sabah yarım ekmek arasına ton balıgı, kekik, tuz, sogan halkası ve domates koyup kıstırıp gömün , enfes oluyor !

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15

https://youtu.be/mEE3Lr9CYn0?list=PL0E9215045E07C718&t=5659

O kadar ayasofya olayları oldu şu kısmı kaçırmışım. Burada dursun elimizin altında durum. Aslında ne kadar planlı işler yaptığımızın kanıtıdır (eskiden)

Yunanistan'ın asıl amacı ne, Doğu Akdeniz krizi kimin işine yarar? | Teke...

Haberturk TV YouTube Kanalına Abone Ol ➤ http://hbr.tk/QNhqSs Fatih Altaylı ile Teke Tek'te bu hafta ikinci bölümde ise Doğu Akdeniz'de süren gerginlikte son...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MicrosoftFlightSimulator xplanedeki gibi ayrıntılı harita modu çıkmış.
Oyunda Hangi ilçe-köy üstündesiniz gösteriyor harita.
https://www.youtube.com/watch?v=GiY7ekJyogY

How to get a real Map in Flight Simulator 2020! VFRmap Mod

Tired of that vague VFR Map in Flight Simulator 2020, say no more with this amazing VFRmap plugin! *** Download here: https://www.msfsaddons.org/freeware/plu...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

[#REKLAMLAR]

https://vergihesaplayici.com/
Telefon Vergisi Hesaplayıcı'yı güncelledim.
- Telefon arama kaldırıldı.
- Satış fiyatından ödediğiniz vergileri hesaplayabilirsiniz. Para birimi TRY olduğunda bunu yapacaktır.
- Dolu teknik değişiklikler için: https://github.com/ozgurg/vergihesaplayici.com/pull/6

Eski hali geliyorsa CTRL+F5 ile sayfayı yenileyin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MortalKombat 'ı yaparken kullanılan orijinal görüntüler. Sürpriz sonlu. Bunu 10 yaşındaki kendime izletmek isterdim. 🙂

Eğlenceli bir bilgi: Johnny Cage'i canlandıran Daniel Pesina abimiz, aslında aynı zamanda Sub-Zero ve Scorpion'a da hayat veriyor. Videoda kendisinin Scorpion rolünde bacak arasını tuttuğu o komik sahne, Johnny Cage'in yani yine kendisinin imzası olan bacak arasına vuruş hareketinden sonrası aslında- ki o sahnenin kaydını da görüyoruz.

Tabii o bacak arasına vuruş hareketi, aslında Van Damme'ın Kan Spor filmiyle akıllara kazınmıştı. Çok bilinen bir hikayedir. Aslında Ed Boon'un aklında en başta bir Van Damme oyunu yapmak var. Ancak Van Damme teklifi beğenmeyip geri çeviriyor ve ortaya Mortal Kombat çıkıyor. Johnny Cage de bir Van Damme parodi karakteri olarak oyundaki yerini alıyor.

#oyun

https://www.youtube.com/watch?v=tWr9Xbvy7eo

Original footage used to animate the first Mortal Kombat video game

This is the original footage used to animate the first Mortal Kombat video game
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Dakikadaki veri tüketimi #youtube

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cyberpunk 2077. Дикая Россия. Трейлер

Я не мог остаться в стороне и сделал свою версию трейлера к игре Cyberpunk 2077. Добро пожаловать в дикую Россию. * Мой инстаграмм https://www.instagram.com/...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeditepeli Şehrin HUAWEI P20 Pro İle Çekilmiş Fotoğrafları

Sponsorlu İçerik

İstanbul... Dünyanın en mistik şehirlerinin başında geliyor kuşkusuz. Her semti ayrı bir hikayeye önderlik ediyor. Yeditepeli şehirde gezilecek, görülecek o kadar çok yer var ki anlatmakla bitmez.

Hepimiz günlük koşturmaca içerisinde şehrin tadını çıkarmayı unutuyoruz. Yaklaşan yaz ayları ile birlikte İstanbul’u yeniden keşfetmenin tam zamanı! Kendi şehrimizde turist olmanın, yüzlerce yıllık büyüleyici şehri keşfetmenin vakti geldi.

Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, eşsiz Boğaz manzarası, Kız Kulesi, camileri, hanları, caddeleri ve sokakları saymakla bitmez. Bazen bir kedi ya da kuş, köpek, çocuklar… İstanbul bol malzemeli, çok hikayeli bir şehir.  Tüm bunları bir profesyonel fotoğrafçı gibi çekmek ise artık elinizde. Nasıl mı? Huawei P20 Pro, profesyonel fotoğrafçılarla aramızdaki farkı kapatıyor. P20 Pro’da bulunan dünyanın ilk Leica üçlü kamerası ve sahip olduğu gelişmiş yapay zeka sayesinde çıplak gözle gördüğümüz tüm ayrıntılar fotoğraflarımıza canlı bir şekilde yansıyor.

Nasıl Daha İyi Fotoğraf Çekilir?

İyi bir fotoğraf çekmenin yolu etkili ve doğru bir kompozisyon oluşturmaktan geçiyor. Fotoğrafı çekmeden önce kafamızda oluşturduğumuz ve planladığımız kadrajı yakalamak lazım. Eğer güçlü bir manzara fotoğrafı elde etmek istiyorsak dikkati dağıtmadan istediklerimizi sade şekilde anlatmamız daha doğru olacaktır, böylece fotoğraflarımızın daha etkileyici olmasını sağlarız.

Manzara fotoğraflarında diğer önemli konu da simetridir. Özellikle bir doğa fotoğrafında yakalayacağınız simetri, fotoğrafa enerji katar.

Manzara fotoğraflarında odaklandığınız nesne, canlı, şekil, olgu ön plana çıkar. Örneğin uçsuz bucaksız bir denizde bembeyaz bir yelkenli çekiyorsunuz, Huawei P20 Pro otomatik olarak yelkenliye odaklanarak size profesyonel bir çekim gücü yaşatır.

HUAWEI, Mobil Fotoğrafçılığı Sahipleniyor

Dünyanın ilk üçlü Leica kamerası ile mobil fotoğrafçılığa iddialı bir giriş yapan Huawei P20 Pro ile günün her anı çektiğiniz fotoğraflar profesyonel fotoğrafları aratmıyor. Mobil fotoğrafçılığa iddialı bir şekilde yaklaşan Huawei sunduğu mükemmel alan derinliği, farklı efektleri ve manuel ayarları ile her ortamda üstün kalitede fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

Donanımı, yeni nesil teknolojisi ve üstün performansı ile hiç durmayan bir yaşam tarzı için kesintisiz performans sunan Huawei P20 Pro ile artık her anınız bir anı niteliğine bürünüyor. Huawei teknolojisi sizi doğanın tüm renklerini canlı olarak keşfetmeye davet ediyor.

Işık İle Sanat Yaratmak

Huawei, P20 Pro akıllı telefonunda kullandığı üçlü Leica kamerası ile dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. 20MP monokrom, 40MP RGB ve 8MP telefoto lens olmak üzere toplam 3 arka kameradan oluşan Huawei P20 Pro, az ışıklı ortamlarda bile daha detaylı fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor. 6 eksenli stabilizasyonu destekleyen Huawei P20 Pro, 690fps’de yavaş çekim ile daha net ve detaylı metraj oluşturuyor. Huawei P20 Pro, ‘Ultra Anlık’ modu ile ses tuşuna iki kez basıldığında ekran dışında bile olan görüntüyü 0.3 saniye gibi az bir sürede yakalayabiliyor.  Dinamizmi hiç bitmeyen İstanbul şehrindeki anlık olayları telefonunuzla yakalamak artık hayal değil.

BeğenFavori Paylaş

2018 yılında çıkmış çıkacak Hayatta Kalma oyunları...:=)))

https://youtu.be/14PgKwGOVBw

2018 Çıkacak En İyi 10 HAYATTA KALMA Oyunu | PS4 Xbox One PC

2018 Çıkacak En İyi 10 HAYATTA KALMA Oyunu PS4 Xbox One PC Daha Fazlası İçin ABONE Ol : https://www.youtube.com/c/AlduManyaTV Beğen Facebook : https://www.fa...
BeğenFavori PaylaşYorum yap