Merhaba,
Mühendislik mezunu olmayan ama oyun geliştirme işi ile uğraşmak isteyen biri için. Unity Certified Developer olmak bir artı katar mı? Verilen ücrete ve vakte değer mi?
@levent-alpsal @miragessee @erginbilgin #Unity3D #Unity #Development #gamedevelopment

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

@TurkNetDestek Eski adresimde taahhütümü bozup turknet e geçmiştim. Yeni yere taşınınca taşımak istedim. Ancak eski adresime telefon baglayamadıkları için, yeni adresime İnterneti aktaramıyorlarmiş. İptal ettiler aboneliğimi. 20mbps limitsiz İnternetimi gitti. Taahhüt den ve aldığım vdsl modem den 600lira da zarardayım. Moralimi çok bozdun @turknetdestek #şikayetvar #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhaba Arkadaşlar,
Bir geliştirici arkadaşımız çok güzel bir oyun yayınlamış. Arkadaşım diye demiyorum, gayet sade ve güzel bir oyun olmuş. Denemenizi ve görüşlerinizi bekliyorum. Olumsuz düşüncelerinizi önce bana iletirseniz ben arkadaşa ulaştırırım. Olumlu yorumlarınızı Google play de belirtirseniz çok seviniriz.
Tavsiye ediyorum kesinlikle denemelisiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hsgames.baloon

Popalloon - Google Play'de Android Uygulamaları

Popalloon : Bir Balon patlatmama oyunu.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaslar
Elimdeki dark p55 in ekraninda olusan cizgiler klavyede sadece bosluk tusu bosta kalacak kadar asagi indiginden, yeni bir telefon arayisina girdim.
1200 civarina kadar en fazla cikabilirim diye dusunuyorum.
Bu telefon 5.5″ oldugundan yine bu civarda ekran boyutu uygun olucak sanirim.
Surekli yeni uygulamalar yeni oyunlar denemeyi severim bu sebeple ya dahili hafizasi iyi olmali yada harici sd karti iyi kullanabilmeli.
Kamerasi ve ses performansi orta seviye olsa yeterli.
Unityde ufak bir oyun gelistiriyorum onuda denemenin faydali olacagi bir platform olursa guzel olur.
Tavsiyelerinizi bekliyorum.
@umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Cahilliğin adı gerçeği sorgulamak olmuş. Millet birde Youtube’a video yüklüyor “Yoksam dünya düzmü?” “Dünyanın düz olduğunun ganıtları?” diye. Birde sanki çok anlamlı cümleler kuruyormuş gibi konuşuyorlar. Dünya hakkında, insanlık hakkında umudumu kaybettim iyice.
Link koyucaktım ama hem sizin vaktinizi çalıcam, onlar hit alıcak gerek yok hiç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Onlara ne şekilde kanıtlarsan kanıtla hertürlü şekilde onlar dediğinden vazgeçmeyecek.
  Milyar doların var uzaya çıkma vs. nasa emrine amada @turemis-baris nasa sana uzay üssü sağlıyor falan öyle zenginsin.
  Bunların hepsini toplayıp uzaya götürsen ay’a çıkartsan giydirsen vs. vs. kendi gözleri ile alın lan işte dünya düz değil bakın dönüyor desen bunlar bunu görse bile döndükten sonra şu konu geçer.
  ” Ya bu eleman götürdü de ben ne bileyim ya belki bizi uyuttu ? oğlum harbiden ya benimde kafam kıyak gibiydi ayda nasıl yürüdük gördünüz mü ? uçarmış gibi yalancı lan bu bizi yedi …. yalan ya bize şekil şükül yaptı uzaya bile gitmedik. ” deyip seni çıldırtırlar. O yüzden tartışmaya girme, bu insanlar öğrenmeye kapalılar kendilerini tek bir şeye şartlamışlar ve doğrusu o diye inanıyorlar. Bu insana sen ne yaparsan yap gökten ( tövbeler olsun ) Allah inse bunları alsa götürse bile gene savunurlar, gene savunurlar.

 • kolcu @kolcu

  Bu kulaklar öğretmenler odasında “dinozor falan yok yav, hep uydurma bunlar. Allah boş yere bir şey yaratır mı!” diyen öğretmenler duydu. Bilgisiz olana birşeyler belki anlatılır, fakat cahille zaman kaybetmek gereksiz.

 • skyforce @skyforce

  Trollüyor adamlar ben çok karşılaştım böyle şeyler ile. Yoksa onlarda biliyor neyin ne olduğunu. Belki de sazan avına çıkıyorlar. Veya birden çok pis amaç güdüyorlar. Ama dediğim gibi onlar bunu kasıtlı yapıyor.

 • yunus__sarigul @yunus__sarigul

  Arabistan da “Kadınlar İnsan mıdır ?” adlı bir seminer yapılmıştı geçenlerde. Ve memeli olduklarına karar kılmışlardı sanırım. Çok takılmamak lazım böyle meselelere.

How to Replace Blinker Fluid

Make sure you share this with your friends so they don't get ripped off! Learn how to change out the Blinker Fluid in your car or truck with my easy to follo...
BeğenFavori PaylaşYorum yap