Priz tipi sinyal güçlendirici düşünüyorum. Xiaomi nin bu modeli nasıldır? iyi bilir misiniz?

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-wifi-pro-sinyal-yakinlastirici-guclendirici-300-mbps-global-versiyon-p-HBV00000RC5TI

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Xbox series s Hepsiburada da 3800 tl ye satılıyor. Kısa süre deneyimleme şansım oldu. İkinci el ps3 için 1500 tl ps4 için 3000 tl fiyat istedikleri ortamda Gamelass ile birlikte kullanılınca bir oyuncu için en ekonomik çözüm gibi duruyor.

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-series-s-oyun-konsolu-beyaz-512-gb--microsoft-turkiye-garantili--p-HBV00000XGXZ8?magaza=Nethouse

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yarın günü birlik Bir İstanbul seyahati yapacağım. Şirket olarak Avrupa yakasında (Florya) bir toplantımız var. Sonrasında ben gruptan ayrılıp aile ziyareti için Anadolu yakasına (Sancaktepe) geçmeyi düşünüyorum ama Pandemi koşulları tedirgin ediyor. Taksi dışında en güvenilir toplu taşıma alternatifleri nedir? Ulaşım için önceden hes kodunu bir yerlere eşleştirmem gerekiyor mu? temassız kart kullanarak ödeme yapabiliyor muyum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • wWallace @wwallace

  Kredi kartı ile ödeme yapamazsınız istanbulkart almanız lazım hes kodunu da o istanbulkarta kaydetmeniz lazım

 • Batuhan @achfighter

  Turkuaz taksiler var. Onlar biraz pahalı ama daha az kişi tercih ediyor. Dolayısıyla virüsle temasınız muhtemelen daha düşük olasılıklı kalacaktır.

  Bitaksi ya da Uber ile çağırabilirsiniz.

 • Umut Altunok @utunzea

  Hangi aracı kullanırsanız kullanın, iş giriş - çıkış saatlerinde sakın ola toplu taşıma kullanmayın. Florya'dan Mecidiyeköy'e kadar yürüyerek çıkın eğer çok uzakta değilse ya da taksiyle, Mecidiyeköy Mezarlık durağından Pendik'e kadar 251 koduyla çift katlı otobüs seferinin ilk durağı var. Ya da Cevahir AVM'nin sırasındaki bir sonraki durak olan Mecidiyeköy Viyadük isimli duraktan 252 kodlu Kartal çift katlı otobüsü geçiyor. İki durak geriden, Şişli Camii ilk durağı isterseniz. Sizin konumuzdan yaka değiştirirken en az yolcusu olan ve bence en rahatı bu araçlar.Metrobüs'ten daha sağlıklı. Biraz trafiğe takılma riskiniz oluyor ama kalabalıktan kaçmak istiyorsanız tavsiyemdir. Anadolu yakasına geçince ineceğiniz durağa, otobüslerin güzargah haritasından bakabilirsiniz. Sonrası size kalıyor. 🙂 Maalesef tek geçişlik biletlerde HES nasıl işliyor bilmiyorum. İnternette de sağlıklı bir bilgi yok. Bir yerden kaldırıldı diye bir şey okumuştum ama seyahatiniz sırasında kendiniz tecrübe etmeniz gerekecek sanırım. Alırken güvenliğe sormanız en sağlıklısı.

 • cgdincer @cgdincer

  Floryada marmaraya bin, üsküdardan sancaktepe metroya aktarma yaparsın. En öndeki vagonda seyahat etmeye çalış. Hava sirkülasyonu az olur.

Son zamanlarda bir programa bu kadar gülmemiştim
https://youtu.be/hpd0BsrYdDQ . Format orjinal değil ama içerik “yoklukta gideri var” ın üzerinde.
#TakipEdilesiYoutubeKanalları

Çimen İnteraktif Talk Show - Konuk: Özgür Turhan - Bölüm 12 | Yemeksepeti

Çimen İnteraktif Talk Show - Konuk: Özgür Turhan - Bölüm 12 | YemeksepetiYemeksepeti'nden sipariş vermek için: http://ymk.st/cimenshowYemeksepeti YouTube kan...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#gain uygulaması şans vermeyi hakediyor bence. İçerikler hızla güncellenebilirse aynı tadı devam ettirmesi ve ayakta kalması daha kolay olacaktır. Esasen teknoseyir özel içerikleri ile platformda yer bulabilir, hedef kitlesi benzer diye düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dinozorların gözleri yaşlı. Haberi okuduğumda gerçekten içim cız etti. Artık yaşlandığımızı hissettiğimizden midir nedir, bilmiyorum. Neredeyse 20 yıl önce üniversite zamanlarında sadece ismini okuyarak oynadığımız Championship Manager'ın efsane oyuncusu Maxim Tsigalko vefat etmiş. Oynadığı futbol ile değil de oynamayı hayal ettiği futbol ile efsane olan ve bundan haberi olmayan bir futbolcuydu.
#HaftalıkGündemeMalzeme
https://www.ntvspor.net/futbol/dunya-onunla-sevindi-o-yokluk-icinde-yasamini-yitirdi-maxim-tsigalko-5fe5ce6c37b14c69bc33970d

Dünya onunla sevindi, o yokluk içinde yaşamını yitirdi: Maxim Tsigalko

Dünyadaki birçok futbolsever onunla kupalar kazanırken onun bundan haberi dahi yoktu. Yıllar sonra 'efsane' olduğunu duyan Maxim Tsigalko, yokluk içinde 37 yaşında yaşamını yitirdi.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, internet sözleşmem bitmek üzere, öncesinde araştırma yapıyorum. 35 mb sınırsız tarifeye 77 tl ödüyordum ama telekom telefonla arayarak 24 mb 3 110 tl teklifte bulundu, kabul etmedim. Turk net i düşünüyorum ama uzaktan eğitim süreci kafamı karıştırıyor. hat taşıma işlemleri ne kadar sürüyor? bu süreçte internet bağlantısında kopma oluyor mu? oluyorsa ortalama ne kadar süre internetsiz kalıyoruz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Gurveer Ponce @gurveer-ponce

  Hat taşıma yapmadım ama türknet başvurduktan sonra 3 gün içinde internetim bağlanmıştı. Kopma falan hiç olmadı. Tabi bölgene göre değişebilir.

 • hyronec @hyronec

  TT ADSL kullanırken TurkNet VDSL basvurusu yaptım. Modeme girmem gerekenler SMS ile geldi, girdim, geldi internet. Hiç internetsiz kalma durumu olmadı.

 • Ömer Özgür @omc43

  Netspeed'e geçişim belgelerin ulaşmasından itibaren 1 gün sürdü. Onaylamak için aradıklar. Ertesi gün kullanıcı adı şifre ama olarak geldi ve o sırada net gitti. Girdim geldi. İstersen yardımcı olurum ve referans numarası da verebilirim.

  • burakzdnr @burakzdnr

   Netspeed i giç araştırmadım. Fiyatları daha makul görünüyor. Yaşadığım yerde ki durumunu araştırmam gerekiyor. Turk net i çevremde sorunsuca kullanan pek çok kişi var.

  • Ömer Özgür @omc43

   @burakzdnr Altyapı aynı altyapı. Sadece fatura ödeyeceğin şirketi seçiyorsun. 3 yıldan fazla Turknet kullandım. Bu ay Netspeed'e geçtim az tasarruf yapmak için. Pratikte değişen bir şey yok.

  • burakzdnr @burakzdnr

   @omc43 bu süreçte internet bağlantınızın kesildiğinbir dönem oldumu hiç?

  • Ömer Özgür @omc43

   @burakzdnr Devir gerçekleştikten sonra modeme yeni kullanıcı adı şifre girene kadar internete bağlanamazsın. Onun dışında sorun olmadı. Olmaz da zaten.

   Geçiş yaparken sözleşme dışında bir belge daha göndermen lazım. Ona da devre numarasını yazman gerekiyor. Teknik bilgiler gibi bir kısım varsa oradan bulabilirsin. Ayrıca referans numarasını, benim numaramı ( BSIJSS ) kullanırsan teşekkür ederim, sözleşme belgesinin ilk sayfasının görünen bir yerine yazman lazım.

 • KRAK3NN @passenoir

  Altyapınıza göre degisir ama İzmir'de 3 yıla yakın VDSL Netspeed kullanıyorum müsteri hizmetleri amatör olsa da genel olarak memnunum.Bir üst katta da TürkNet ADSL kullanıyoruz,ara sıra Netspeed'de kesintiler oluyor ama TürkNet'te pek olmuyor 🙂

Bu aralar yedeklemekle ve eski dosyaları düzenlemekle uğraşıyorum. benim ve eşimin harici disklerde biriken eski bilgisayar yedeklerini bir araya getirmeye başlayınca aynı video ve fotoğrafların ayrı ayrı yerlerde mükerrer olarak durduğunu gördüm. Tüm dosyaları tarayarak aynı türde benzer isimli dosyaları karşılaştırma yaparak düzenlemeye imkan veren bir uygulama var mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

13 Eylül vs 13 Kasım . Çanakkale’de iki ayda gelinen durum bu. Çanakkale çok küçük bir şehir, yerleşim yeri olan her yer risk grubunda görünüyor, mart ayından beri hiç bir zaman bu kadar kötü durumda olmadık. Büyükşehirler çok daha vahim durumda ama halen daha tedbirler nisan ayı seviyesine getirilmiyor, kimse “Evde kal” diyemiyor. Örneğin bütçeden 9 milyar lira ayrılabilse 300 bin den fazla asgari ücretlinin maaşını 12 ay boyunca ödeyebilir. Neden 9 milyar lira demeyin.
#Covid19 #CoronaVirus

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Google Photos ücretli oluyormuş 1 haziran 2021 tarihine kadar mevcut şekilde devam edecek sonrasında yeni fotoğraf ve videolar orjinal kalitede ve tanımlı alan dahilinde yedeklenecekmiş.
Umarım Webtekno düzgünce araştırmadan haber yapmıştır. Google ın en çok kullandığım uygulaması, hatta google ın en iyi uygulamasıydı. Para verebileceğim tek google hizmeti ama umarım amazon gibi ülke şartlarına uygun fiyatlara geçerler.
#HaftalıkGündemeMalzeme

https://www.webtekno.com/google-fotograflar-1-haziran-2021den-itibaren-ucretli-olacak-h101993.html

Google Fotoğraflar'ın Ücretsiz Depolama Özelliği Sona Eriyor

Google, kullanıcılara ücretsiz ve sınırsız depolama imkanı sunan Fotoğraflar uygulamasında radikal bir değişikliğe gidiyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20