Amazon.com.tr' den aldığım koltuktan memnun kalmadığım için iade etmek istiyorum. Ürünü premium üyelikle almıştım ve kolay gelsin ile teslim etmişti. Kutu büyük ve yaklaşık 25kg. İade için yine kapıdan kargonun alınması gibi bir şeçenek var mıdır? Bu gibi büyük kargolarda iade nasıl yapılıyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • cgdincer @cgdincer

  iyi cesaret, denemeden internetten koltuk sipariş etmek.

 • Orcun @orcun

  Amazona iade bildirince ne çıkıyor mng kargo mu ? mng ise onlar kapıdan almıyor gidip veriyorsun. Amazon bu aralar çok ketum gamsız davranıyor. Eskiden olsa efendim ücreti iade edelim mal sizde kalsın derlerdi falan ya artık o da yok. Artık mng kargoyu çağırıp o iade kodunu da verip iade edeceksiniz veya bir canlı yardımdan yazın sorun belki çek verirler birşey yaparlar.

 • Nakahella @nakah

  İade adımında kapıdan alma seçeneği çıkarsa verirsiniz çıkmazsa vermezsiniz. Evin konumuna göre de değişiyor bu durum.

 • Atacan @kosmeremake

  Dediğim gibi sert mi geldi hocam? Bendekini mi aldınız en son bilmiyorum ama ileride alacak arkadaşlar için de bi not olur hem.

  • tnr @tnr

   Yok hocam sertlik değil. Koltuğun üstündeki vidalar sıkı geçme ve kutudan çıkan alyan anahtarı gerçekten çok dandik. Bu anahtar ile vidaları sökemedim, zaten alyan birkaç denemeden sonra soyulmaya başladı. Gidip yeni bir alyan takımı aldım, montajını anca bitirebildim. Daha montaj aşamasında sıkıntı çıkarınca biraz sinirlendim. Dediğin gibi biraz sert ama şimdilik çok rahatsız etmedi. 1-2 saatlik kullanımım oluyor, saatlerce üstünde oturan birini rahatsız edebilir belki.

Linkteki iki koltuk arasında kararsız kaldım. Xprime King Fabric vs Hawk Gaming Chair Future. Xprime yerli üretim ve daha uygun fiyatlı. Kullananlar deneyinlerini paylaşabilirler mi? Hangisini tavsiye edersiniz?

https://xprime.com.tr/xprime-king-fabric-oyuncu-koltugu-siyah

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B09TF9T6SQ/ref=ox_sc_act_image_1?smid=AV4NT0A4U7RLM&psc=1

XPrime King Fabric Oyuncu Koltuğu Siyah- XPrime

XPrime King Fabric Oyuncu Koltuğu Siyah ve Tüm XPrime Oyuncu Koltuklarını Hemen Şimdi Resmi Web Sitesinde İnceleyin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • AB9 @sqn

  ben de dün çalışma koltuğu bakıyordum, seduna'yı uygun fiyatlı buldum, yorumları okuyunca direkt kapattım, 2400 verip rezil olmak var bir de. dünden beri sürekli çalışma koltuğu reklamına maruz kalıyorum 🙂

 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  Ikea dan aldım, gayet şahane. Hangi modeli aldığımı hatırlamıyorum ama.

 • okanaytimur @okanaytimur

  Bence de hiç riske girmeye gerek yok. Geçenlerde @umtk 'nın aldığı koltuk parçalandı. Bende baya bi bu tarz koltuklar arasında gidip geldikten sonra Ikea Markus aldım. Sağlam, sade 10 yıl garantisi var.

 • Vedat Şar @vedo

  Önceki koltuğum XPrime'dı. Yaklaşık 1 ay önce kırıldığı için yeni bir koltuk aldım. Xprime'dan uzak durun. Malzeme kalitesi yok, yamuk yumuk dikişler, yalama olan kolçaklar, amortisör arızası, mekanizma zaten hemen hepsinde ses yapıyor o yüzden eksi sayamayacağım. Süngeri gitmişti artık, neredeyse tahtaya oturuyordum. Xprime Winner modeli vardı bende. Şu an Zio kullanıyorum, bu şimdilik çok iyi ama biraz pahalı. Arkadaşların dediği gibi Markus denenebilir.

@protego cokcekirdek için onay alabilir miyim? Kullanıcı adı: tango

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Windows' u restart yaptığımda şu sayfa atomatik açılıyor. Yıllardır böyle bir sıkıntı ile karşılaşmıyordum. PC' de defender yüklü sadece, bir sıkıntı bulamadı. Autorun orginizer ile baktığımda başlangıçta gözükmüyor. Tavsiye var mı? "https://track.wg-aff.com/click?pid=1374&offer_id=26&ref_id=384308648114917899&sub1=2655877"

BeğenFavori PaylaşYorum yap

16 gb ram + IPS ekran + minimum 512gb SSD'li bir laptop arıyorum. Doların düşüşüne paralel fiyatlar dip yapar dedim ama fiyatlar hala inmedi. Fırsat yaklayan, tavsiyesi olan var mıdır? #laptopöneri

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oppo Reno 3 Pro ile Poco F2 Pro arasında kaldım. Bu firmaların güncelleme geçmişi konusunda bilgisi olan var mıdır? İncelemelerin birinde Oppo android sürüm güncellemesi vermiyor gibi bir şey aklımda kalmış. Yanlış mı hatırlıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TV' nin üstüne konulan küçük antenlerden arıyorum. Kullanıp tavsiyede bulabilecek var mıdır? Atıl duran eski bir TV için arıyorum... #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap