arama kısmındaki inanılmaz mantık hatası.

kutucuğa otomatik yazınca sadece çay otomatı geliyor. otomatik vites ile ilgili google'da arattığım bu sonuçları göremiyorum.

http://teknoseyir.com/e/otomatik-vites

bug'ı deneyip onaylayan kullanıcılarda beğen paylaş ya da yorum yazarsa sevinirim. sadece bende mi böyle ?

@hkellecioglu @gamsizm @ozkane #teknoseyirbug

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Diğer arkadaşlar da muhakkak söylemişlerdir ama ben de bi kez daha isteğimi belirtmek istiyorum.. Herhangi bir konunun altındaki yorumları tek tek okurken, sürekli yukarı çıkıp "önceki yorumları gör" butonuna basmam gerekiyor, bu da konsantre olduğum yorumları takibimi zorlaştırıyor, "bütün yorumları gör" gibi tek seferde tüm yorumları açacak bi buton konuları daha rahat takip etmemizi sağlayabilir... @hkellecioglu @ozkane @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhabalar,tasarımdaki değişikler oldukça kullanışlı olmuş.Birkaç mantık hatasından bahsetmek istiyorum farkına vardığım.

1)Herhangi bir incelemeye yapılan yorumlarda kişilerin yorumlarına yapılan alt yorumlara ilişkin gelen bildirimler ile normal bildirimler aynı şekilde bildirim ekraranında 5 er 5 er userı uyarmakta ve kişi alt yoruma ilişkin bildirimi diğer bildirimler arasında tek tek arayarak bulmakta.Bence bildirim menüsünde yorumunuza yorum yapıldı gibisinden bir ek ibare olmalı.Ayrıca kişiye özel /user/bildirim sayfasında “takip ettiğin konuya bir yazı yazıldı” şeklinde değilde bu yazının hangi konuya ait olduğunun belirtilmesi bence yeterli.Her yorum yazan için defalarca kez bildirim menüsünde bu ifade tekrarlanıyor.Bence okunmamış 10 tane bile yorum olsa kişi bu okunmamış yorumları ilgili inceleme sayfasına geldiğinde şuanda olduğu gibi tek tek yazıyı parlatmak yerine 10 mesajı birden parlayan bir şekilde görmeli.Böylece tekrarlayan ifadeler yerine konuyla ilgili okunmamış yorumların olduğunun 1 kez söylenmesi yeterli.

2)/user/bildirim sayfasındaki her bildirim sistemin usera gönderdiği bir mesaj niteliğinde olmalı bence,çünkü user neyi okuyup okumadığını şuanda takip etmekte zorlanıyor.Eski bildirimler bir yerde sürekli erişilebilir olabilir ancak henüz tıklanmamış bildirimlerin parlıyor olarak beklemesi gerekir.

3)Yeni arayüzde kişilerin yazıları teknoseyirin çok önüne geçmiş “bence” ve herbir inceleme birbiriyle ilişkiliymiş gibi fazlasıyla yakın bir şekilde ard arda duruyor.Görsel birkaç düzenleme ile bu yazıların farklı incelemeler olduğunun farkındalığı artırılabilir diye düşünüyorum.

4)Logoyu daha yüksek çözünürlükte kullanmak gerek diye düşünüyorum birde.beta yazısı okunmuyor bile 🙂

Genel anlamda bildirime ilişkin kısımları kullanışlı bulmadığımı söylemek isterim.Forum mantığını sosyal ağ ile birleştirmenin getirdiği bir kullanışsızlıksa şuan yaşadıklarımız bence userların yön vermesi çok çok önemli.

Teknoseyirin yeni yüzünü ise genel anlamda heycan verici,sürekli yazma isteği uyandıran bir yer olarak bulduğumuda eklemek isterim.

@hkellecioglu,@leventp,@gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ozkan Erden paylaştı.

watch dogs için girilen bu zahmet bizim dizilerde yok!

AMAZING STREET HACK

An amazing smartphone app turns common people into powerful hackers and hidden cameras record their reaction as they unwillingly hack a street of Los Angeles. You won't believe what they do when the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ozkan Erden paylaştı.

Eskiden telefonlar bir başka güzeldi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 40

Bir ürünle ilgili inceleme değilde o ürünle ilgili bir soru sormak istiyorsak hangi alanı kullanmalıyız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6