Arkadaşlar merhaba Afad uyarı mesaji nasıl bir sistemle çalışıyor ? Ayrıca neden her telefona ulaşmadı?(Destekleyen ve bildirimi acik olup ulaşamayanlardan bahsedilirim)Aramızda bilen var mıdır? #akış #afad #acildurummesajı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Arkadaşlar merhaba,
Yeğenlere bilgisayar alacağım bütçem 8-9 bin TL aralığında. Laptop düşünüyorum.Uzun süreli gidecek gerektiğinde orta düzeyde oyun oynatabilecek bir sisteme ihtiyacım var. Uzun süredir iş yoğunluğundan teknolojiyi piyasayı takip edemiyorum. Marka model önerileriniz var mıdır?

#akış #LaptopTavsiyesi #teknoöneri #öneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Apple kur güncellemesi yapacak mi ? Vatan bilgisayarda baya telefon sırası vardı. Şuan Apple resmî kuru kaçtan hesaplıyor bilen var mı? #akış #apple #kurgüncellemesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaslar selamlar
Telefoncu bir tanıdık iphone 13 promax 19000₺’ye satıyor. Sıfır cihaz yurtdışı. Ve iddia etiği şey ilk bir yıl bir sorun olmayacağı sonrasında ise aylık 25₺ ödeme yaparak kullanılabileceği yönünde. Durduk yere 10 bin ₺ daha fazla para verme diyor ama içim hiç rahat değil. Ne dersiniz? Aramızda kullananlar var mıdır ?

#akış #iphone #YurtDışıAlışVeriş

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19

Ben bu kadar berbat bir sistem, kullanıcı deneyimi görmedim. iCloud depolama alanım dolmak üzere ve yedek alamıyorum.Bende iPhone'dan fotoğraflarımı yedeklemek için pc'ye aktarmaya çalışıyorum. 21.yy'da bu ne kadar zor olabilir? iCloud.com'dan indirmeye çalışıyorum inmiyor(bağlantı hatası vs.), bilgisayara bağlıyorum tüm fotoğrafları görmüyor. Sendanywhere kullanayım diyorum o kadar çok fotoğrafı yollamak çok zor.Bu meselenin kolay bir çözümü yok mudur?

#akış #iCloud #yedekleme #iPhone #Apple #yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 15 / 22

Arkadaşlar merhaba,
iPhone ve apple ekosistemi için iCloud kullanıyoruz malum. Bir süre sonra oda yetmemeye başladı ve daha fazla para ödememek adına sabit disklerime yedek almak istiyorum.En kolay ve hızlı şekilde nasıl yedek alabilirim? Benim aklıma gelen iCloud.com'dan doğrudan fotoğrafları indirmek ve silmek. Siz hangisini tercih ediyorsunuz?

#akış #apple #icloud #iphone #yedek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Eskiden macler için destekli time machine airport cihazları vardı. Evde bunu ağa bağlıyordun içinde hdd vardı oraya istediğin zaman mac'i yedekliyordun. Nas cihazı aslında bu alet ama yerel böyle yedeklemek mantıklı da pahallı artık. Yani apple'ın segmentasyonu dayatması bunlar. Aslında android gibi olsa hiç gerek yok. Birtane type-c ssd alırsın aktarırsın bitti gitti. Iphone da bu da dert pc'e bağlayıp atman lazım o da usb 2.0 ile zaten 40 saat kağnı gibi sürüyor. Geçen iphone 12 mini'den type-c kablosuyla benim pc'e 40 gb'a yakın resim video almak istedik 57 dk falan sürdü. 🙁

  • AnilE @anile

    Bunu ben de düşünmüştüm zamanında eğer dolarsa diye. icloud.com'dan indiirip saklamak dışında bir çözüm gelmemişti aklıma.

Arkadaşlar merhaba,
iCloud.com’dan fotoğraflarımı indirip bulut depolamadan yer açmak istiyorum. 400 fotoğraf seçip indirme kısmına tıkladığımda indirme maalesef başlamıyor. Yapabileceğim birsey var mıdır?

#akış #iCloud #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar
Dejide indirim kuponu olan var mıdır?
Yada nisan ayında herhangi bir indirim olur mu?
#akış #deji

donanim5 indirim kodu %5 indirim yapıyor. Bilginiz olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar
NFC etiketini telefonun arkasına koymak telefona zarar verir mi? Çalıştığım kurumda NFC kart kullanılıyor. Telefon kılıfımın arkasına koymak istiyorum. Telefonum iPhone 6s. Sorun Yaşar miyim uzun vadede ? #akış #nfc #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar merhaba,
son apple güncellemeleri ile safari güvenlik açığının kapatıldığı söyleniyor. Mac OS high siearra'ya safari güncellemesi gelmemiş görünüyor.Nasıl güncelleyebilirim? Apple artık High Sierra'ya güncelleme vermiyor mu ? Eski cihaz kullananlarda güvenlik açığı devam mı edecek ?

#apple #güncelleme #safari #akış #güvenlikaçığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap