Amd 1500x işlemcim var. Yeni bir anakart almak istiyorum. b450 mi önerirsiniz b550 mi? b550 olarak uygun fiyatlı 2-3 bin arası ürünler mevcut. ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 16

Gece hiç bi sorun olmadan kapattığı bilgisayar şimdi açılmıyor. Güç düğmesine bastıktan sonra enerji geliyor, fan dönüyor, kulaklığın ve ekran kartının ledleri yanıyor. Ama ne ekran açılıyor ne de sistem. Powera basınca da kapanıyor doğrudan. Ne olmuş olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 26

Eski tip anten kablosu ucunun bir adı var mı? Kablosu yeni tip anten ucu ile aynı mıdır yoksa kablonun adı nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

AMD 1. nesil işlemcisi olup #windows11 kuran ve kullanan var mı? Sorun vs. yaşıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Eşimin Mi A3'ü dün şarj olurken yavaş şşarj oluyor demeye başladı. Şarjda 1 saatte %1-2 değişme oluyor. Donanımsal mı yazılımsal mı nasıl anlarım? Nasıl çözerim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#TeknoYardım #windows11 AMD ryzen 1. Nesil işlemcim desteklemiyor gözükürken w11 preview güncellemesi gelmiş. Üstelik insider hesabı bağlı gözükmesine rağmen. Yüklesem hata mı yaparım sizce? İnmiş yüklenmeyi bekliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • undefined @undefined

    Önizleme sürümünü 2 haftadır kullanıyorum. Sürekli sorun yaşıyorum. Bazı gündelik işlemlerde cmd'ye bile girmem gerekti, düşünün. Ayrıca bilgisayarın ve uygulamaların açılışı yavaşladı. Açıldıktan sonra da eskisi kadar hızlı tepki vermiyor. Tavsiye etmiyorum. Format atmam gerekmese doğrudan W10'a geçerdim. (Ryzen 4800H, 1000 MB okuma/yazma hızında SSD, 16 GB RAM)