Şimdi Mopaş marketin girişinde gördüm. 20'li 3 katlı Maske 20 TL

Edit:. Burun teli var ve kesip baktım gerçekten 3 katlı. Ancak biraz güçlü üfleyince çakmağı söndürüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

11 Mayıs'da alışveriş yerlerinin açılacağı söylenmişti. Umarım yeteri kadar önlem alınır. Boyner böyle bir video yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=g6b7KRAeInw

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dün gece Taksim'de karşılaştım🙈

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Fırat Duran @firat_duran

  Boşluğuma denk gelmedikçe yere çöp atmam. Çöp atacak yer yoksa Cikolata paketini bile cebime koyuyorum. Herkes ağaç ağaç diyor da aslinda iş onla bitmiyor. Ağaçlar karbondioksit depolar. Sen karbondioksit uretimini azaltirsan fayda görürsün. Ama yok çöpü yere at, dogayi kirlet sonra agac kesilmesin, ormanlar yakilmasin vs vs...

 • Barış Ataç @barisatac

  Sen de mi ya 🙂 Sizin gibi güzel insanlar az kaldı, böyle davranışlara girişmeyin. Daha barışçıl ve tabi ki daha zor yöntemler var. Elinizde gülle gidin konuşun demiyorum tabi, kafasına vurur gibi lafla bezdirmek genelde işe yarıyor, en zor kısmı bire bir yakalamak. Pes etmeyin kovalayın eninde sonunda yakalarsınız ve istediğinizi elde edersiniz. Belirtmeden geçmeyeyim, yazmakla olmaz o iş orası doğru. 🙂

 • ersoy @ersoy

  Yıllar önce mahalleden biri ara sıra arabasını tam benim evin önüne, genelde park yaptığım yere bırakırdı. Kıl olurdum ama hakkı, bir şey demezdim. Bir gün kapıdan çıktım, lastiği patlamış, göz göze geldik. Acı acı baktı, o bakışları hala unutamam. Ben yaptım sandı, bir daha da arabasını benim evin önüne bırakmadı. Hala içimde uktedir, gerçi ben yapmadım desem inanır mıydı?

 • YCK @yck

  eğer devamlı olan bir olay ise çöpü açıp motorun üstüne boşaltsın

#Sahibinden yalanları.

not: tarcanlar facebook sayfasından aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 23

#GreenCard
Green Card sonuçları bugün açıklandı. Site bayağı yoğun, beklemek gerekiyor girebilmek için.
Bu sene de çıkmadı.

https://www.dvlottery.state.gov/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

#Öneri Yoğun telefon görüşmesi yapan birisi için #bluetoothkulaklık öneriniz var mı? QCY ürünlerine baktım beğeniliyor ancak mikrofonu kötüymüş (QCY T1 Pro'nun mikrofonu hakkında bilgi görmedim). Ses kalitesi ve mikrofonu iyi, şarjı uzun giden bir kulaklık lazım. Bütçe 200 civarı ancak ne kadar az olsa o kadar iyi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
3.141 paylaştı.

Çok özlediğiniz bir inceleme var birazdan.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Öneri 240 GB SSD almak istiyorum. Fiyatları birbirlerine çok yakın ve hangisini almam gerektiği konusunda kararsızım. Sizin öneriniz hangisi olur?
Not: N11'de indirim kuponu var, oradan almayı planlıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 24