Arkadaşlar selamlar,
Ps plus deluxe üyeliği almaya çalışıyorum.Denemediğim yol kalmadı bir yanlışlık oldu hatası alıyorum. İlkbahar indirimi devam ediyor görünüyor. Bir çözüm yoku bilen var mı? Cüzdana da o kadar para attık.
#akış #PlaystationPlus #PlayStation5

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar,
Bir yakınıma vergisiz telefon satın alacağım ama inceleme videoları çok eski.
Aranızda yakın zamanda satın almış ve öneride bulunabilecek olan varsa çok makbule geçer.
Şimdiden teşekkür ederim.
#akış #vergisiztelefon

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar vodafonedan yeni hat aldım. Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptığımda 4 haneli sms gelmiyor. Diğer hattıma anında geliyor. Yaklaşık 3 saattir uğraşıyorum. Görüşmediğim temsilci kalmadı ama çözemiyorlar. Neyden kaynaklanıyor olabilir?
#akış #teknoyardım #vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar,
Evde televizyonum yok Monitör almak istiyorum, kullanım amacım ps5 ile oyun oynamak ve MacBook ile kullanacağım. 27” istiyorum ama aradığım özellik MacBook’u da şarj edebilmesi. Bu özelliğin olması için nasıl aratmam lazım ?
MSI 27 G274QPF FLAT RAPID IPS 2560X1440 (WQHD) 16:9 170HZ 1MS ADAPTIVE SYNC GAMING MONITOR
https://www.hepsiburada.com/msi-27-g274qpf-flat-rapid-ips-2560x1440-wqhd-169-170hz-1ms-adaptive-sync-gaming-monitor-p-HBCV000054MOA6?magaza=GpnTeknoloji&url_src=ios-product-detail Bu cihazda var mıdır bu özellik ?
#akış #monitör

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar. iOS 17 dfu modda temiz kurulum yaptım. Verileri aktarma dedim. Yeni bir iPhone olarak eski üyeliğimi girdim. Garip bir şekilde bir tane oyun yüklü olarak geldi. Neden böyle olmuş olabilir ?
#akış #ios17 #dfu #iphone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba.
Taşınabilir ssd araştırıyorum. M2 olursa çok iyi olur. 2 tb ihtiyacım var. Teknik olarak yanlış yazıyor olabilirim. PCI 4.0 olsa güzel olur. Bağlantı arabirimi MacBook Thunderbolt olacak. Ayrıca m2 ssd kutusu da olabilir. Öneride bulunursanız çok memnun olurum.

#ssd #m2ssd #akış #Öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar;
MacBook pil sağlığıyla ilgili önerilen aidante programını almak istiyorum. 3 kişiye kadar lifetime lisans alabiliyoruz. Ortalama 200₺’ye geliyor. Aramızda almak ortak olmak isteyen var mıdır ?
#akış #aidante #apple #macbook

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam;
MacBook Pro 14’’ için kılıf(ince koruyucu) önerisinde bulunacak olan var mı?
Sitelerde Çin malı bilinmedik markalarda çokça kılıf var ama sizin kullanıp memnun kaldığınız ürün varsa yazarsanız çok sevinirim.
Kalın sağlıcakla.

#akış #apple #macbook #kılıfönerisi #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13