düz dünya tartışmalarına dahil olmak ve sorular sormak isteyen arkadaşlar için bir telegram grubu kurdum. isteyen arkadaşlar gelebilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

web tabanlı programlamayı (javascript, php, mysql) linux ortamında eksiksiz şekilde yapabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

aslan kral filmine gitmeyi düşünen var mı? herifler cgi ile şaheser yaratmışlar. çizgi filmle aynı senaryo imiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

php öğrenmek için acilen sağlam kaynaklara ihtiyacım var, video, pdf, kitap, udemy kursu önerebilirsiniz. sıfır seviyedeyim şu anda.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

16. yy dünya haritalarında görünen ama sonraki haritalarda kaybolan 4 kuzey kutbu adası mevcut. 1947'de yazılan amiral byrd günlüğünde de buradan bahsediliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

bir insanın beynini okumanın yöntemi nedir sizce? vücut hareketlerinden mimiklerine ve hatta kokusuna kadar dikkat edersek maximum bilgiye ulaşırız galiba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

peru'nun ica şehri yakınlarındaki bir mağarada bulunan ica taşlarını araştırdım. bu taşlar inca öncesi dönemden kalma ve on binlercesi mevcut. taşların yarısından fazlası dinozorlarla ilgili. dinozorların evcilleştirildiği ve binek hayvanı olarak kullanıldığı resmedilmiş. sauropod, theropod ve triceratops türü dinozorlar kusursuz bir şekilde resmedilmiş. taşlarda ayrıca gökyüzünü teleskopla gözleyen insanlar, beyin kalp ameliyatı yapan kişiler, homoseksüel ve heteroseksüel cinsel ilişkiler de tasvirler arasında. araştırmanızı tavsiye ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

ağaç yerine bakteri kullanıkarak kağıt üretilmiş. her yıl milyarlarca ağacı kurtaracak bir buluş.

Kağıt üretiminde ağaç yerine bakteriler kullanılacak

Hitit Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim üyeleri, yerli ve milli ürünlerin üretimi ile patentli ürün geliştirilmesine yönelik çalışmalar kapsamında kağıt...
BeğenFavori PaylaşYorum yap