Bu nasıl olabilir 🙂 normalde upload 1mbit idi aradım superonline'ı konuştum. Kota da dolu olduğundan hız 24 e düşmeliydi. Şimdi ise böyle.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

Yakında Türkçe altyazısı da gelecek olan 4 saatlik bir Hobbit düzenlemesi. Kitapta olmayan kişi ve olaylar, sahne ve görsel efektlerle çıkartılmış. #lotr #hobbit #film #ortadünya

Kitaba Uygun Hobbit Filmi - J.R.R. Tolkien's The Hobbit - The White Tree

Tolkien hayranı bir kısa film yönetmeni Hobbit Üçlemesini 4 saatlik tek bir filme indirmiş, düzenleme ile kitaba uygun Hobbit filmi ortaya çıkmış.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Deniz EFE @deniz-efe

    J.R.R tam bir deli. Deli'yi burada iyi bir sıfat olarak kullanıyorum çünkü kitaplardaki her bir karakterinin ayrı ayrı filmi olacak kadar derin karakterleri var. Böyle bir kaynak varken niye işkembeden karakter uyduruyorlar.

  • ahmet bilge kaan akın @ahmetbilgekaanakin

    Şu adamların eline çekilen tüm sahneleri verseler, yapılmış olan Hobbit filminden daha iyi bir yapım ortaya koyarlardı diye düşünüyorum. Şu maddeyi bile yapsalardı film çok daha farklı ve daha yüzüklerinefendisivari olurdu "Pek çok aksiyon, savaş sahnesi ve boşluk doldurucu sahne yok. Bilgisayar oyunu/çizgi filmvari aksiyonlar, fıçı sekansındaki saçmalıklar ve sırf zaman doldurmak için aralara serpiştirilen sahneler gibi."

Ankara Eryaman da bir park... #MobilFotoğrafçılık

BeğenFavori PaylaşYorum yap