Kriz ortaminda arabaya fazla para vermek istemeyenler icin

25 BİN TL Bütçe İle Ekonomik Araba Tavsiyeleri

25.000 ₺ bütçe ile alınabilecek farklı segmentlerden ekonomik otomobilleri değerlendirdik. Bulduğumuz sonuçları yorumlamaya çalıştık. İyi seyirler.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

vatandas ekmeği zor buluyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Apple'ın geçen hafta lansmanda tanıttığı yeni cihazları Phone 11, iPhone 11 Pro ile iPhone 11 Pro Max'ın henüz Türkiye'de satışa çıkacağı tarih ve fiyat belli değil. Ancak yeni modellerin tanıtılmasının ardından Apple, eski iPhone modellerini Türkiye'de indirime soktu.
İndirimli fiyatlara göre, iPhone XR'ın başlangıç fiyatı 6 bin 499 TL oldu.

iPhone 8 4 bin 999 TL'den satılmaya başlandı.

iPhone 8 Plus'ın fiyatı ise 5 bin 999 TL oldu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Libyada ki teröristlerde türk mali drone larin işi ne olaki

Libya Ordusu tarafından yapılan açıklamada, Türkiye'ye ait iki drone'un Hun bölgesindeki al-Jufra hava üssünde, bir diğer drone'un ise Kufra bölgesinde düşürüldüğü belirtildi.
Al Arabiya muhabirinin geçtiği bilgiye göre ise, Libya Ulusal Ordusu'nun vurduğu Türk drone'u, al-Jufra'yı hedef alıyordu.

Ordu tarafından yapılan açıklamada ayrıca, düşürülen drone'un Mısrata'daki hava üssünden kalktığı belirtildi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6
 • YCK @yck

  yaklaşık ayda bir düşürüyolar

 • Master @master

  Türkiye BM'nin tanıdığı meşru hükümeti destekliyor. Kendine ulusal ordu diyenler asıl terörist olanlar.

  Drone düşürdükleri de yok uçan herşeyi Bayraktar TB2 sanıyorlar. Klasik terörist haberi bunlar, pkk sitelerinde her gün 30 askerimiz şehit oluyor pkk orduları Ankara'ya doğru ilerliyor falan 😀 😀 😀

 • Hamdi @hamdi

  Belki de zamanında Libya devletine sattık ama ortalık karışık olunca bunların eline geçti. Ayrıca nereden belli Türk yapımı olduğu? Herhangi bir görsel var mı?

  • Master @master

   Şu an Libya hükümetinde Bayraktar var. Hatta Libya'da uçtuğu görüntüleri bile var. Olaylar başladıktan sonra verildi. Hatta Kirpi ve Vuran zırhlı araçları da var ellerinde. Açık açık destek veriyoruz bu konuda bir muamma yok.

   Düşürdükleri şeyler genelde basit Rus yapımı Drone'lar. Kanat açıklıkları 2-3 metreyi aşmayan şeyler. Her uçan nesneyi Türk ihası diye yayınlıyorlar çünkü Türkiye meşru hükümete destek vermeye başladıktan sonra bu bae-suud destekli haftergiller ağır kayıplar vermeye başladılar.

 • Coupe @coupe

  Bunlar hafter güçleri. Silahlar BM nin de tanıdığı hükümete ait.

Çinliler koptu geliyor 0'dan 100'e 1.9 saniyede çıkan elektrikli otomibil mi dersin son hızı 400km olan elektirkli mi dersin, otonom 4 seviye elektirikli mi dersin..

Frankfurt fuarına katılmayan 24 markadan doğan boşlukları 3 Çinli yeni nesil otomobil şirketleri doldurdu. Çinli Wey, Hongqi ve Byton lüks elektrikli modelleriyle dikkat çekti..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Yorum şahane

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8