41 bin buçuk ödeyip Acer Nitro oyuncu bilgisayarı aldı ve daha oyuncu bilgisayarının 2 ay bitiminde w tuşu kopmuş. Üzüldüm. Kime güveneceğiz..?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 17

Keşke YouTube için de bu kararı alsalarda adam gibi video izleyebilsek.
https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/btk-duyurdu-twittera-reklam-vermek-yasaklandi-2101250

BTK duyurdu: Twitter'a reklam vermek yasaklandı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), sosyal medya platformu Twitter'a reklam vermeyi yasakladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Veri hırsızlığında yeni yaklaşımlar.
Denizli’de dönerciye gelip paket siparişi veren şüpheliler, tezgahtaki binlerce müşteri kaydının bulunduğu cep telefonunu çalıp kayıplara karıştı.
https://www.iha.com.tr/haber-bir-anlik-dalginligi-binlerce-musteriye-mal-oldu-1180594/

Bir anlık dalgınlığı binlerce müşteriye mal oldu

Denizli’de dönerciye gelip paket siparişi veren şüpheliler, tezgahtaki binlerce müşteri kaydının bulunduğu cep telefonunu çalıp kayıplara karıştı. Şüpheliler, müşterilerin...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Deniz Dündar on LinkedIn: #applevoscreencase #applevoscreencase | 191 comments

10 Milyon Dolarlık Linkedin Paylaşımı … Sevgili Apple, - Çalıntı ürün bulundurmak ve satmak; bu satıştan gelir elde etmek dünyanın her ülkesinde suçtur. -… | 191 comments on LinkedIn
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ozmo @ozmo

  sende burada bizimle paylaşırsın artik 😀

 • Arda Dumanlidaglar @ardadumanlidaglar

  İngilizce öğrenmeyi oldukça pratik hâle getiren ve hâlihazırda oldukça başarılı ilerleyen Türk yapımı Voscreen, Çin'de kopyalanıp App Store'da yayınlandı. Üstünden kazanç bile sağlanıyor.
  Deniz Dündar tarafından kurulan Voscreen, en temelinde İngilizce öğrenimini eğlenceli ve pratik kılmayı amaçlayan bir uygulama. Bunu yaparken de kullanıcılardan bir ücret talep etmiyor olması, böylesine işlevsel bir uygulamayı kullanıcıların gözünde bir seviye daha üste çıkarıyordu.
  Fakat yakın zamanda şirket, oldukça talihsiz olaylar yaşadı. Kurucusu Deniz Dündar’ın söylediğine göre şirketin Çin pazarındaki hızlı gelişimini gören Çinli bir şirket, Voscreen’i hem fikir olarak hem de isim, hatta logo bile değiştirme zahmetine girmeden tıpatıp kopyaladı. Bu da yetmezmiş gibi söz konusu çalıntı fikrin gelir elde etmesi, tatsızlığı bir seviye daha ileri götürdü.

 • Boba Fett @bobafett

  Mevzu Play store'da olsa hadi Google'ın beceriksizliğinden oldu denebilirdi ama Apple gibi markete girerken milleti bezdiren firmada olması garip. Yavaştan buranında suyu çıkıyor her halde.

  Bir kaç bölüm önceki Haftalık gündemde bahsedilmişti.

#TSMetalcileri Bizim de bir Stratovarius 'umuz var ama o kadar da tanınmıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=1KiPXkoFoLY

Apsent Aklımdasın

ocak 2004'te elros adıyla kurulan grup. yola rock ve alternatif türlerin hakim olduğu bir repertuarla sahne almaya başladı. daha sonra night flight adını ala...
BeğenFavori PaylaşYorum yap