arkadaşlar msi yetkili servisi ile deneyimi olan var mi aramizda? parça değişimi ve işçilikle ilgili sorun yaşayan vs oldu mu? ya da genel olarak iyiler mi nasillar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Mehmet @m-menguc

    ben sıfır anakartta sorun yaşadım, servise yolladım hocam. ürünün onarımı 1 gün sürdü ama onarıma kadar inceleme süresi 10 gün sürdü. ben iki kutunun içine koyup yolladım kendileri kendi kutusuyla yollamışlar. soket pinlerinde eğik varmış. ben göndermeden önce detaylı bir video aldım. görünürde öyle bir sorun yoktu. bir de not yazmışlar. aynı sorunu tekrar edersem garanti dışı işlem yapacaklarmış. 5/10 diyorum.

  • Orcun @orcun

    Kötü, birtane arkadaş msi katana birşey modeli 12. nesil intelli notebook'u tanıdık 4 5 hafta önce aldı. 1 hafta sorunsuz kullandılar 2. haftası galiba pilde kapanıyordu alet. Dedim servise verin ve mutlaka tamir edilmemesi gerektiğini yenisiyle birebir değişimini isteyin bu yasal hakkınız ilk 6 ay fabrikasyon hatalarında tüketici ürünün yenisini isteyebilir. Herifler 15 güne yakın bunu sallıyor, sonrada sorun anakartta anakart değişecek diyorlar, o anakartta yokmuş ellerinde dışardan gelecekmiş falan. Değişim onayını verin hepsiburada yenisini versin demiş servis vermemiş zaten ulaşmakta ölümmüş bunlara vs. dedim tek çaren kaldı thh servisi şikayet et böyle böyle bahset tamir olacağını benim tamir istemediğimi tüketici olarak seçimlik haklarımın gasp edildiğini belirt ver dedim. Verdi işte savunması bekleniyor kısmında galiba hala bakalım. Adam 2. taksidini ödedi ortada mal yok. Tamam bu belki çok uç bir örnek olabilir ama işte başınıza gelebilir garantisi yok.

pdf dosyalarını nasıl excel dosyasına dönüştürürüz? var mı bunun kısa ve kolay yolu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

eziğin biri mesut çevik'in gülüşüne takmış beğenmemiş. bu insanların harbiden başka derdi yok sanırım. (olayı öğrendikten sonra gelen düzenleme)
arkadaşlar adamı etiketleyin yazın düşüncenizi. gülüşüne falan laf etmenize gerek yok. saçma sapan hareket yapıp çok mantıksız bir şey demiş. ne dediğini bilmiyor. he de geç işte. kendisini etiketleyemedim mesut çevik'ten bahsediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Patriot Memory P220 Dahili Solid State Drive 2TB SSD SATA 3 2,5 inç :...

Patriot Memory P220 Dahili Solid State Drive 2TB SSD SATA 3 2,5 inç : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

selamlar ahali. depolama için kullanılacak bir ssd önerisine ihtiyacım var. bütçe 2500. ne dersiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

windows 10'un eski buildlerini nereden indirebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

win 11'de güncelleme ve defender ı tamamen kapatmanın yolu var mı? bunun için yazılmış yazılım vs.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

selamlar ahali

internetten yapılan alışverişlerde cayma hakkı vardı eskiden 15 gün içinde her ürün için geçerliydi. son yapılan düzenleme ile değişti bu. bilgisayar bileşenlerinde son durum nedir? mesela ram bellek 15 günlük koşulsuz iade kapsamında mı hala?

BeğenFavori PaylaşYorum yap