Dün gece Taksim'de karşılaştım🙈

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Orcun @orcun

  Yazıyla falan olmaz ya, bizim insanımızı okumuyor. Hani neyden anlar ? orada 1-2 motorun lastiğini patlacan, selesini falçatayla yaracan bakalım birdaha motor park edecek mi ? çöp işini ama zor, ona pek yapacak birşey yok. Boydan boya tel falan yapılabilir en azından çöpler içeri kadar girmesin vs. ama o zamanda sigara atarlar. Yani zor ya orada oturup bekleyecen çöp atana kafa atacan böyle mahallede millet manyak deli bu diye adını çıkartacak falan anca öyle atılmaz gibi duruyor.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Boşluğuma denk gelmedikçe yere çöp atmam. Çöp atacak yer yoksa Cikolata paketini bile cebime koyuyorum. Herkes ağaç ağaç diyor da aslinda iş onla bitmiyor. Ağaçlar karbondioksit depolar. Sen karbondioksit uretimini azaltirsan fayda görürsün. Ama yok çöpü yere at, dogayi kirlet sonra agac kesilmesin, ormanlar yakilmasin vs vs...

 • ersoy @ersoy

  Yıllar önce mahalleden biri ara sıra arabasını tam benim evin önüne, genelde park yaptığım yere bırakırdı. Kıl olurdum ama hakkı, bir şey demezdim. Bir gün kapıdan çıktım, lastiği patlamış, göz göze geldik. Acı acı baktı, o bakışları hala unutamam. Ben yaptım sandı, bir daha da arabasını benim evin önüne bırakmadı. Hala içimde uktedir, gerçi ben yapmadım desem inanır mıydı?

 • YCK @yck

  eğer devamlı olan bir olay ise çöpü açıp motorun üstüne boşaltsın