Vimeo'yu beğenmedim. Telefonumu çok kasıyor. Ben çıkış yapıp videoları Youtube'dan izlemeye devam etmek istiyorum. Kendinize iyi bakın, kolay gelsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış arkadaşlar, arada adım zikredilmiş. beni unutmamışsınız teşekkür ederim. Nerelerdesin diye soran arkadaşlara hitaben, biliyorsunuz ki yakın bir vakitte evlendim. Ankara'da evlilik hayatının tadını çıkartıyorum. Eşim iş hayatımdan kalan ufacık vakitte, evliliğimizin ilk senelerinde kendisine daha fazla vakit ayırabilmem için internet üzerindeki sosyal hayatımı biraz daha törpülememi istemiştir. Yani kısaca ev hayatımda ufak çaplı bir darbe yaşanmış olup evimin iç ve dış işleri ikinci bir emre kadar eşimin yönetimine devredilmiştir. Kendinize iyi bakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

#akış Çorumlular hadi yine iyisiniz. Google karasal yüz ölçümü hesaplarına göre dünyanın merkezinin Çorum olduğunu tespit etmiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok şükür düğün dernek telaşı da bitti. Şimdi yaşasın Antalya Belek 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
SerhatSoylemez paylaştı.

#akış
#Bilim
#BilimSeyir
Rus Uzay Ajansı Roscosmos (RSA), insanlığın 1957 yılında Sputnik ile başlayıp günümüze kadar gerçekleştirdiği uzay yolculuklarını interaktif biçimde görüp detaylı bilgi alabileceğiniz bir internet sayfası oluşturmuş. Sayfanın yayın tarihini de Yuri Gagarin‘in ilk kez uzaya çıktığı 12 Nisan gününe denk getirmiş.
Ulaşabileceğiniz interaktif uygulamada, insanlığın 60 yıllık uzay serüveninde neleri başardığını görebilirsiniz. Bu yapılanları hatırlamak, gelecekte neler başarabileceğimizi hayal edebilmenizi de kolaylaştıracaktır.

Kaynak:KozmikAnafor

In Space We Trust

Art project has dedicated to the most important events in the history of space exploration: first spacecraft, flights to other planets and landings on celestial bodies. Supported by Roscosmos.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış adamlar KOÇ grubu ile konsorsiyum yapıp Birleşmiş Milletlerin ihalesine girmiş, yıllık 2 milyon üretim ile 2 yıllığına 4 milyon üretim antlaşması yapmışlar. Bu bir Türk malı, helal olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
SerhatSoylemez paylaştı.

@kirbit http://gelecegeyazanlar.com/ Ufak dokunuşlar ve site yüklenme hızında ciddi iyileştirmeler yaptım. Bir daha fazla değişmez. Son yorumlarını alabilir miyim? 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

#akış Hepinize güzel bir 1 Nisan şakası yapayım. An itibari ile bekarlıktan evlilik hayatına geçiş yapmış bulunmaktayım. Tapuyu kaptırdık. 😀 😀 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap