Arkadaşlar bu bilgisayarın değeri ne tutar, satmak istiyoruz. Ürün sıfırdır. Kutusunda. 15.6 inç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

Arkadaşlar yeni bir araç aldım. Ama hoparlörler ve Teyp konusunda çok cahilim. Bu konularda watt, hoparlör, Teyp çıkış gücü, oval, yuvarlak hoparlör ve kompanent hoparlör, amfi vs. gibi her konuda bilgi edinmek istiyorum. Ona göre aracıma nasıl bir şey yapacağıma kendim karar vereyim. Tabi önerilerinize de açığım aracım Fiat Uno. Teypim eski model sony.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mert Ahmet Altıparmak @m-ahmet

  Hayırlı olsun. 🙂 Doların totosunu yükseltmesiyle bu şeyler de pahalıya çıkıyor artık bayağı. 🙂 Birkaç bin tl harcamayla çok iyi sesler elde edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar'da satılan pioneer hoparlör ve teypler var ucuz olarak ama onlar da ne yazık ki eskiden bildiğimiz gerçek pioneerlardan değilmiş. Ses kalitesi gene yerinde fakat hi-fi gibi üst düzey kaliteli ürünler değillermiş.
  Ben aracımda 1 çift oval ts-a6933i 420w hoparlör, for-x marka midrange hoparlör tweeter, pioneer champion series 1000w bass, pioneer teyp (vatandan aldım) kullanıyorum bunların hepsi de 2400w çıkışı olan edimax marka amfiye bağlı. Amfi bassla birlikte geldi değiştirmedim. Kaliteli ses aradık bu sistemde ama hesaplı da olması gerekiyordu. Bana böyle maaliyeti yaklaşık 3 yıl önce 1500tlye geldi.
  oval hop:200 tl
  teyp: 200 tl
  mid tweeter ve hat çekme bağlama işçilik: 500tl
  amfi ve bass 500 tl
  panzidot iptal ve yerine mdf ve mdf kaplama 100 tl

  Ses işi bütçeyle çok doğru orantılı şekilde değişiyor. Siz ne kadar harcamayı düşünüyorsunuz? Şuan benimki gibi sistemi toplamak en az 2500 liraya mâl olur diye düşünüyorum.

Yaşamayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Xiaomi Mi 9T Pro ile ilgili gerek @umtk beyden gerekse @teknoseyir'den inceleme yazısı veya video gelmedi. Bu ürün hakkında bizi bilgilendirecek kimse yok mu 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu haberi gördünüz mü? Ne demek oluyor çok karışık geldi bana.

https://shiftdelete.net/android-mutlu-huawei-harmony-os-ozellikleri-degistirildi

Android mutlu! Huawei Harmony OS özellikleri değiştirildi - ShiftDelete.Net

Android sistemini kullanamama riskine karşı piyasaya sürülen Huawei Harmony OS özellikleri için öne sürülen argümanlar geçerliliğini yitirdi. Huawei'nin yeni kararı herkesi şaşırttı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Huawei'lerin şarjları genel olarak Samsung'lardan daha mı uzun gidiyor arkadaşlar? Bu konuda bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 20

Arkadaşlar lityum iyon ile lityum polimer piller arasında çok fark var mı?

Telefonlarda çok fark varmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 haftadır verdiği siparişi hâlâ gelmeyenler var mı, umarım yalnız değilimdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Laptop'umla hem bluetooth fareye hem klavyeye hem de bluetooh ile kablosuz hoparlöre yani aynı anda birkaç iş birden yapabilir miyiz? Mesela telefona bağlayıp dosya transferi de aynı anda yapabilir miyiz. Bunların bir sınırı var mı? Eğer oluyorsa neden aynı anda 2 hoparlöre bluetoohl ile ses gönderilmiyor? Veya telefonların bluetooth'unda bu durum farklı mı? BT versiyonuyla bir ilgisi var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap