Arkadaşlar tp link w8960n marka modemim var, kablolu bağlantıda ve telefonların kablosuz bağlantısında sıkıntı yok ancak, laptopum modeme 4-5 metre yanındayken bile 16 megabit olan internet hızı 2-3 megabite ve ping 20-30 dan 200-300 e çıkıyor yani anlayacağınız laptop da kablosuz İnternet yok gibi birşey ancak bu sorunu sadece bu modem de yaşıyorum, telefonun internetini açtığımda ya da telefonu modem ile araya köprü yaptığımda bu sorun olmuyor neden olabilir. Ayrıca wifi kanallarını test ettiğimde pc kapandığında işaretle gösterdiğim kanaldaki cihaz gidiyor pc yi açınca geri geliyor ve modemin kanalını işgal ediyor. Yardım ederseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

merhaba lenovo z580 kullanıyorum. 4 yıl sonunda 32 lerde gezen boşta sıcaklık durumu şuan 52 lerde geziyor macun değişimi ve fan temizliğini düzenli olarak yaparım ancak durum bu. şuan cooler master mastergel nano aldım bunu kullanacağım ve sizce pc de bulunan bakır borular veya onun içinde bulunan sıvının ömrünü doldurması da buna neden olur mu? yenisini alayım mı? @gamsizm @leventp @hkellecioglu @orcun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

arkadaşlar dün lenovo z580 ideapad bilgisayarıma windows 7 ultimate x64 format attım daha sonra açıldı sorun yok driverları kurmaya başladım çoğunu kurdum ,bios güncellemsi gelmiş onu da kurdum ancak pc yeniden başladığında lenovo yazısında sonra siyah bir ekranda kaldı. technopat ın forumunda uıfe moduyla ilgili olduğunu onu legacy yapmam gerektiği yazıyordu. yaptım açıldı tamam ama bir sorun olurmu eksisi artısı nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap