Arkadaşlar selamlar,
Bir trenin içindeyiz. Tren sabit dururken elimizdeki bozuk parayı havaya atıyoruz. Tam havadayken tren 100km/h hıza ulaşıyor ya da daha yüksek bir hızda olabilir. Para yüzümüze çarpar mı? Ya da ne kadar geriye gider?

#akış #fizik

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Arkadaşlar selamlar.
Win 10 güncellemeden sonra mavi ekran hatası verdi.Güncellemeleri kaldıramadım ne komut satırı ne güvenli mod fayda etmedi.Güncelleme numarası kb5.. ile başlıyordu. Neden böyle bir sorun yaşadım.Yakın zamanda böyle bir sorun yaşayan var mı ? #akış #windows

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 12

Yeni tanıtılan iPad’de ve Apple tv’nin kumandasında U1 chipinin olmamasına ne dersiniz? #akış #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var,
13 inç mac book pro (m1) ile 13 inç mac book air (m1) arasında performans açısından nasıl bir fark var ? Birinde fan var ve pro pil ömrü nasıl daha fazla ? Anlayamıyorum. #akış #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Arkadaşlar selamlar.
Geforce Experience'ye gelen 465.89 sürüm numaralı güncellemeyi yaptıktan sonra sistemim çöktü.Güç bela güvenli moddan sürücüyü kaldırarak bilgisayarı açabildim. Aynı sorunu yaşayan var mıdır? Sebep ne olabilir.? (1050Ti ekran kartım)

#akış #güncelleme #sistemçökmesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar,
Gece Windows güncellemesi ve ndvia güncellemesi yaptım. Sistem yeniden başladı ve mavi ekran verdi. Aldığım hata kodu 0xc000021a. Nasıl çözeceğim? Neden böyle bir hata aldım. Bilgi verebilecek olan var midir? #akış #windows

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar,
1 Hafta kadar önce hattımı turkcell'den vodafone'a online olarak taşıdım.Hat evinize kadar geliyor.Hattın geçeceği saatte hattım açılmadı.Defaatle müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra açıldı ama arama yapabilmeme rağmen arama alamıyordum.Bu problemin çözülmesi de saatler aldı.Bu esnada seyahatte filan olsaydım ne yapardım bilmiyorum.BTK'ya şikayet etmenin faydası olur mu ondan da emin değilim.

Şuan yaşadığım sorun Vodafone tv'ye girerken şifre giriyorum ve doğrulama kodu gelmiyor.Bunun için bir öneriniz var mıdır ? (Uygulama ve web sitesi her yolu denedim.)

#akış #vodafone #hattaşıma

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • berrram @berrram

    İlk durum benim de başıma geldi hatta ortada hat taşıma falan da yoktu. Pttcell faturalı hattımı faturasıza geçirdim. Tam olarak 1 ay boyunca telefonuma çağrı gelmedi, onun dışında her şey çalışıyordu. Mecburen 1 hafta sonra gidip yeni hat aldım. BTK'ya ettiğiniz şikayet zaten firmaya gidiyor. Tek iyi tarafı belirli bir süre içerisinde cevap vermek zorunda oldukları için kesinlikle dönüş yapıyorlar. Hatta farkettim ki BTK'dan ettiğim şikayetlerde dönüş yapan kişilerin konuşma tonları bile daha farklı oluyor sizinle.

Arkadaşlar acil olarak yardımınıza ihtiyacım var.
Hattımı Vodafone’a taşıdım. Bugün verdikleri saatte gecmesi gerekirken arayanlar böyle bir numara yok uyarısı alıyor ve bende de servis yok. Ne yapmam gerek ?
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 14

arkadaşlar selamlar. Vodafona geçeceğim önerdiğiniz paket var mı yoksa online'da olan paketler dışında bayilerde paket var mıdır ? Yada müşteri hizmetlerini arasam önerdikleri paket oluyor mu ?
#vodafone #hattaşıma

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonuma format atmak istiyorum ama Google authenixator var. Nasıl bir yol izlemem gerekiyor? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap