Arkadaşlar bu saçma değil mi az önce Vodafone'a gittim Red Box kablosuz İnternet istiyorum dedim Dedi ki Bulunduğunuz yerde altyapı yoksa veriyoruz Alt yapınız varsa vermiyoruz. Adamlar resmen mal satmamaya çalışıyorlar ne kadar saçma bir şey, sorgulama yapıyorlarmış kablolu altyapısı yoksa veriyorlarmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz sizce nasıl alınır mı? 256 gb taşınır Ssd 250 tl.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Araç sahibi mi olmak istiyorsunuz, işte size fırsat...

https://youtu.be/Ojyam-6-oGE

devletinden.com

Düşük vergili araç isteyen aramasın! devletinden.com daha pahalısı yok! 🚗

SAADET PARTİSİ’Nİ SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN: Web sitesi: http://saadet.org.tr/ Twitter: https://twitter.com/SaadetPartisi Facebook: https://www.facebook.com/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mobilde izlerken videonun tarihi var da, pcde izlerken neden yok..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Android TV olarak Xiomi Mi Box S 4K almak istiyorum. Farklı seçenek olarak önerebileceğiniz bir şey var mı? Dijitsu djtv431, TV aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bu Turkcell Superbox ile ilgili teknik bilgi alabilir miyiz? Tam olarak nasıl bir internet bu? İçine sim kart takılan bir modem mi? 4.5G yani telefon hızımızla her şeyi aynı mı oluyor? Ama o zaman paketlerde neden 4.5G, 10 mbit ve 20 mbit diye 3 seçenek var? Ve hangisi daha hızlı, 4.5G'nin hızı kaç Mbit oluyo yani?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 18

Teknoloji o kadar gelişti ama hala uzaktan bir araç satışı, devri yapamıyor muyuz, nedir bu rezillik ya ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Alıntıdır.

"Televizyon, bilgisayar ve ev interneti olmayan bir aileyiz yıllardır. En büyük oğlum 23; en küçük oğlum 4 yaşında; dört çocuklu bir aileyiz. Onları teknolojinin zararlarından uzak tutarak yetiştirmeye çalıştık.

Zaman zaman "Niye televizyonumuz, bilgisayarımız, internetimiz yok ?" kavgası yapsak da bugünlere kadar böyle geldik.

Fakat bugünlerde yaşadığımız malum durum nedeniyle uzaktan eğitim başlayınca kaçınılmaz olarak çocuklarımın derslerini takip edebilmeleri için evimize "sınırsız internet" almak zorunda kaldık.

Evet aldığımız internet sınırsız; ama bize verilen "Hayat" sınırlı ve değerli. Dolayısıyla sınırsız interneti, en verimli ve en güzel şekilde nasıl sınırlandırabiliriz diye oturup ailecek kararlar aldık, kararlarımızı sözleşmeye dönüştürüp, imzaladık..
Haydi hayırlısı...."

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 60

Arkadaşlar Android'de normal ekranın zaman aşım süresini değiştirebiliyorum ama kilit ekranındayken yani telefon kapalıyken tuşuna basıp ekranı uyandırdığımızdaki ışık süresini ayarlayabiliyor muyuz?
Telefon, Samsung A2 Core, ve Note 9.

BeğenFavori PaylaşYorum yap