Arkadaşlar selamlar,
Evde televizyonum yok Monitör almak istiyorum, kullanım amacım ps5 ile oyun oynamak ve MacBook ile kullanacağım. 27” istiyorum ama aradığım özellik MacBook’u da şarj edebilmesi. Bu özelliğin olması için nasıl aratmam lazım ?
MSI 27 G274QPF FLAT RAPID IPS 2560X1440 (WQHD) 16:9 170HZ 1MS ADAPTIVE SYNC GAMING MONITOR
https://www.hepsiburada.com/msi-27-g274qpf-flat-rapid-ips-2560x1440-wqhd-169-170hz-1ms-adaptive-sync-gaming-monitor-p-HBCV000054MOA6?magaza=GpnTeknoloji&url_src=ios-product-detail Bu cihazda var mıdır bu özellik ?
#akış #monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar. iOS 17 dfu modda temiz kurulum yaptım. Verileri aktarma dedim. Yeni bir iPhone olarak eski üyeliğimi girdim. Garip bir şekilde bir tane oyun yüklü olarak geldi. Neden böyle olmuş olabilir ?
#akış #ios17 #dfu #iphone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba.
Taşınabilir ssd araştırıyorum. M2 olursa çok iyi olur. 2 tb ihtiyacım var. Teknik olarak yanlış yazıyor olabilirim. PCI 4.0 olsa güzel olur. Bağlantı arabirimi MacBook Thunderbolt olacak. Ayrıca m2 ssd kutusu da olabilir. Öneride bulunursanız çok memnun olurum.

#ssd #m2ssd #akış #Öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar;
MacBook pil sağlığıyla ilgili önerilen aidante programını almak istiyorum. 3 kişiye kadar lifetime lisans alabiliyoruz. Ortalama 200₺’ye geliyor. Aramızda almak ortak olmak isteyen var mıdır ?
#akış #aidante #apple #macbook

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam;
MacBook Pro 14’’ için kılıf(ince koruyucu) önerisinde bulunacak olan var mı?
Sitelerde Çin malı bilinmedik markalarda çokça kılıf var ama sizin kullanıp memnun kaldığınız ürün varsa yazarsanız çok sevinirim.
Kalın sağlıcakla.

#akış #apple #macbook #kılıfönerisi #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13

Arkadaşlar selamlar
Apple MacBook m2 Air 16 gb 512 gb ssd vs
Apple MacBook m2 pro 14” 16 gb 512 gb ssd

İkisi arasında inanılmaz kararsızım. Seçim yapamıyorum yardımcı olur musunuz? Fazlaca safari sekmesi içerik tüketme ara ara Photoshop kullanma. Sunum hazırlama vs gibi işlerde kullanacağım. Olabildiğince uzun ömürlü olmasını istiyorum. Ekran farkı çok kafama takılıyor. Ne dersiniz ?

#akış #apple #macbook

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 20

Arkadaşlar selamlar,
Malum turknet fiyatları oldukça artırdı. Bende iss arayışına girdim. Hakkında şikayet olmayan iss neredeyse yok denecek kadar az. Hal böyle olunca da en uygun fiyatlı ve ön ödemeli bir seçeneğin mantıklı olabileceğine karar verdim. Comnet baya makul geldi 100 megabit vdsl için 109₺ 12 ay ön ödemeli. Kredi kartıyla da 4 taksit yaptım. 2 gün içerisinde evime geldiler ve bağlantım gerçekleşti. Müşteri temsilcisine telefonla ulaşmak çok zor. Ama Online destek kısmı oldukça iyi ve 10 dk içinde dönüş yapıyorlar. Şuana kadar bir aksilik yaşamadım. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. Bu arada 1 şubatta comnet zam yapacakmış. Düşünüyorsanız beklemeyin derim.Sanırım davet kodu paylaşmak yasak o yüzden davet kodu paylaşamıyorum. İsteyen olursa aşağıya yazabilir. Mutlaka kodla üye olun. 30 gün kadar da oradan kazanmış oluyorsunuz. Kalın sağlıcakla.

#akış #comnet #turknet #ISS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar günaydın,
iOS Whatsapp konuşmalarını yeni iPhone’a (Farklı iCloud hesabı açık) taşımanın bir yolu var mıdır ?

#akış # Whatsapp #ios #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap