Arkadaşlar selamlar. Sadece 1 tane ethernet portuyla gelen interneti WİFİ'a dönüştürüp ayrıca yine bir uçtanda kablolu olarak bilgisayarıma bağlamak istiyorum.

-Modem router ile bunu yapabilir miyim? Ethernet girişine ucunda internet olan ethernet kablosunu taksam wifi sinyali alabilir miyim?

-Sadece router mi olmalı ?

-Bunun için önereceğiniz uygun fiyatlı cihazlar var mıdır ?

Çok teşekkürler.

#akış #wifi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

Arkadaşlar selamlar,
Oyun oynamak istiyorum 🙂 Yıllardır oynamadım. Oyun dünyasına girmek için hikayesi güzel olan önerebileceğiniz oyunlar var mıdır?
csgo gta serisi sevdiğim oyunlar.

#oyun #akış #öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 15

Arkadaşlar selamlar
Türk Telekom mobil faturalı da şebeke içi sınırsız dk yada belirli bir numara için sınırsız konuşma sağlayan paket var mıdır? Dakika yetmiyor ek alıyorum oda yetmiyor. Önerilere açığım. #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Selamlar,
WWDC 2019’u nereden takip edeceksiniz ?
Türkçe yayın yapmayı planlayan kimseye denk gelemedim ama duyan gören var midir ?

#akış #apple #WWDC19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar arkadaşlar
Devlet dairelerinde sosyal medya engellemesinin yasal bir dayanağı var midir? Kurum bilgisayarlarındaki engel değil kurumda ki WiFi hattı üzerinden yapılan engellemeden bahsediyorum. Bu durumun yasal bir dayanağı var midir ? #akış #İnternetSansürü

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

Selamlar twitterda ilginç bir sorunla karşılaştım,
Profilimdeki tüm Twitleri, RT ve Beğenileri sildim. Giriş yapıp profilime baktığımda hiçbir twit rt beğeni görünmüyor. Ama giriş yapmadan baktığımda zamanında RT ettiğim ve beni engelleyen kişilerin twitlerini profilimde görebiliyorum. Galiba bir açık söz konusu ne yapabilirim? Twitter'a bildirmeyi denedim ama ses çıkmadı.Hesabı silsem kötü olacak ve tekrar alamayacağım aynı ismi. Ne yapabilirim?

#akış #twitter

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar arkadaşlar,
Arkadaşımdan Tchibo Caffisimo kahve makinesini denemek için ödünç aldım.Araştırdığım kadarıyla sadece tchibo kapsülleriyle uyumlu.Evde yapılan bir kahve 2.5TL'ye denk geliyor.Açıkcası bu maliyeti ben kabullenemedim. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Bu noktada teknoseyirdeki bir gönderide alternatifler konuşulmuş:
https://teknoseyir.com/durum/814335

Hangi kapsülleri önerirsiniz kafam ciddi anlamda karıştı çok fazla seçenek var.

Maliyet bu durumdayken hangi kahve makinelerine yönelmek gerekir? Nespresso baktım onunda tchibo'dan kalır bir tarafı yok. Delonghi'nin büyük makinaları gayet iyi gibi duruyor.

Hep birlikte bu gönderi altında fikir alışverişi yaparsak iyi olur diye düşünüyorum.

#akış #kahve #kapsülkahve #tchibo

Bildiğiniz gibi Tchibo'nun Cafissimo kapsüllü kahve makineleri yıllardır...

Bildiğiniz gibi Tchibo'nun Cafissimo kapsüllü kahve makineleri yıllardır bizde var. Kapsül fiyatları ise devamlı zamlanıp duruyor. Uzun zamandır kendileri
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

Selamlar arkadaşlar
Telefonumda Cloudflare DNS servisini kullanmaya başladım. 1.1.1.1 olarak ayarlıyor sanırım. Bu servis güvenli midir onerir misiniz ? İkinci bir güvenlik katmanı olarak söyleniyor ama trafiğimi takip edebilir mi? Ne dersiniz ? Ayrıca telefonun şarjına olumsuz bir etkisi olur mu? Şimdiden tesekkurler fikirleriniz için. #akış #CloudFlare

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar
Xiomi mi8 Ve Samsung A9 arasında kalsaydınız hangisini seçerdiniz ?
Ne önerirsiniz ?
#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10