Arkadaşlar elektrikli ocak almayı düşünüyorum. İş yerinde çay için ayrı, kahve için ayrı, sahlep vs için ayrı elektrikli cezve ve bilimum elektrikli aletler vs. almaktansa, bu daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Yemek bile yapılır değil mi 🙂 Sinbo, Kumtel gibi marka elektrikli tek göz ocaklar nasıl. önerilierinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 34

Arkadaşlar işyerinde süt ısıtıp süt kaynatıp salep sütlü kahve kapiçino vesaire yapmak istiyorum Bunun için uygun bir cezve yani süte de uygun bir elektrikli cezve var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16

Bu yeni mi çıktı arkadaşlar. Güzel bir şey. Facebook yanlış haberleri ortaya çıkarıyor...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir kurumun İnternetine bağlıyım. YouTube kısıtlı açamıyorum. Ders çalışmak için ders videoları lazım. Yeğenime. 9. Sınıf ders videoları için başka siteler var mı video sitesi neler var.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Arkadaşlar eski ACR gibi güzel bir görüşme kayıt programı var mı acaba.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell TV+'ta, geçmişe dönük son 24 saatteki TV yayınlarını izleyebiliyoruz. İstediğimiz yerde ekran görüntüsü veya video alabiliyordum. Ama yeni güncellemeyle görüntü almaya engel koymuşlar. Eskiden TV arşivi diye bir site vardı. O da bunun gibiydi geçmişe yönelik tüm TV yayınlarını izleyebiliyorduk. Ama şimdi o da konsept değiştirmiş.

İstediğimiz kanalda, istediğimiz saat ve dakikaya geri alıp izleyebileceğimiz veya kaydedebileceğimiz başka platformlar var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10