Aman sizin bataryaniza bisey olmasin diye yavaslatiyoruz :)))
Yahu yeni batarya alsan kac para tutacak..

http://money.cnn.com/2017/12/21/technology/apple-slows-down-old-iphones/index.html

Apple: Yes, we're slowing down older iPhones

Apple admitted to deliberately slowing down older iPhones, but said it is only doing it to prevent sudden shutdowns of the devices.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Superonline upload’u mu açtı? Benim paket 25/5 olması gerekiyordu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SORU : Google Pixel in fiyatı düşmüş, burdan vpn ile bağlanıp türkiye kredi kartı ile ödeyip amerikadaki otele göndertebilir miyim? Sanki kredi kartı ile adres muhabbeti oluyor amerikada diye hatırlıyorum?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İso yüksek basmış,auto çekim,mekan orta aydınlıkta.. Yiyecek olduğu için kusura bakmayın, yumurta diye önemsemedim 😉 #CepTelefonuFotoğrafçılığı #asuszenfone3ultra

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Benzer fiyata s7 edge alternatif önerisi olan? Olmazsa olmazlar:kamera,batarya,benzer boyut

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Huawei P10 64gb Hafıza 4gb Ram 20mp Kamera 5.1 Ekran Cep Telefonu - n11.com

Huawei P10 64gb Hafıza 4gb Ram 20mp Kamera 5.1 Ekran Cep Telefonu 2.289,00 TL ile n11.com'da! Huawei Cep Telefonu fiyatı ve özellikleri, Telefon & Aksesuarları kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

satın alın demiyorum reklam anlaşılmasın 🙂 ama hali hazırda DSL-AC68U veya aşağıdaki modellerden kullanıyorsanız ASUS Aiprotection’ı etkinleştirirseniz wannacry saldırılarından korunabilirsiniz. Firmware ve Aiprotectionın güncel olduğundan emin olunuz.

Destekli Modeller :
RT-AC5300, RT-AC88U, RT-AC87U, RT-AC68U, RT-AC66U B1, DSL-AC68U, BRT-AC828

#wannacry #Ransomware #asusmodem

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ronnie James Dio @ronniejamesdio

  modem yazılımında mutlaka açık mutlaka vardır. asus bu.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Asus ve modem yazılımı. DSL n55u aldıktan sonra tövbe ettirdi. Muhtemelen bu özellik de görünürde vardır aktif olarak işe yaramaz.

 • Paralelport @paralelport

  Yerel ağda birisi eposta eklentisine tıkladı, sistemine bu zararlı yazılım bulaştı. Kendi diski şifrelendi. Sonra gitti yerel ağdaki cihazlarda SMB açığı kapatılmamış, gitti diskleri şifreledi. Bu router bunu nasıl durduracak?

  • Paralelport @paralelport

   Özellik kötüdür de demiyorum. Admin’i uyarıyorsa, bu veritabanı da güncel bir şeyse belki iş görebilir. Ama bilinen ve çok yeni olmayan açıklarda.

  • hey @hey

   @paralelport Yapılan açıklama aşağıdaki şekilde; söylenene göre Aiprotectionda gelen gömülü Trend Micro sürekli güncelleme alıyor, bu sayede yeni açıklara Trend Micronun sistemine eklediği hızda etkili olabilir. Tabi bulaşmış bir bilgisayara veya ağa birşey yapamaz ama aktif edildiğinde hem bilgisayara gelen hem de ağ içi paket transferlerini kontrol ediyor deniyor. Detayına linkten göz atabilirsiniz

   https://www.facebook.com/notes/asus-republic-of-gamers/3-steps-to-keep-wannacry-ransomware-attacks-out-of-your-home-network/1361635777224976/

   The best way to avoid ransomware is to prevent it reaching your PC in the first place — because once your PC is infected, it’s too late and you’ll need expert help. Preventing attacks like WannaCry is exactly what AiProtection in your ASUS router does!
   With its commercial-grade intrusion prevention system (IPS), powered by Trend Micro™ Smart Home Network, AiProtection can prevent attacks like WannaCry from taking advantage of vulnerabilities on your network, such as open ports. By checking every single packet of data coming from the internet, AiProtection can detect and block any suspicious attempts to infiltrate your network, protecting all your connected devices.
   According to Trend Micro, in the last week alone AiProtection has blocked over a million ransomware attacks, so to make sure you’re enjoying full protection, activate AiProtection in your ASUS router — now! Once activated, your ASUS router will check daily for the latest security signatures, ensuring that AiProtection is always up to date.

  • Paralelport @paralelport

   @hey dediğim gibi wannacry’ı önlemek için yapabileceği bir şey yok. Üstüne bir de sanki tüm web trafiğinizi Trend Micro’ya ya da Asus’a gönderiyor anlıyorum (veritabanını router’da tutabiliyorsa gerek kalmıyor olabilir). Araştırırsanız iyi olur, kendim araştıracak zamana sahip değilim. İyi bir yönü varsa tabii kullanılmalı, ama facebook açıklamalarından bir şey anlaşılmıyor.