#TeknoYardım #windows11 AMD ryzen 1. Nesil işlemcim desteklemiyor gözükürken w11 preview güncellemesi gelmiş. Üstelik insider hesabı bağlı gözükmesine rağmen. Yüklesem hata mı yaparım sizce? İnmiş yüklenmeyi bekliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Yatarkalkmaz @aliytklkmz

  1- inside sürümlerinde uyumluluk aranmayacak dendi yani isteyen herkes kurabilir.
  2- eğer gereken özellikler değiştirilmezse Windows 10 a geri dönmek zorunda kalırsınız ve bunu format atarak yapmak zorunda kalırsiniz.
  3- asıl sürüm çıkınca geri 10a dönerim format atmak sorun değil derseniz onizleme sürümü de gayet düzgün çalışıyor deneyebilirsiniz ama tek bilgisayarınız buysa önermem

  • undefined @undefined

   Önizleme sürümünü 2 haftadır kullanıyorum. Sürekli sorun yaşıyorum. Bazı gündelik işlemlerde cmd'ye bile girmem gerekti, düşünün. Ayrıca bilgisayarın ve uygulamaların açılışı yavaşladı. Açıldıktan sonra da eskisi kadar hızlı tepki vermiyor. Tavsiye etmiyorum. Format atmam gerekmese doğrudan W10'a geçerdim. (Ryzen 4800H, 1000 MB okuma/yazma hızında SSD, 16 GB RAM)

  • Ali Yatarkalkmaz @aliytklkmz

   @undefined çıktığı günden benim on izleme surumundeyim hiç bir sorun yaşamadım.

#TeknoYardım #sistemtoplama #KasaToplama
Düşündüğüm sistem bu şekilde. 3070ti veya 6800xt ekran kartı düşünüyorum. Eksik olan ise Kasa ve sıvı soğutucu. sanırım 2 fanlı 240 denen bir sıvı soğutucu yeterli olur. Parçaların yerleşiminde sorun yaşamayacağım bir KASA ve SIVI soğutucu önerebilir misiniz?

RAMler, işlemci ve anakartın veya diğerlerinin bir uyum sorunu var mıdır? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyun Sistemi: R7 5800x için sıvı soğutma önerir misiniz? Ayrıca bu işlemcinin takılacağı b550 atx anakart için iyi bir kasa önerir misiniz? Sıvı soğutucunun soğutucu kısmının sıkıntı çıkarmayacağı bir kasa.

Bu sisteme 6800xt takılacağını düşünerek 750w 80+ GOLD bir psu iyi midir?

Ayrıca siz olsanız 500gb + 1tb nvme mi alırdınız tek 1tb nvme mi? #TeknoYardım #AMD

BeğenFavori PaylaşYorum yap

B550 anakart ile amd 5800x olur mu? Z serisi mi alınmalı? B ile Z arasında ne farklar mevcut? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 37

Elimde RX470 4G ekran kartı mevcut. Sorunu ise sistem açıldıktan sonra rasgele bir sürede ekran donup sistemi kitliyor ya da kapıyor(sanırım). Bu ekran kartını tamire yollamak mantıklı olur mu? Yoksa çöp müdür? #TeknoYardım #AMD

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 14

5800x AMD işlemcili bir kasa da rx580 kart kullanmanın avantajı dezavantajı nedir? Ekran kartları malum. Eldekiyle bir süre daha gitmem gerekiyor. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ülkelerin-Coğrafyaların bitki çeşitlerini, endemik vs. hayvan türlerini fotoğraflarıyla bulabileceğim bildiğiniz siteler var mı? Google da nasıl aratırsam aratayım hep Türkiyedeki sonuçlar çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ekim ayı sonu tivibu aboneliğini iptal ettirip tüm alakalı şeyleri teslim ettim ve Ekim faturası normale göre 2₺ falan az geldi. Bu ay ise 705.23₺ diğer ödeme adı altında kendilerince cayma bedeli çıkarmışlar. Ben internet hariç tahahüt vermedim üstelik.

Şimdi müşteri hizmetlerini aramama rağmen ilk aşamayı geçtikten sonra çalma sesi gelip hattı koparıyor. Şikayetvar'a da yazdım ve tüketici mahkemesine başvuru yaptım e-devlet üzerinden. Ödeme tarihine kadar faturayı düzeltmezler ise tüketici hakem heyeti sonuçlanana kadar o faturayı ödemem gerekir mi? #türktelekomrezaleti #tiviburezaleti #tivibu #türktelekom #ttnet #ttnetpişmanlıktır

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

CHOMAR'ın tüm antivirüs ürünlerinde anında %90 indirim!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11