Az önce ilkokul 3. sınıftan beri kullandığımız canon pixma mp520 yazıcımızı içine kaçan tel toka yüzünden kaybettik 🙁 (ben bir suikast olduğu inancındayım)

Mürekkep dolumu kolay ve ekonomik olacak, mümkünse wifi özellikli, renkli yazıcı önerilerinize açığız arkadaşlar. Tarayıcı özelliği şart değil. Kardeşimle üniversite öğrencisiyiz, ödev vs çıkartma için kullanacağız şimdiden teşekkürler 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba Samsung'un android arayüzünde bluetooth hoparlörümün ve kulaklığımın kalan şarj yüzdesini gördüğüm bir yer bulmuştum baya sevinmiştim 🙁 şimdi bulamıyorum onu yok oldu. Ekstra uygulama ile yapmak zorunda kaldım nerede olduğunu bilen var mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Kopyaladığım her şeyi otomatik olarka bir word dosyasına yapıştırmanın bir yolu var mıdır ? Uzun bir makalenin özetini çıkarmam gerekiyor. Sadece seçip copy diyeceğim otomatik olarak word dosyasına yapıştırılacak böyle bir yöntem var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba yurtdışından akıllı telefon kullanamayan babaannemi nasıl ararım ? Wirofonu önerdiler ama çalışmıyor hata veriyor 🙁 buna benzer başka bir öneriniz var mı ? Yoksa skype dan kontör alıp arayacağım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

Merhabalar, sırt çantası önerilerinizi bekliyorum 🙂 Erasmus yaparken kullanacağım, 13 inç bilgisayarımı koruyabilecek bir çantaya ihtiyacım var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 17

Selamlar LP'nin ray tracing hakkında konuştuğu bir gündem vardı sanki, onu bulmaya çalışıyorum ama bulamadım bir türlü. Yakın geçmişte konuşuldu gibi hatırlıyorum çoğuna baktım ama bulamıyorum. Ya yanlış hatırlıyorum yada gözden kaçırıyorum yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ✌☺

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen hafta arkadaşlarıma Infinity War'a gittik ve ben daha önce marvel filmlerini parça parça izlemiştim yani hiçbirşey bilmiyorum evren hakkında 🙁 Sadece diğer Avengersları izlemem yeterli gibi düşünmüştüm. Sonra biraz araştırdım bu listeyi buldum

https://kafeinsiz.com/27914/marvel-sinema-evrenini-olaylarin-olus-siralamasi-ile-izleyin/

Bunları izlemek istiyorum boş vakitlerde ama bir sorum var Netflixte bu filmlerin 3-4 tanesi var diğerlerini nereden izleyebilirim ? Bahis reklamları arasında boğulmak istemiyorum 😀

Marvel Sinema Evrenini Olayların Oluş Sıralaması ile İzleyin | KafeinSiz

Marvel sinematik evrenine yeni başlayacaklar, ortadan dalanlar, sıkı bir maratona hazır olanlar; Filmleriyle ve dizileriyle Marvel evreni olay sırasıyla karşınızda!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Buraya hala bunun hakkında birşey yazmadığımı şu an fark ettim. Seneye gitmek üzere erasmusa başvurdum ve nomine edildim.

Şimdi ise bir sorunum var karşı okul benden CV istedi, 1. sınıf mühendislik öğrencisi olarak CV'me ne yazabilirim sizce ?.

18 yaşındayım CV'ye eklerim diyebileceğim bir tecrübe yaşayamadım henüz 😀 Üniversiteye girdim, hazırlığı muafiyet sınavıyla atladım, şimdi de 1. sınıftayım. Bunları yazsam yeterli olur mu acaba ?

Yada CV'me ciddi bir şekilde ihtiyaç duyup duymadıklarını sorup size açıkladığım şekilde açıklamalı mıyım mailde... Beyninizi yaktıysam özür dilerim 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 17

Xiaomi mi A1 şarjı çabuk bitiyor diyorlardı ama güncellemeyle sorunun çözüldüğünü duymuştum. Kullanan var mı acaba aramızda ? memnun mudur ?

Bir de GSM arenada 32 gb modeli yok gözüküyor ama hepsiburada vs. sitelerde var. Cidden 32 gb ı var mı bu telefonun yoksa yanlış mı yazmışlar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap