paylaşıldı mı bilmiyorum ama bilmeyenler için faydalı buldum.

https://www.youtube.com/watch?v=IYt-j5Ll2J8

Dolandırıcıların Kimlik Numaranla Senin Üzerine Şirket Açmaması İçin...

Dolandırıcıların Kimlik Numaranla Adına Şirket Açmaması İçin Ne Yapmalısın?Kıymetli arkadaşlar nasılsınız. Bugün dolandırıcıların en çok kullandığı tuzaklard...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

güncel mesken tarifesi:

tek zamanlı:
günlük 7kwh'a kadar: 1,3733 TL
günlük 7kwh üstü: 2,0599 TL

üç zamanlı:
gündüz: 2,0868 TL
puant: 3,0649 TL
gece: 1,3047 TL

elektrikli aracınız yoksa veya mining yapmıyorsanız üç zamanlının daha uyguna geldiği bir tüketim senaryosu yok gibi bir şey. bu zorlu günlerde bir kişiyi bile bu illetten kurtarsak kârdır diye yazıyorum.

üç zamanlı tarifedeyseniz son faturanızın ilk ve son okunma tarihlerini ve toplam tüketim verisini tek zamanlıymış gibi girip güncel faturanızla kıyaslayabilirsiniz: https://lisans.epdk.gov.tr/epvys-web/faces/pages/online/tarifeFatura/tarifeFatura.xhtml

ps: netleştirmek açısından ekleyeyim, tek zamanlıda düşük kademe tarifesi varken üç zamanlıda böyle bir kademelendirme yok, direkt o fiyatlarla hesaplanıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Arkadaşlar Discord'da sesim iyi gidiyor ama başka bir yerde kayıt alırken çok fazla statik gürültü giriyor. Daha önce bahsetmiştim "Yankı engelleme" özelliğini kaldırınca otomatik gürültü azaltma kapanıyor. Hatta bilen bilir gürültü azaltma varsa sürekli "aaaaaa" derken ses kesilir. Yankı engellemeyi kapatınca ses değişmiyor ve sürekli "aaaa" diyebiliyorsunuz. Baskonuş kullanıyorsanız gereksiz bunu kapalı tutun.

Bir özellik daha var ve bu benim ihtiyacım olan özellik. Direkt "gürültü önleme" diye geçiyor ayarlarda. Bu özellik nasıl çalışıyor bilmiyorum ama mikrofonun statik gürültüsünü çok iyi azaltıyor ve sürekli "aaaaa" diyebiliyorsunuz yani sese sürekli müdahale etmiyor gürültü azaltmak için. Merak ettiğim bunu diğer uygulamalarda kullanma şansım var mıdır? Dediğim gibi statiği azaltmada çok işlevli ancak sadece Discord'da var. Ama bana kayıt alırken de lazım çünkü aynı özellik başka programda çalışmıyor, Discord konuşmasına yansımayan statik gürültüsü kayda yansıyor. İşin içinden çıkamadım. Mikrofonumun sesi iyi ama o statiği kayıt alırken azaltmam lazım. Kayıttan sonra azaltmak pek de bir şey ifade etmiyor benim için, ayrıca onunla uğraşmak istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gençler bilişim sektörüne girmek mi istiyorsunuz?
Deneyimlerimiz ve öngörülerimizle bilişim endüstrisinde size başarı vaad ediyoruz. Bilişim eğitimi ve kariyer gelişimi ile ilgili sorularınız ne kadar karmaşık olursa olsun, ilerlemeniz için gereken yanıtları sunma yetenek ve deneyimlerine sahibiz.
- Bilişim mesleklerinin hangileri kişisel özelliklerinize daha uygun?
- Bu mesleklerde başarılı olmak için hangi dersleri almalısınız?
- Bilişim mesleklerinde başarılı olmak için kendinizi nasıl yetiştirmelisiniz?
- Özgeçmişinizi nasıl hazırlamalısınız?
- Mesleğinizle ilgili bir network kurmak istemez misiniz?
- İş görüşmelerinde nelere dikkat etmek lazım?
- Bilişim sektöründe girişimci mi olmak istiyorsunuz?
Bilişim alanında profesyonel mentorlarımız eğitim süreçlerinizde size çığır açan bir değer sunar. Bilişim alanında yıllarca çalışmış Yürütme Kurulumuz, bize vizyon ve strateji desteği veren Danışma Kurulumuz ve 100 mentorumuzla gençlere en zorlu iş kararlarını
güvenle vermeleri için ilham veriyoruz.
Gelin mentimiz olun! http://www.nar-tanesi.org

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar monitördeki ışık sızması ve ölü piksel gibi sorunları tespit edebileceğim önerebileceğiniz bir yazılım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

LG G2'ye Android 11 ROM'u gelecekmiş. 🙂

Download Android 11 Custom ROM for any device

Looking for the all required links and a full-depth guide in order to Download and Install Android 11 Custom ROM for any device? Check this.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10