Teknoseyir Editörlerinin Başı Belada Mı?

Dün geceden beri uyumayarak yaptığım analizler sonucu Teknoseyir'de birşeyler döndüğüne ikna oldum. Başka üyelerinde bu tuhaflıkları fark ettiğinin farkındayım. MG ve LP bize bir mesaj göndermeye çalışıyor. Yaptığım analizleri paylaşacağım ama tam olarak neler döndüğünü bende bilmiyorum. Bir yerlerde zorla tutsak tutulduklarını düşünüyorum.

KANIT - 1
Ard arda yüklenen 4 video. Bu işi araştırmaya başlamamdaki en büyük etmen buydu. TS hiçbir şekilde bu kadar videoyu arka arkaya yüklemezdi.

KANIT - 2
LP görüldüğü üzere tişörtü ters giymiş. Bu bir mesaj mı yoksa kaçırılan kişiler tarafından acele ile kamera önüne çıkarılırken bu şekilde mi giydirildi???

 

KANIT - 3
LP yazılı ve üzgün sürat içeren bu çizim. Derin araştırmalar sonucu bunun önemli bir mesaj olduğu kanaatine vardım. LP ve üzgün suratın yan yana çizilmesi bile başlarının belada olduğuna ciddi bir işaret.

 

KANIT - 4
Video başlıklarındaki gizli mesaj. Ard arda yüklenen bu kadar videodan çıkardığım sonuç şu ki. Videoların yüklenme sırasına göre ilk harflerinden bir kısaltma oluşuyor. GSSO

 

Bu kısaltmayı Google'da aratınca karşımıza çıkan sonuç !!!

Askeri ve Hükümet alanlarında kullanılan bu kısaltma yaptığım araştırmalar sonucunda Florida'da bulunan hükümete bağlı bir servise ait.
GSSO - Government Special Security Officer (Florida)
GSSO - Hükümet Özel Güvenlik Görevlisi (Florida)

KANIT - 5
Son kanıtta zaten hükümet tarafından alıkoyulduklarına en büyük işaret. Resimde de görüldüğü üzere hükümet binalarını anlatan bir yapı gösteriliyor.

 

SONUÇ
Bu kadar araştırma ve kanıt sonucunda TS'nin yeni yaşını çekemeyen Florida hükümeti tarafından alıkoyulduğu tespitine vardım. Bütün TS severleri yardıma çağırıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Tüm blog yazılarını gör