Youtubetan FHD videoyu takılmadan izlerken 360p Twitch yayınını neden izliyemiyorum dostlar?
#akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • ilker @gilker

  upload edenden kaynaklı olabilir mi?

 • Joe @joe

  Twitch sunucuları kaynaklı. Youtube 2k izlerken twichte 720p de takılıyo

 • alper212 @alper212

  İnternet bağlantısında sizin hızınız kadar karşı sunucunun da hızı önemli. Yoksa 50mbit internet ile TR sunucularında 12-15ms ping alırken. CS, R6'da niye 60-70 oluyor ki 🙂

 • Barış Ataç @barisatac

  Terimlerde ciddi sıkıntılar yaşıyoruz, bazımız bant genişliğine de hız diyor halbuki ping süreniz internetteki hızınızdır, indirme hızınız yani bant genişliğiniz başka bir şeydir.
  Yaşadığınız sorunun olası bazı sebeplerini arkadaşlar yazmış. Ben de listeye bir şey eklemek isterim, izlediğimiz videoların mbps cinsinden bir değerleri vardır. 1080p 50mbps video ile 4k 50mbps video aynı bant genişliğine ihtiyaç duyarlar. Dolayısı ile Twitch deki videolar aslında daha yüksek veri yoğunluğuna sahipse yaşadığınız sıkıntılar oluşabilir. Sizin ki gibi uç noktada bir durumda twitch ile sizin aranızdaki bağlantıda bir sorun olması çok daha olası olsa da bu konuyu göz ardı etmeyiniz.

Merhaba,arkadaşlar kulak üstü kulaklığım bozuldu.200 tl ye kadar bir kulaklık arıyorum kullandığınız,önerebileceğiniz kulaklıklara açığım.
http://www.hepsiburada.com/jbl-t450bt-wireless-kulaklik-ct-oe-siyah-p-HBV00000201ET
şu ürünü kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum.

JBL T450BT Wireless Kulaklık CT, OE, Siyah Fiyatı

JBL T450BT Wireless Kulaklık CT, OE, Siyah en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 15

#KonuDışı

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır birisini twitterda takip ediyordum genellikle kendi şiirlerini yazıyor ve bazı amatör fotoğraflar çekiyordu.Onunla tanışmak için bir mesaj atacaktım fakat hiçbir zaman tam olarak ne yazacağımı bilemedim,geçenlerde aradım ama bulamadım karşılıklı takipleşiyorduk.Hesabını kapatmış başka sosyal medyası da yok,bu sene deü film tasarımını kazanmıştı onu biliyorum bende akdeniz üniversitesine başladım bu sene,kendisine bir kitap ve içine yazdığım mektubu ayrıca analog makinemle çektiğim ilk fotoğrafı göndermek istiyorum fakat tek bildiğim adı soyadı ve nerede okuduğu,asosyol ya da insanlarla ilişkisi kötü olan birisi değilim daha önce de kız arkadaşım olmuştu sakin,aklı başında insanlardan hoşlanıyorum zaten böyle bir kişi tanıyabilmiştim ama olmadı neyse derdimi anlatabilmişimdir umarım.Sizce bu kişiyle nasıl iletişime geçebilirim dediğim gibi sadece adı ve nerede okuduğunu biliyorum ilanı aşk etmeyeceğim elbette sadece çok tanımak istediğim birisiydi.Lütfen yardımcı olacak arkdaşlar mesaj atsın iyi ya da kötü eleştiri duymak için yazmadım,herkese şimdiden teşekkür ederim

#KonuDışı #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar analog fotoğrafçılık için kendime 200-300₺ arasında bir makine arıyorum.Daha önce hiç analog makine kullanmadım.
1)Filmlerin kapasitesi ne kadardır?
2)Çektiğim fotoğrafları yıkatmadan ne kadar bekletebilirim?
3) Fotoğrafların dijital hallerini almak için ne kadar ücret istenir genellikle?
4)Analog fotoğrafçılık için önerebileceğiniz kaynak varmı?(Tr/En)
5) Aklıma geldikçe düzenlerim, şimdiden teşekkürler.
#akış #AnalogFotoğrafcılığı #AnalogFotoğrafcılık #fotoğrafçılık #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar,
Kendi halimde Small Basic ile uğraşırken bir kaç şey yazdığım bir blog oldu şuan için daha fazla içerik girmiyorum ama ilgilenen kimse olursa (yaklaşık bir aylık bir işe girdim :/ ) tekrar ders girmeye çalışırım.İster çocuklar ister yeni başlayanlar için Türkçe basit bir kaynak daha olsun istedim.
Blog: https://kodkarga.wordpress.com/
Sormak istedikleriniz olursa DM'den yazabilirsiniz:https://twitter.com/BohemianShaman
#akış #programlama #Yazılım #blog

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ios için uygulama geliştirirken iPhone olması şart mı? ya da olsa faydası varmı ? Ayrıca mac olmadan uygulama yayınlanabiliyor mu ? @ardazeytin @ozgurg #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8