@flashock 🤔

KGI: iPhone 8 features highest screen-to-body ratio in industry, but no Touch ID...

KGI’s Ming-Chi Kuo has sent out a new report with his top predictions for the 2017 iPhone lineup: two iterative updates to the iPhone 7 and iPhone 7 Plus, as well as the all-new OLED iPhone 8…
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Flashock @flashock

  Yılan hikayesine döndü yemin ediyoeum kendimi kesicem smsnakj😂

  Benim iPhone 8 almamdaki kararı kesi keştirecek olay şey bu. Baktım ekranda çıktı tüm aile 8’e geçeriz yok çıkmadı konum önemli umarım saçma salak bir yere koymazlar.

 • whistler @whistler

  @flashock sizce yeni iPhone’un kamerası şu an mobil kamera devi galaxy s8’den daha iyi olacak mıdır?
  mesela: https://www.youtube.com/watch?v=LInflBKFS-k
  yeni çıkan android telefonlar htc u11 ve oneplus 5, galaxy s8 kadar iyi değiller.
  şahsen ön ve arka kamerada büyük iyileştirmeler (daha geniş açı, ön kamera stabilizasyonu vs.) bekliyorum.

  • Flashock @flashock

   Apple ilk defa AR yani arttırılmış gerçeklik konusunda biz geliştirme gösterdi bize bu ciddi manada çok iyi bir kamera ile geldiğinde zevk alınan bir şey durum böyle olunca ve ben arka kameranın nal gibi çıkıntısına baktığımda büyük beklenti içerisindeyim. Koskoca iki tane kamera, ve bu kadar çıkıntı sağlayan bir sensör doğal olarak S8’den iyi olması beklenir ki zaten hali hazırda piyasada bulunan 7 ve 7 Plus gayet s8 ile yarışabilen bir kameraya da sahip.

   Ön kamera konusunda ise maalesef şüphelerim var. Ekranın üst kısmında bulunan çıkıntıya çok iyi bir kamera ve OIS sıkıştırabileceklerini zannetmiyorum ancak Apple gibi bir firmadan 2K kayıt yapabilen bir ön kamera sayesinde dijital sallantı önleyici beklemek mantıklı olabilir ama bu topa gireceklerini de zannetmiyorum.

Çift ekranlı ve çift kameralı Meizu Pro 7’nin yeni görselleri sızdı

Çift ekran ve çift arka kamerayla fark yaratacağı konuşulan Meizu’nun yeni amiral gemisi telefonu Pro 7’nin yeni görselleri internete düştü. Çalışır halde görüntülenen telefonun...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Soyle ilginc bir durumla karsilastim. Bende Iki asamali dogrulama acik ve soldaki gibi, arkadasta acik degil ve sagdaki gibi. Belki de dogrulama ile ilgili degildir, sizde durum nedir?
https://twitter.com/ergenekonyigit/status/876563248941760513

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Applein paylastigi ios ui sketch dosyasinda bu yil siyah tema da var, bununla dark modun artik kesinlestigini soyleyebiliriz.
https://twitter.com/ay8s/status/872207972696444928

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Who Makes The World's Best Wallet?

THE LINKS ARE DOWN HERE Redeem Amazon gift cards here - http://amzn.to/2s6MlNW (International viewers click here) - http://geni.us/NCQrd9H Vaultskin Wallet (...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel Skylake X Core i9-7920X 12 Core X299 HEDT CPU and More Leaked

Intel's mega-tasking and enthusiast aimed Skylake X Core i9 processors including the flagship Core i9-7920X and Core i9-7900X have leaked.
BeğenFavori PaylaşYorum yap