NVMe M2 SSD için USB enclosure almak istiyorum ancak Türkiye'de bulamadım, bulduğum ürünlerde NVMe destekleyip desteklemediğini doğru düzgün belirtmemişler, risk almak istemedim.

Ülke içinden alabileceğim NVMe desteklediğini bildiğiniz bir M2 enclosure'u var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım

Merhaba ts ahalisi. Bir sorum olacak.

Is sebebiyle Almanya'dan bir banka hesabi actim ve bu hesaba Alman telefon numaram kayitli. Turkiyedeyken bu hesapla islemlerimi yapmak, internet bankaciligina girmek vs gibi isler icin 10-15 euroluk bir cep telefonu alip Turkiyeye getirmek istiyorum.

Sorum su : Bu telefona Turkiyedeyken Alman hattimi takip kullanmak istedigimde yine de IMEI numarasini kaydettirmek zorunda miyim?

Simdiden tesekkurler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

#TeknoYardım

Sadece günlük işlerim için (internet,ofis,spotify,pdf açma vs) Ubuntu ile kullanacağım, şarjı iyi giden, 2000 TL altında ,11 veya 13 inç küçük bir laptop arayışı içerisindeyim. Bilindik markaların istediğim şekilde laptopları var ancak hepsi 15.6" ve bu boyut benim için büyük Bulabildiğim en iyi ürün HP Stream x360 oldu N3050 işlemcili. Bu cihaz yeterli olur mu yoksa beni kanser mi eder?

2000 TL altında belirttiğim özelliklerde başka ürün tavsiyelerine de açığım. 🙂

Ekleme : Tavsiyeler üzerine 14" modellere de açığım artık.

https://www.hepsiburada.com/hp-stream-x360-intel-celeron-n3050-2gb-32gb-emmc-windows-10-home-11-6-ikisi-bir-arada-bilgisayar-1jl35ea-pm-HB000006UBZV

HP Stream x360 Intel Celeron N3050 2GB 32GB eMMC Windows 10 Fiyatı

HP Stream x360 Intel Celeron N3050 2GB 32GB eMMC Windows 10 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

#php #Yazılım #TeknoYardım

Dostlar selam. Kendi üniversite topluluğumun işlerini kolaylaştırmak üzere Bootstrap ve PHP kullanarak bir panel yazdım. Ben kendi internet bağlatım ve cihazlarımı kullanarak bu panele login olabiliyorum ancak bazı kullanıcılar sürekli sıkıntı yaşıyorlar. Kimisinde loginden sonra ana sayfaya olan yönlendirme çalışmıyor, kimisi internet bağlantısını değiştirince panele girmez oluyor, kimisi PC'den girip mobilden giremiyor(veya tam tersi). Muhtemel sebepleri neler olabilir?

header, javascript ve http request kullanarak redirection yapmayı denedim ama bir şey değişmedi ve sitemizde SSL sertifikası yok acaba bu neden oluyor olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım #KonuDışı

Pazar günü Berlin'den Antalya'ya uçacağım. Valizimde ve/veya Duty Free'den alarak ülkeye sokabileceğim maksimum alkol miktarı konusunda biri beni bilgilendirebilir mi? Internette güncel bir bilgiye rastlayamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #TeknoYardım

Maksimum 1500 TL civarlarına 11.6" veya 13.3" boyutunda küçük, taşınabilir ve sadece günlük internet,youtube,ofis,film,müzik gibi kullanımlar için dizüstü bilgisayar arıyoruz.

Araştırdım ancak çok bi seçeneğimiz yok anladığım kadarıyla bu kriterlerde.

http://www.hepsiburada.com/lenovo-yoga-300-intel-celeron-n3060-4gb-32gb-ssd-windows-10-home-11-6-tasinabilir-bilgisayar-80m100rctx-p-HBV0000035W53

Şu cihaz gözüme çarptı. Fikri olan var mıdır Celeron N3060 işlemci ve 4GB bellek yukarıda bahsettiğim kullanım türü için yeterli olur mu?

Lenovo Yoga 300 Intel Celeron N3060 4GB 32GB SSD Windows 10 Fiyatı

Lenovo Yoga 300 Intel Celeron N3060 4GB 32GB SSD Windows 10 en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni bardak ve anahtarlık bundle'ından sipariş verdim 6 gün önce (8 Haziran) ancak hala daha hazırlanıyor kargolanmadı 🙁 Benzer bir şey yaşayan var mı? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

#akış #AKK #AKN

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama rezillik vol 2

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Levent Abi Apple'a karşı çok mu önyargılı yoksa sadece bana mı öyle geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Arkadaşlar, bulunduğum yerde internet bağlantısı çok kısıtlı ve bir arkadaşım benden 2000 TL civarına mümkün olduğunca iyi oyun oynatacak bir bilgisayar toplamamı istedi. (Sadece kasa) Ancak dediğim gibi internet bağlantım kısıtlı, buraya bile zor girebildim. Bir el atabilir misiniz 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15