Bu ios beni yine çıldırtacak. Cihaz içerisindeki verileri pc ye aktarmak neden git gide zorlaşıyor. Pc ye cihazı bağladığım zaman telefona ulaşamıyorum. Peşinen söyleyeyim kablo "Sıfıra kadar yakın" ve orjinal, iki farklı pc de denedim ama sonuç yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Merhaba, Nokia 6700 slide cihazın led flasları sürekli yanıyor, kapatamıyorum. Yanlış hatırlamıyorsam bu cihazlarda gizli bir el feneri modu vardı. Bu özelliği açıp kapamak için kullanılan kısa yolu hatırlayan var mı? Bir ihtimal belki bu şekilde kapanabilir.
#TeknoYardım #antika #Nokia

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Ouno service daha önce su teması nedeni ile garanti dahilinde tamir ettiği Alcatel Move Time Saati aynı arıza için tekrar servise gönderdiğimizde bu sefer kullanıcı hatası diyerek ve saat ücretinin %70 i gibi bir fiyat çıkararak resmen dalga geçmeye çalışıyor. Anlaşılan bize Tüketici Hakem Heyeti yolu görünecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • UnicornKnight @unicornknight

  ürünün sıvıya dayanıklılığa dair herhangi bir sertifikası olmadığı gibi özellikler arasında da böyle bir koruyuculuğunun olduğuna dair herhangi bir ibare yok. normal şartlar altında ürünü garanti kapsamı dışında bırakacak bir hususu iyi niyet gözeterek müşteri memnuniyeti açısından onarma yoluna gitmişler.

  daha önce sıvıya maruz kalan ürünler bir daha (onarım görmüş olsa dahi) ihya olmadıkları için kuvvetle muhtemel ürün tekrar arızalandığında ise aslında ilk yapmaları gereken ürünü garanti kapsamı dışında bırakıp ücretli tamir seçeneğini sunma yoluna gitmişler ve siz buna karşılık tüketici hakem heyeti kozunu oynamayı düşünüyorsunuz.

  ne diyeyim, gözüksün tabi o yollar size. ne de olsa burası Türkiye...

  MEH

 • Burakzdnr @burakzdnr

  @unicornknight yorum yapıp, sonrasında engelleyip ne yapmak neye varmak istemektesin ! Ama saçma engeline rağmen cevap vereyim.
  Ouno müşteri hizmetleri yada alcatel türkiye de çalılıyorsunuz galiba. Eğer öyleyse hizmet verdiğiniz ürünün özelliklerini öğrenin. Değilseniz, yorum yapnadan önce ürünü araştırın "bence". Ürün göründüğü gibi ıp 65 sertifikası ile satılıyor, biraz araştırınca bu sertifikanın neye karşı dayanıklı olduğunu öğrenebilirsiniz.

 • Emre @emre1393

  tamir edildiyse suya dayanıklılığını yitirmiş olabilir, telefonlarda falan olduğu gibi.

Burakzdnr paylaştı.

[SATILDI] -- @vaxo
Communicator D2 Combo Dual HDD Docking Station

Askerlikten dolayı satıyorum. Çok az yada hiç kullanılmadı olarak sayılabilir. PC yada modem üzerinden erişme imkanı var. Kutu içeriği tam. Üzerindeki HDD hariç fiyattır. Geri kalan teknik özellikler aşağıda mevcut.
http://www.win-star.com/eshop/goods.php?id=31

FİYAT: 130 TL

Diğer İlanlarım: https://teknoseyir.com/u/zisegned
#İkinciEl

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Burakzdnr paylaştı.

[SATILDI] - @tascagdas
Samsung Gear VR (2016)

Askerlikten dolayı satıyorum. Telefon ile beraber hevesimi alana kadar kullandım. Micro USB ve Type C bağlantı desteği var. S6 - Note 5 - Note 7 -S7 - S8 - Note 8 - S9 serileriyle uyumlu.

Fiyat: 135 TL
Diğer İlanlarım: https://teknoseyir.com/u/zisegned
#İkinciEl

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnci akü yerinde akü değişimi hizmeti veriyor ama güya. Standart anadolu çakalı yerel partnerler bulmuşlar, telefonda ayrı yerinde ayrı fiyat verip adamı ayak üstü tokatlamaya çalışıyorlar. Uzak durun yada mecbur kalırsanız inciğine cinciğine kadar bilgi verin öyle çağırın bunları. Aracın start-stoplu, dsg li olduğunu bastıra bastıra söylediğim halde bana normal akü fiyatı verip, aracın başına geldiğimiz de “değişimi burada değil, aracı çalıştırıp sanayi de yapacağız “ diyebiliyorlar. Bu nasıl yerinde değişim? Ben zaten bir risk olmaması için aküyü vurdurmak yerine değiştirmeyi istediğim için seni çağırıyorum. Neyse olay bununla bitmiyor, gelen eleman ile bunları konuşurken aracı çalıştırmayı denedim, bir kerede tak diye çalıştı. Servis elemanının bir işlem yapmasına gerek kalmadı ama telefonda verdikleri fiyat uygun geldiği için peşlerine takılıp sanayi yolunu tuttuk. Servise gittiğimizde telefonda verdikleri fiyatın 2.5 katı değerinde başka bir akü takılması gerektiğini söylediler. En sevmediğim şeydir bu tarz küçük oyunlar, sana aracın marka model ve ek özelliklerini söylüyorum bu işi telefon üzerinden yapıyorsan genel olarak piyasaya hakim olman ve az çok araçları tanıman gerekiyor, biz her modeli bilmiyoruz diye bir bahane yok benim için. Müşteri bilemez, bilmek zorunda değil bunlar teknik detaylar neticede ama sen çağrı merkezi çalışanlarını bu hususta eğitmeli onları yerel partnerlerine meze etmemelisin.
#OtoSeyir #günün_kazığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10
Burakzdnr paylaştı.

güzel iş valla. iş yeri kurup tırmalamaktansa bir devlet kurmak çok daha karlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14