Arkadaşlar selamlar,
Malum turknet fiyatları oldukça artırdı. Bende iss arayışına girdim. Hakkında şikayet olmayan iss neredeyse yok denecek kadar az. Hal böyle olunca da en uygun fiyatlı ve ön ödemeli bir seçeneğin mantıklı olabileceğine karar verdim. Comnet baya makul geldi 100 megabit vdsl için 109₺ 12 ay ön ödemeli. Kredi kartıyla da 4 taksit yaptım. 2 gün içerisinde evime geldiler ve bağlantım gerçekleşti. Müşteri temsilcisine telefonla ulaşmak çok zor. Ama Online destek kısmı oldukça iyi ve 10 dk içinde dönüş yapıyorlar. Şuana kadar bir aksilik yaşamadım. Aklınıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz. Bu arada 1 şubatta comnet zam yapacakmış. Düşünüyorsanız beklemeyin derim.Sanırım davet kodu paylaşmak yasak o yüzden davet kodu paylaşamıyorum. İsteyen olursa aşağıya yazabilir. Mutlaka kodla üye olun. 30 gün kadar da oradan kazanmış oluyorsunuz. Kalın sağlıcakla.

#akış #comnet #turknet #ISS

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar günaydın,
iOS Whatsapp konuşmalarını yeni iPhone’a (Farklı iCloud hesabı açık) taşımanın bir yolu var mıdır ?

#akış # Whatsapp #ios #apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selamlar,
iPhone 7 plus’a Deji batarya taktim. Temiz kurulum yaptım sonrasında pil sağlığını kontrol ettiğimde %96 olarak görüntülüyorum. Sizce kullanılmış batarya göndermiş olabilirler mi? Öncesinde de Deji takmistim ve %100 olarak başlamıştı pil sağlığı. Fikir verirseniz sevinirim. #akış #deji #batarya #pilsağlığı #iphone

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba,
Bir Türkiye gerçeğiyle daha yüzleştim bugün. Hattımı yasal olarak üzerime almak istiyorum. Bugün yaklaşık 10 bayi gezdim ve hepsi birbirinden tutarsız farklı bilgiler verdi. Kimse işine hakim degil. BTK’yı aradım bilmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım bilmiyor.

Turkcell hat sahibiyim. Çocukken malum annemin üzerine hattımı almıştım ve o şekilde kullanıyordum. Yurt dışı seyahatimde telefon aldım ve kayıt yaptırdım. Sadece kendi üzerime olan hatla çalışacak. Şimdi sorularıma gelirsek:

-Hattımın başlangıcı 0507 olduğu için sadece Turk telekom bu işi yapabilir diyenler var yapabiliriz diyenler var. Hangisi doğru?

-ikincisi Turkcell’den bu işi yaptığımda yapabilirsem eger sadece zorunlu olarak geçebileceğim belli tarifelerden yararlanabiliyorum. 5 GB 150₺’den başlıyor. Tam bir fırsatçılık o yüzden Turkcell zaten elendi benim için. Ama turk telekom bize taşırsanız 1 ay devir icin beklemem gerektiğini söylüyor. Doğruluk payı var mıdır?

-Üçüncüsü cayma bedeli alınması yasal mi? Bunun icin bir itiraz hakkım olur mu?

-Dördüncüsü ödeyeceğim ücretler sorduğum yere göre değişiyor. Ücret kısmını bilen birileri var mıdır?

-Beşincisi ve son olarak iyi ki varsiniz. İyi ki Teknoseyir var.

#akış #TeknoYardım #hatdevir #hattaşıma #turkcell #turktelekom #vodafone

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 25

Arkadaşlar selamlar
Wrapsol denen telefonun her yerini jelatinle kapla işini araştırıyorum ama bazı yerlerde telefonda ısınma sorunu yaptığını yazmışlar. Sizlerin yorumu ne yönde olur? Önerir misiniz ? #akış #wrapsol #koruyucu #telefon

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • sawgent @sawgent

    Bilgilerin hepsi yanlış. Wrapsol markanın ismi. Her yere koruyucu uygulama işi bir çok farklı markada var.

    Isınma sorunu yapması için ısı yalıtkan malzeme olması lazım. O da mümkün değil.

    Fiyata, ihtiyaca ve yadsınma durumuna göre yaptırılabilir.

  • Orcun @orcun

    Tabi ki cihazı bir kılıfla kullanmak üstüne birşey yapıştırmak daha fazla ısınmasını sağlayacaktır özellikle metal alaşımlı kasaya sahip cihazlarda ki bunlarda genelde orta üst segment oluyor. Bu etiketlerin büyük sıkıntısı şu kenarlardan kalkma yapıyorlar. Haliyle kalkıyor pislik giriyor birşey giriyor soyuluyor gidiyor.

Arkadaşlar merhaba. Apple ürünlerim için şarj adaptörü arayışındayım. Apple, spigen, anker, belkin markaları aklıma geliyor. Özellikle önerdiğiniz bir model var mıdır? 2 type c çıkışlı olan belkin marka adaptör hoşuma gitti ama 20 w üstü olması telefonlara zarar verir mi ? Ne dersiniz ?

https://www.apple.com/tr/shop/product/HQ202Z/A/belkin-boost%E2%86%91charge-pro-dual-usb-c-65-w-duvar-%C5%9Farj-ayg%C4%B1t%C4%B1?fnode=694326a57159cd41d70f43e1aaa95467298e9345a5f465f53e8332b1b7cfa55a03888a926f86dc5bb086176013a281a125bef6a4af3cc8e5ed0d67cb1fc4cb0fccc74cd8f5ec39d3d3f3bb8df76d47d7e747a995fcf25c7c353f8372d7679b12ecc440c8588e6690c5ad6632a0d1798a
#akış #şarjadaptörü #hızlışarj

Belkin BOOST↑Charge Pro Dual USB-C 65 W Duvar Şarj Aygıtı - Beyaz

Belkin BOOST↑Charge Pro Dual USB-C 65 W Duvar Şarj Aygıtı iki toplantı arasında veya hareket halindeyken şarj etmek için mükemmel bir seçimdir. Apple.com adresinden hemen online satın alın.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 19

Arkadaşlar selamlar
Şehir dışına çıkacağım ve kredi kartına ihtiyacım var. Kuryenet denen rezil firmayla gönderilmiş kart. 2 haftadir ses seda yok. Bankadan da birsey yapamıyorlar hızlandırma maili attık diyorlar. Çağrı merkezine vs asla ulaşamıyorum. Şubelerini bulamadım saatlerce aradım sokak sokak yok. Ne önerirsiniz ? #akış #kuryenet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Arkadaşlar selamlar,
Muhtemelen suan hepimizin aklında olan cevap aranan bir soru sormak istiyorum.

Yurtdışından iPhone alsak ve kayıt yaptırmasak Türkiye’de kullanabilir miyiz? E-sim fiziksel sim geçişi ve cezasını ödemek şartıyla.

#akış #iphone #apple #YurtDışıAlışVeriş #imeikayıt

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Arkadaşlar selamlar,
Malum Türk net zammı hepimizin canını sıktı. Özellikle verdikleri sözü tutmamalarından ötürü rahatsız edici bir durum. Diğer iss’leri araştırdığımda 3 firma gözüme çarptı. Poyraz net, comnet ve internet kutusu. Oldukça cazip fiyatlarla internet hizmeti veriyorlar. Burada size sormak istediğim bu firmalarda da taahhüt olmadığından yarın zam yaparlarsa ne yapacağız? 🙂 önerdiğiniz iss var mıdır? Vdsl 50-60 megabit arası hız alabiliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

#akış #turknet #issöneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba Afad uyarı mesaji nasıl bir sistemle çalışıyor ? Ayrıca neden her telefona ulaşmadı?(Destekleyen ve bildirimi acik olup ulaşamayanlardan bahsedilirim)Aramızda bilen var mıdır? #akış #afad #acildurummesajı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6