Dun aksam Playstation 4 slim konsolum son nefesini verdi. Youtube izlerken kapadi. Acmayi denedigimde onariliyor ekrani geliyor, doluyor ama kendini yeniden baslatinca siyah ekranda kaliyor. Konsolun mavi isigi yanip sonuyor bu surecte. Boyle bir sey olabilecegini dusunerek sony eurasia garantili almistim cihazi. Bugun servise goturup birakmaya calisacagim. #Playstation #playstation4

Edit: Guvenli moda alip guncelleme yapinca duzeldi 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xbox Series S temmuzda gozukmus ama kimse fark etmemis. #XBOXSeriesS #HaftalıkGündemeMalzeme
https://twitter.com/Xbox/status/1304540226057121794

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Ergenekon Yigit paylaştı.

#akış #engelsizhayat #EngelsizYaşam
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere ben bir engelliyim ve uzun zamandır #ıphone mu #Siri ile kullanıyordum. #pc kısmına gelince birilerinin yardımına her zaman muhtaçtım. Piyasada bir çok #engelliler için pc kontrol cihazları olsa da kullanıp kullanamayacağından emin olamadığım için alamıyordum. Geçenlerde biraz araştırma yaparak #glassouse nin bana göre olacağına karar verip alma girişimlerinde bulundum.Ama Türkiye de bir bayisinin olmadığını öğrendim. Biraz yardımla glassouse u geliştiren kişi Mehmet Türker e ulaştık ve Türkiye ye satışının olmadığını öğrendim (bu durum çok üzücü geldi önce) ama Mehmet Türkerin Türkiyeden kendisine ulaşan engellilere bu ürünü ücretsiz yolladığını öğrendim. 2 Temmuzdan bu yana manyak gibi sabahlara kadar netteyim bir maus tıkının sağlıklı bir insan için belki bir önemi yoktur ama benim için ne anlama geldiğini kelimelerle anlatmam mümkün değil.
2017 yılında bu ürün #TÜBİTAK tarafından reddedilmiş. Yazık oysa bir araba ya da bir uçaktan daha fazla katma değeri var. #Amazon da ürünün satış fiyatı 475 dolar artı kargo ve vergiler cihaz bluetooth ile çalışıyor,bluetooth olan bütün cihazlarla kullanılabiliyor.
https://glassouse.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

windows phone 7 9 yasindaymis. #windowsphone
https://twitter.com/tomwarren/status/1182719967868923904

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung s10e modelinde note 10 reklami yapmaya basladi. #Samsung

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu aralar clojure ogrenirken ufak ufak projeler cikariyorum. Bunlardan biri de trendcat adindaki chrome new tab extension'i. Bu sabah bu uygulamanin v2'sini yayinladim, Chrome web storedan indirebilir, githubdan projeyi inceleyebilirsiniz.

Chrome Web Store: https://chrome.google.com/webstore/detail/trendcat/efpdjmbhdeindmfegilaloknlpfloefd

Github: https://github.com/ergenekonyigit/trendcat

V2 ile birlikte gelen yenilikler:
- Dark mode
- HackerNews kolonu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım
Edit: Cozuldu.
Samsung C24F390 model monitor kullaniyorum. macOS Mojave ile dark mode kullanmaya basladigimdan beri scroll sirasinda textlerde ghosting sorunu oluyor. Bu sadece isletim sisteminde degil reddit, teknoseyir gibi sitelerin dark modelarinda da olusuyor. Bu sorunla karsilasan veya cozum icin fikri olan var mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap