Google assistant ne zamandır ülkemizde aktif? Sans eseri denk geldim 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gidiyoo - Yerli arama motoru (yersen)

Gidiyoo.org - Bu yerli arama motorunu 1 saat içinde 60 liraya yaptık. Peki 10 yılda harcanan 10 milyon TL nereye gidiyoo?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ergenekon Yigit paylaştı.

Bir Dost: Saat 10 gibi motorumla evden işe çıktım rüzgarlı hava, köprü girişinde fırtınaya dönüştüğü için, gişenin orada tanımadığım motosikletli arkadaşlar bir saat önce fırtına yüzünden bir motorlu kaza yaptı, bariyerlere saplandı, lütfen geçme diyerek kenara çektiler. (motosiklet kullananlar bilir motor kullanıcıları nice zorluklar içerisinde araçlarını kullandıklarından birbirlerine hep destek olurlar, bu alışık olduğumuz bir durumdur.) Belki yarım saat, 40 -- 50 motor köprü girişinde bekledik. Bir kaç motor yola çıkmaya karar verdi ben de onlarla hazırlandım ve çıktım tekrar yola. Köprünün başına geldiğimde inanılmaz kuvvetli rüzgar bana şerit değiştirtti ve durdum. durmamla rüzgarın şiddetinin artması bir oldu, sola doğru sıkıca ayaklarımdan destek almama rağmen motorla düştüm. Bu sırada arkamda metrobüs vardı. İşte haber niteliği taşıyan, önemli kısım buradan sonra başlıyor. Metrobüs durup dörtlülerini yaktı, motoru kaldırmamı bekledi, sonra nazik bir el işaretiyle soluma geç dedi, soluna geçtim ilerlemeye başladık önü açık olmasına rağmen rüzgarı kesmek için 20 kmyi geçmeden bana eşlik etmeye başladı ama rüzgarın şiddeti o kadar fazlaydı ki gene sağa sola yalpalayarak giderken bu sefer bir doblo yanımdan geçip önümde hızını sabitleyerek dörtlülerini yaktı ve önden gelen rüzgarı kesti, sağımda bir tane volvo sahibi dörtlülerini yakıp diğer araçlar sıkıştırmasın diye sabitlendi ve son olarak arkadan sıkıştırmasınlar diyede bir araç aynı şekilde dörtlülerini yakıp eşlik etti. Köprü bitimine kadar bu dört güzel insan bana resmen eskortluk yapıp güvenli bir şekilde beni karşıya geçirdiler. Bu olayda güvenli bir şekilde karşıya geçmekten ziyade güzel, iyi niyetli insan gibi insanların bitmemiş olmasını görmek gerçekten çok sevindirdi hatta duygulandırdı. Hepsine, bu mutluluğu yaşattıkları için binlerce defa teşekkür ederim. Bunu neden paylaştığıma gelecek olursak kötü insanlardan, haberlerden, gündemden umudunuzu yitirmeyin, yılmayın. İyi insanlar da var iyi haberler de var. okuduğunuz için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#Uncharted

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Play Store bu ekrani yeni guncellendi sanirim? @ozgurg surum no: 7.2.13

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Apple aksesuar fiyatlarinda dunya genelinde indirime gitti.

Apple'dan Aksesuar Fiyatlarında İndirim: USB-C adaptörü 79TL'den 29TL'ye...

Yeni MacBook Pro lansmanı sonrasında Apple aksesuar fiyatlarında indirime gitti. En elzem ihtiyaç olarak diyebileceğimiz USB-C’den USB’ye dönüştürücü de 79 TL yerin artık 29 TL’den...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Şunları apple macbook ve pro alanlara bedava bile vermesi lazım. Ha tamam aksesuarın fiyatını indir de genede o macbook pro’nun port yönünden böyle aciz bir cihaz olmasını açıklamıyor.

  • Ergenekon Yigit @ergenekonyigit

   gelecege yonelik bir hamle bu. Simdi alanlar sorun yasayacaklar ama 5 sene sonra ne hdmi ne usb type a kalacak her isimizi type c portundan halledicez.

  • Orcun @orcun

   @ergenekonyigit Tamam ama ben 5 sene onu bekleyeceğim ve geriye uyumluluğuda yok. 5 sene sonrada belki type z diye daha ufağı çıkacak belki ? hoppala gene en başa döndük.
   Sd kart hdmi vs. geçtim ama tam boy usb falan şimdilik mutlaka olması gereken şey. Hadi hepsini geçtik mag safe neden gitti ? çok güzel manyetikti olur da kabloya takılırsan aleti düşürmüyordun. Benim öyle evde kediler ben vs. çok notebook düşürdüm girişleri yüzünden.

  • Ergenekon Yigit @ergenekonyigit

   @orcun bilgisayari tam boy usb sigacak kadar kalin yapmadilar, type cden daha da kuculmeyecektir, magsafe konusunda bende katiliyorum, biraz daha kucultum magsafe 3 diye giris yapabilirlerdi.

  • Orcun @orcun

   @ergenekonyigit Bana o yüzden saçma geldi şimdiki durumda ama 5 sene sonra ne olur bilemem.

Yeni macbook pro ses konusunda resmen seviye atlamis.
https://youtu.be/NWp9k2lydtk?t=196

The truth about the 2016 MacBook Pro 13"

What's Inside a 2016 MacBook Pro 13? https://youtu.be/p_jQSHQkepk My thoughts on the 2016 MacBook Pro 13" 1 week later and why I think it should simply be th...
BeğenFavori PaylaşYorum yap