dostlar dfu modtan sonra yeni bir iphone ayarla dersem whatsapp yedeklemeleri silinir mi? acil yardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bana göre Assassins Creed serisi ve ps4 exclusivelerinin bir kısmının sıralaması. (iyiden kötüye)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

VPN ile avrupadan girince oyun 30 euro abdden girince 30 dolar. bizde 10 TL 😀

KINGDOM COME: DELIVERANCE - DELUXE EDITION 10,85₺
https://www.humblebundle.com/store/kingdom-come-deliverance-deluxe

Buy Kingdom Come: Deliverance - Deluxe Edition from the Humble Store

The Kingdom Come: Deliverance - Deluxe Edition includes the following content: Kingdom Come: Deliverance base game Kingdom Come: Deliverance - Treasures of the Past DLC Treasures of the Past DLC:...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

excelde bir sağdaki hücreye atlamak için sağ yön tuşunu kullanıyorum.
onun yerine bir sayı girdiğim anda otomatik olarak sağdaki hücreye geçiş yapmasını istiyorum. bunu nasıl ayarlayabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

msi mpg z390 gaming plus lga 1151 (soket h4) intel z390 atx 7b51-001r anakarta i9 9900K takılır mı, takılırsa nasıl olur

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Size geçtiğimiz günlerde Clone Hero nedir, ne değildir tanıtmıştım. Guitar Hero'nun yeni versiyonu.
Şimdi ise Clone Hero çevirmen ekibine girmiş bulunmaktayım. Oyun bir sonraki güncelleme ile Türkçe olacak. Dilerseniz Türk discord grubumuza gelin gelecek olan varsa davet atarım.
Tanıtım yazım
https://teknoseyir.com/durum/1060033
Örnek gameplay
https://www.youtube.com/watch?v=Jpm_9Oc7iuM
#clonehero #pc
#oyun

Clone Hero: Metallica - Nothing else Matters | expert (Download)

My Social Media: *Discord: https://discord.gg/KuDjH2b *Facebook: https://www.facebook.com/OfficialA7R *Twitter: https://www.twitter.com/GHWoRAchref *Instagra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şimdi gelelim TS özeleştirisine.
Siteyi Kurulduğu ilk günden beri, teknoseyiri 2010dan beri bilir takip ederim.
TS'nin içinde kemikleşmiş bir grup var.
Bu grubun;
1 kısmı yapıcı
diğer kısmı sırf eleştirmek için eleştiren,
yorum yapmak için yorum yapan,
laf sokmak için yazı yazan kesim...
Peki ya siz hangi kesimdesiniz???
(siteyi biraz facebooklaştıralım)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 27
 • sedatkaplan @sedatkaplan

  ben her türlü eleştiriyi tek kapsama alıp göz önünde bulundurulması taraftarıyım. Ama her zaman dediğim gibi eleştiri argüman ile desteklenmeli. Argümansız eleştiri yapıcı olamaz. Bu dediklerimin hepsi şakşakçılık için de geçerli.
  Burada editörlerin belirttiği çok güzel bir şey var. Teknoseyir ve diğer teknoloji basını içeriğini ücretsiz sunuyor. Hepsini dinleyebilirsin. Zaten bir ürün alıcısı ben sadece A sitesinin eleştirisini okurum diğerlerini izlemem demez. Umarım demiyordur da zaten. Bir şeye para vereceksem ispanyolca incelemeyi bile izliyorum. Altyazı ile.
  Tabi dil bariyeri olmayan kişiler için durum çok rahat alternatif genişliyor. Hele bir de tüketiciği elektroniği cephesinden bakınca üretildiği ülkelerdeki içerikler daha erken erişilebilir oluyor. Çok değil üç beş yıl sonra teknoseyirin rakibi dh tpat falan değil verge gibi site ve youtube kanalları olacak. Ki bence oldu bile. Google translate ve altyazı seçenekleri ile durum o noktaya doğru şimdiden gitti. Bütün kanallar ses ve görüntü gibi bıdı bıdılarda katlanabilecek seviyeye ulaştı son beş yıldır. İş yorum analiz derinlik tarafsızlık ve editörlerin ürün-marka agnostik olmamasında farklılaşacak. Tahmin edilenin aksine en zor kısım bu. Farklı bakış açıları. İyi editör çok farklı bakış açısını sunabilenler oluyor. Son 5 yılda editörler ile bunun çok tartışmasını burada yaptım. Edindiğim sonuç şu ya içlerinden editör çıkaracaklar ve bunlara SAYGI duyarak içerik sağlama imkanı sunacaklar. Ya da ihtisaslaşmış editörlere yönelecekler. Misal kulaklık inceleyeceksen onun editörünü çağıracaksın gibi. Bilgisayar donanımı inceleyen birisi kulaklık incelemesinde nedense anlamadım özellikle Türkiyede çok çok komik durumlara düşüyorlar.
  Teknoseyir takipçilerine içerik oluşturma imkanı tanıdı. Yeni site yapısı ile buradan bir editör çıktı. Aylık telefon tavsiyesindeki arkadaş gibi. Herkes elindeki ürünlere dair bu tarz içerik oluşturabilir. Editörler büyük ihtimal veya umarım bunları okuyup bir şeyler alıyordur. Ama söz konusu mecrada incelenen ürünlerin tüketici elektroniği olması sebebiyle satın alma penceresi iki yıla kadar düşmeye başladı. Kimse yorum zenginliğinin artmasını beklemez. Başka mecralar kayar.

 • Gökhan @gokhans19

  Bir kısmıda LPtrolleri. 🤫😩

  Bunlara göre Levent Pekcan ne yapıyorsa doğru, ne yapmıyorsada ona zaten gerek yok oluyor. "Biz birşey beklemiyoruz" diyen tayfa bunlar. LP sırf video atmadı diye "zaten gereh yoh yhaaa" diyenler oldu.

 • Halil @hcaktuna

  Yanlışa yanlış doğruya doğru derim.

 • uçuştaki ✈️ pilot @ucustakipilot

  Profil fotosu görmediğim için nickden takip. Dolayısıyla herkesi yukarı aşşağı biliyorum.

CLONE HERO nedir?
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz artık Guitar Hero oyunları çıkmıyor.
Benim de Guitar Hero Live'ın serverlarının kapanmasından sonra bu oyunun varlığından haberim oldu.
Clone Hero tıpkı Guitar Hero gibi müzikler çalabildiğimiz, 5 tuşlu gitarları, yeni nesilde çıkan 6 tuşlu gitarları, gamepad ve klavye destekli yeni nesil BİLGİSAYAR Gitar oyunu. Oyun çok yüksek bir bilgisayar sistemi istemiyor. Kolayca indirip girebiliyorsunuz oyuna.
Oyunun en güzel yanı modlanabilir olması yani istediğiniz hemen hemen her müziği (yapılmış olan) oyunun klasörüne atıp oynayabiliyorsunuz direkt.
Rock band serisi, Tüm guitar hero oyunlarının müzikleri fan yapımı müzikler vs bir çok müzik çalınabilir durumda. Bildiğim kadarıyla windows 10 şartı var. gitarların uyumlu olması için.

Kapatılan guitar hero live serverlarındaki tüm müzikler bile indirilip kurulabilir.

Yükleme-indirme
öncelikle https://clonehero.net/ bu siteye girip güncel clone heroyu indiriyorsunuz. (Oyun tamamen ücretsizdir, korsan vs değildir bu yapımcının kendi linkidir)
Düzenleme: Oyunun android versiyonu da çıktı! Cep telefonuna apk yukleyebilirsiniz internet sitesinden
Ardından inen dosyayı herhangi bir yere çıkartıyorsunuz ve clonehero.exe dosyasından oyuna giriyorsunuz oyununuz hazır.

Müzik ekleme:

Oyunu çalabilmek için müzik eklemek gerek. Müzikleri bu siteden aratarak indirebilirsiniz. kullanıcıların yaptığı setlistler:https://chorus.fightthe.pw/
Yada direkt olarak toplu listeleri şu sitelerden indirip oyuna kopyalayabilirsiniz. https://docs.google.com/spreadsheets/d/13B823ukxdVMocowo1s5XnT3tzciOfruhUVePENKc01o/htmlview?usp=drive_web&sle=true

6 tuşlu yeni nesil gitarlarına özel yapılan müzik listeleri: (5 tuşlu eski gitarlar desteklemez)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_Ooo9hgpxl4SOb8H5EL1D1wWu8NVUSB5NT-YHIZeFws/edit#gid=0

Not:6 Tuşlu gitarınız varsa (PS4-XBOX one için) bilgisayarda tam uyumlu olması için xbox360 dongle almanız gerek. Bende ps4 guitar hero live gitarı var.

Ben ebay'den bir kaç dolara sipariş ettim bekliyorum. PS3 gitarları oyuna direkt uyumlu diye biliyorum.
Yapımcının ve onbinlerce kişinin yer aldığı discord grubu: (girmenizi öneririm) https://discordapp.com/invite/Hsn4Cgu

Aklınızda sorular varsa bana veya discord grubundakilere sorabilirsiniz.
Yapımcı veya toplulukla bir alakam yoktur. Oyunun Türk kullanıcıları tarafından bilinmesi için hazırlamış olduğum konudur. Oyun zaten tamamen ücretsizdir.
Tartıştıgımız ana konu: https://forum.donanimhaber.com/clone-hero-ana-konu-yeni-gitar-oyunu--137700913? #clonehero #guitarhero #ps4 #oyun #pcoyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Synth @synth

  Çok iyi oldu bu. Eskiden Frets on Fire oynardım ama GH tadını vermiyordu, sanırım bu biraz daha yakın his olarak. Hemen indireyim 🙂

  Düzenleme: Şimdi indirip denemeye başladım. Bende GH gitarı yok, gamepadle oynamayı da tercih etmediğim için klavye ile oynamak istedim ama klavyenin varsayılan tuşları çok kötü, epey uğraştım. Ya da bir ayarı varsa göremedim. Onun dışında keyifli görünüyor. Şarkı ve chartların toplandığı büyük bir arşiv var mı? Konudaki Spreadsheet'e baktım ama dağınık halde pek çok link var, tek tek incelemek üşendirdi biraz.

  • Bilgennyk @bilgennyk

   Hocam paylaşılan ne varsa toplanılan tek bir çatı yok. Aratarak bulabilirsiniz. Ben 2-3 saatlik araştırımayla 100 gba yakın müzik buldum ve tek tek indirip depoluyorum.
   Klavye ayarlarını oyuna girdiğiniz zaman ''boşluk'' tuşuna basarak yapabilirsiniz. Mesela ben klavyede notaları zxcvb tuşlarına çektim. İstediğiniz her tuşa atayabilirsiniz klavyeden

Fenerbahçe büyük bağış organizasyonunu başlattı.
İlk 40 dkda 600.000 lira toplandığı söyleniyor. Hadi sende destek ol.
https://fenerbahce.org/fenerol
#konudışı #fenerbahce #spor

Destek - Fenerbahçe SK

Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesi
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 56