2013 de aldığımız samsung fhd 42' smart TV nin wifi ac desteklediğini, Routerden 5Ghz'den bağlanıldı bildirimi ile farkettim.

O yıl için çok da pahalı olmayan bir TV ye bunu koyması şaşırttı, hiçbir yerde de belirtmemiş. Hala 5Ghz desteklemeyen cihazlar hat safhada.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

N11, Mi Store'dan "bunlar da yapmaz" diyerek xiaomi 4a giga router aldım. Gigasız 4a yı göndermişler. Kurulum yapıp koltuğa oturana kadar farketmedim. Uğraş dur şimdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 20

Banka uygulamalarında, kartlarım bölümünden kartımın numarasına bakmak istediğimde neden "****" bu şekilde bazı haneleri kapalı oluyor ki?
Şifremle girdiğim uygulamadan kendi kartımın numarasını görememek saçma geliyor.
İnternetten birşey alacak oluyorum, boşa zaman kaybı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

120 m2 3+1 bir evimiz var, hem vdsl'e geçeceğimiz için hem de çekim sorunu için modem değişikliği yapacağız (şuan tp-link 8960n)
Keenetic Omni dsl düşünüyorum. İşimizi görür mü sizce?
Ivır zıvır özelikleri pek önemli değil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonun sıfır fiyatına bakıyorum (128-8 gb ram) 3900 lira civarı. Ee sen kullandın, elin değdi diye mi ben 700 lira fazla vereceğim bu telefona.
Ürünü koymadan önce bir bakar insan der ki "bunun sıfırı şu kadar ben o yüzden biraz kırayım" ama o yeti yok. Herşeyde böyle durum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Uyumayan varsa bir sorum olacak, 7 senelik lenovo laptopum var gayet temiz hala işimi görüyor. İ5 3210m işlemcisi mevcut. Aynı laptopun i7 3632qm versiyonları da mevcut. i7 3632qm işlemcisini 250 liraya buldum.
Alıp upgrade edeyim mi ne dersiniz? Değer mi?
İ5 3210m 2x2,5 Ghz(turbo 3,1) 4 iş dizisi
i7 3632qm 4x2,2 Ghz (turbo 3,2) 8 iş dizisi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 37

Merhabalar, kuzenime ders izlemek, internette araştırma yapmak, basit oyunlar, youtube için en fazla 1k bir tablet almayı düşünüyoruz. Bunlar harici fikri olan, almış olan, tavsiye verebilecek var mı? Eli yüzü düzgün bunlar gözüme çarptı. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu tatlış şeye sizce ne kadar fiyat biçmeliyim?
Kutu, fatura, orjinal şarj aleti, kablosu herşeyi var.
Çok güzel baktım 3 nokta harici çizik yok.
Hepsiburada'dan almıştım.
Garantisi bitti 3 ay oldu.
Pili orjinal pili, ekran süresi 7-8 saat civarı(pile de iyi baktım 🙂 ).

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiat, Renault grubu bir kaç araçta gördüğüm bir ayrıntı bir süredir aklımı kurcalıyor, bugün de yeni kasa egea ve clio da gördüm. Tamponlardaki bu kıvrım ile ilgili fikri olan var mı? Aerodinamiklik ile mi alakası var acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 32

2 sene önce michelin aldığımız fiyatlara bugün cst alabildim. Michelin, maxxis, continental'ler falan uçmuş gitmiş zaten, bu da görür işimizi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 13