diyelim Malezya'nın fiyatları daha uygun buranın kredi kartını alıp buradan alabilir misiniz? Alamazsınız çünkü burda oturmadığınız için kredi kartı vermezler zaten.

  PS4 de benzer şekilde hala Türkiye, hala Türkiye fiyatları ile oyun alıyorum.

  Son 6 yılda 5 kere ülke değiştirdim, Eylül'de de geri Türkiye'ye dönüyorum, 2 yıl sonra bir daha ülke değişecek...

 • Yalçın Aydın @yalcinaydin

  Burada Epic'e asıl kızma nedenim şu olmaz cevabını 4 ayda anca verebilmeleri. Steam kütüphanesi yeterince geniş zaten, bir kaç oyun dışında Epic kullanmayı istememi gerektirecek bir çekiciliği yok.

 • Omer @omerf97

  Epic öyle malesef aynı sorunu bende yaşadım.

Humble Bundle'da konumunu Türkiye yapıp deneyen var mı? Fiyatta bir değişiklik oluyor mu? Türkiye'de de, Kosova'da da, Malezya'da da USD gördüm ve fiyat hep sabitti. Steam gibisi yok hala. Epic benim konum karmaşam nedeniyle hesabı kitledi, para harcamak istiyorum ama harcayamıyorum🤦🏻 2 aydır çözecekler ama bu kadar hantal ve yavaş bir müşteri hizmetleri görmedim🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Uzun bir aradan sonra oyunda PC'ye dönüyorum. Hoş PS4 oyun dolu, habire aldım oynadığım pek yok ama ilk heves oynarım herhalde 🙂 Şuan PC'de grafik olarak şov yapan hangi oyunlar var? FPS önceliğim. Herkes Forza Horizon'ı öneriyordu onu da alacağım.

İndirimdeyken MSI GE75 Raider-657 aldım haftaya gelecek (144Hz 1080p, i7-9750H, RTX2080, 64GB, 2TB SSD). Oyun oynamak için almadım aslında, 3D için güçlü bir workstation gerekiyordu, bu kadar RAM'i bir arada görünce aklımı çeldi 😀 Benzer RAM ve SSD'yi MacBook Pro'ya koyunca fiyatı 2 katı oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Sketchup Pro'da mevcut 2015 full+full MacBook Pro ile acı çektiğim için yeni br dizüstü bakmaya başladım. Nedenini de anlamıyorum ama RAM her zaman dolu.

Ekosistem bütünlüğü ve garanti olayını (2,5 yaşında ekranı ücretsiz değişti) sevsem de, istediğim konfigürasyon MacbookPro 16'nın 25 bine dayanması nedeniyle Windows içeren seçenekleri de değerlendiriyorum. Telefonda da Huawei'ye geçmiştim zaten (iyi ki geçmişim demedim ama :D).

3D tasarım programı ile acı çekmesin, işlemci güçlü olsun, 32GB bellek olsun, ekran kartı da RTX 2070 olsa fena olmaz. Önerileri alabilirim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

PS4'te yarıştı zamandı takılmadan yani sınırlama olmadan geniş geniş araba kullanabileceğimiz en iyi/keyifli oyun hangisi? Elde Gran Turismo Sport ve Drive Club var. Direksiyon paslanacak yakında🙄

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Daha yeni Huawei'ye geçtik diye mi bunlar oldu şimdi:/
Mevcut telefonları etkilemeyecek denmiş ama yeni Android sürümlerine güncelleme olmaz muhtemelen. Asıl gerdiren PlayStore ve Gmail haliyle. Bakalım nasıl ilerleyecek süreç.

Bilgisayarda da MateBook X Pro'ya niyetim vardı ama onun da geleceği karanlık şuan. Cep telefonunda kendi işlemcisini üretiyor da bilgisayar tarafında buna girer mi, sanmıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cep telefonları baya ilerlemiş olsa da özellikle gece olunca fotoğraf makinesinin yeri ayrı. Bunun değişeceğini de sanmıyorum.
Fujifilm X-H1 ve Fujifil. 80/2.8 Macro

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei P30 Pro moon mod. Üçkağıt yok ay yüzeyi X-H1 fotoğrafı ile aynı. Bu moda özel işleme yapıyor muhtemelen, ben de Lightroom'da biraz daha işledim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei P30 Pro tele (5x) fotoğrafı gene telefonda Lightroom'da işlendi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap