Intel Skylake X Core i9-7920X 12 Core X299 HEDT CPU and More Leaked

Intel's mega-tasking and enthusiast aimed Skylake X Core i9 processors including the flagship Core i9-7920X and Core i9-7900X have leaked.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#benimmasaüstüm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ergenekon Yigit paylaştı.

#akış arkadaşlar yatan adam olarak devam etmek istiyorum fikirleriniz benim için önemli
https://youtu.be/WeJVjVtZIqo

Kim bu Yatan Adam ?

Sürç-i lisan ettiysek affola. Tüm Yatan Adamlara selamlar. Bazen önemsiz gördüğümüz küçük ayrıntılar birilerinin hayatını değiştirebilir. https://www.faceboo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Hayaller tesla hayatlar symbol 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Google assistant ne zamandır ülkemizde aktif? Sans eseri denk geldim 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gidiyoo - Yerli arama motoru (yersen)

Gidiyoo.org - Bu yerli arama motorunu 1 saat içinde 60 liraya yaptık. Peki 10 yılda harcanan 10 milyon TL nereye gidiyoo?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ergenekon Yigit paylaştı.

Bir Dost: Saat 10 gibi motorumla evden işe çıktım rüzgarlı hava, köprü girişinde fırtınaya dönüştüğü için, gişenin orada tanımadığım motosikletli arkadaşlar bir saat önce fırtına yüzünden bir motorlu kaza yaptı, bariyerlere saplandı, lütfen geçme diyerek kenara çektiler. (motosiklet kullananlar bilir motor kullanıcıları nice zorluklar içerisinde araçlarını kullandıklarından birbirlerine hep destek olurlar, bu alışık olduğumuz bir durumdur.) Belki yarım saat, 40 -- 50 motor köprü girişinde bekledik. Bir kaç motor yola çıkmaya karar verdi ben de onlarla hazırlandım ve çıktım tekrar yola. Köprünün başına geldiğimde inanılmaz kuvvetli rüzgar bana şerit değiştirtti ve durdum. durmamla rüzgarın şiddetinin artması bir oldu, sola doğru sıkıca ayaklarımdan destek almama rağmen motorla düştüm. Bu sırada arkamda metrobüs vardı. İşte haber niteliği taşıyan, önemli kısım buradan sonra başlıyor. Metrobüs durup dörtlülerini yaktı, motoru kaldırmamı bekledi, sonra nazik bir el işaretiyle soluma geç dedi, soluna geçtim ilerlemeye başladık önü açık olmasına rağmen rüzgarı kesmek için 20 kmyi geçmeden bana eşlik etmeye başladı ama rüzgarın şiddeti o kadar fazlaydı ki gene sağa sola yalpalayarak giderken bu sefer bir doblo yanımdan geçip önümde hızını sabitleyerek dörtlülerini yaktı ve önden gelen rüzgarı kesti, sağımda bir tane volvo sahibi dörtlülerini yakıp diğer araçlar sıkıştırmasın diye sabitlendi ve son olarak arkadan sıkıştırmasınlar diyede bir araç aynı şekilde dörtlülerini yakıp eşlik etti. Köprü bitimine kadar bu dört güzel insan bana resmen eskortluk yapıp güvenli bir şekilde beni karşıya geçirdiler. Bu olayda güvenli bir şekilde karşıya geçmekten ziyade güzel, iyi niyetli insan gibi insanların bitmemiş olmasını görmek gerçekten çok sevindirdi hatta duygulandırdı. Hepsine, bu mutluluğu yaşattıkları için binlerce defa teşekkür ederim. Bunu neden paylaştığıma gelecek olursak kötü insanlardan, haberlerden, gündemden umudunuzu yitirmeyin, yılmayın. İyi insanlar da var iyi haberler de var. okuduğunuz için teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

#Uncharted

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Play Store bu ekrani yeni guncellendi sanirim? @ozgurg surum no: 7.2.13

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap