mahallede yayın yapan aptal bir kız var. müzik dinliyor bağıra bağıra konuşup şarkı söylüyor. bir allah'ın kulu sen napıyon demiyor. bu mal kız haricinde çıt çıkmıyor. bunları kim yetiştiriyor aklım almıyor ya.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

24 saatlik python eğitimi canlı yayını. ilgisi olan arkadaşların işine yarayacaktır.
https://www.youtube.com/watch?v=BROfzUAIwXU

Exclusive FREE Python Programming Training (Basic to Advance) by the World...

“Knowing Core Internal of Python is Must"❗️Motto of this Free Python Training - To Empower Everyone in their respective technological fields ❗️To Register : ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

tapusu mevcut olan arsa belediye tarafından kamulaştırma yapılmadan park veya yeşil alan ilan edilip, haber vermeden arsaya park ve yeşil alan yaparsa nasıl hak arama yoluna gidilebilir? bilgisi veya başına böyle bir olay gelmiş arkadaşlar yanıt yazarsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

aliexpress'ten para iadesi almış olan var mı? 3 ile 20 iş günü arasında iadenin gerçekleşeceği yazıyor ama 20 günü geçti ne gelen var ne giden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

herkese selamlar. msi katana gf66 bilgisayarım var. adaptör kayıp. internette aradım biraz ama bulamadım. nereden bulunur bunun adaptörü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

windows 10'un 11'e yükseltilemediği bir bilgisayardaki diski yeni bir bilgisayara klonlayıp taksak windows 11'e yükseltme işlemi yapılabilir mi? windoz reyiz herhangi bir mızıkçılık yapıyor mu bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

bu işin asmr'ı mı olur allasen ya

https://www.youtube.com/watch?v=_5zVHW7EzvM

Relaxing PC Build / ASMR

Today we're building a new PC! My last PC I built was in 2013 and I've been saving for a nice upgrade for a while. Hope you enjoy!CPU - AMD Ryzen 9 5950XGrap...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13

Orçun ile ilgili olayı özetleyebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap