Gog - The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Origin - 5JNE-CBTM-YCHR-KWBW-YZZT

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AMD 1. nesil işlemcisi olup #windows11 kuran ve kullanan var mı? Sorun vs. yaşıyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Eşimin Mi A3'ü dün şarj olurken yavaş şşarj oluyor demeye başladı. Şarjda 1 saatte %1-2 değişme oluyor. Donanımsal mı yazılımsal mı nasıl anlarım? Nasıl çözerim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#TeknoYardım #windows11 AMD ryzen 1. Nesil işlemcim desteklemiyor gözükürken w11 preview güncellemesi gelmiş. Üstelik insider hesabı bağlı gözükmesine rağmen. Yüklesem hata mı yaparım sizce? İnmiş yüklenmeyi bekliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

  1- inside sürümlerinde uyumluluk aranmayacak dendi yani isteyen herkes kurabilir.
  2- eğer gereken özellikler değiştirilmezse Windows 10 a geri dönmek zorunda kalırsınız ve bunu format atarak yapmak zorunda kalırsiniz.
  3- asıl sürüm çıkınca geri 10a dönerim format atmak sorun değil derseniz onizleme sürümü de gayet düzgün çalışıyor deneyebilirsiniz ama tek bilgisayarınız buysa önermem

  • undefined @undefined

   Önizleme sürümünü 2 haftadır kullanıyorum. Sürekli sorun yaşıyorum. Bazı gündelik işlemlerde cmd'ye bile girmem gerekti, düşünün. Ayrıca bilgisayarın ve uygulamaların açılışı yavaşladı. Açıldıktan sonra da eskisi kadar hızlı tepki vermiyor. Tavsiye etmiyorum. Format atmam gerekmese doğrudan W10'a geçerdim. (Ryzen 4800H, 1000 MB okuma/yazma hızında SSD, 16 GB RAM)

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytrklkmz

   @undefined çıktığı günden benim on izleme surumundeyim hiç bir sorun yaşamadım.