arkadaşlar vergi levhası olupta şehir dışına belge almadan çıkabilen varmıdır? e devlet demeyin orada ölüm vs dısında tcari bir neden gösteremiyoruz bilgisi olan paylaşabilir mi ? zaten işler kötü şehir dısından iş aldık dışarı çıkamıyoruz. 199 - 155 -ulaştırma bakanlıgı hiçbiri net bilgi vermiyor sabahtır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Thinkpad x230 msata slotu amaca sata2 mi yoksa sata3 müdür? nette yarısı sata 2 yarısı sata 3 demiş. onun yerine normal ssd alıp takmak hız açısından neler getirir ? #teknoyardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asya kıtasında en çok koronavirüs vakası raporlayan ülkeler

1 Türkiye Bayrağı Türkiye 86.306
2 Çin bayrağı Çin: 82.735
3 İran Bayrağı İran: 82.211
4 Hindistan Bayrağı Hindistan: 17.615
4 İsrail Bayrağı İsrail: 13.491
5 Japon bayrağı Japonya: 10.797
6 Güney Kore Bayrağı Güney Kore: 10.661
7 Suudi Arabistan Bayrağı Suudi Arabistan: 9.362
8 Pakistan Bayrağı Pakistan: 8.348

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oyun konsolları da vergi oranı yüzde 20den 50ye çıkarılmış . İlk olarak asparagas zannettim ama yayınlanmış .

Resmi Gazete'de bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararı ile oyun konsollarına ilave gümrük vergisi getirildi. Konsollar için bugünden itibaren geçerli olan ve 30 Eylül 2020'ye kadar yüzde 50 olarak uygulanacak olan bu ithalat vergisi, 1 Ekim 2020'den sonra ise yüzde 20 olacak.

Gerekce yerli üreticinin korunması vs diye devam etmiş . Bu kafayla bizden bı b*k olmaz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

sonunda mi a2 lite android 10 güncellemesi aldı. hızlanmış ve pil kullanımı düzelmiş gibi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • memet @memet

    Lite olmayan mi a2 kullanıyorum. Aylar önce geldi android 10. Ama memnun degilim. Arayüzde takılmalar, sık kullanilan uygulamaların düzensiz çalışması v.s. bir sürü proplem oluştu. 9 dan çok memnundum, geri dönebilsem dönerim. Gerçi şimdiye kadar hangi telefon olursa olsun, aldığım güncellemelerin hepsi sorunlu idi. Telefonu güncelleyipte sorun yaşamadığım olmadi. Android tarafı böyle malesef.

http://www.hisarlimarble.com kendi firmamız için site yaptım profesyonel arkadaşlar değerlendirebilir mi eksiklikleri nelerdir bişeye benzemiş mi 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Htc yazısında kalan bir telefon var yani boot ekranında kilitli kalıyor. Veri kurtarma mümkün müdür? bu ekrandayken telefon içindeki verileri alabileceğim bir yazılım var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Telefonunuzda ekitap okuyucu varmı ? Hangisini kullanıyorsunuz? +ları ve eksileri ile yorumlar mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Rx580 pulse 8gb ekran kartım var. iki monitorum var ikiside vga ikiside dönüştürücü bagladım. ikisini birden bagladıgımda 10-20 saniye sonra ikisinden de goruntu alamıyorum. ama tek tek bagladıgımda goruntu geliyor.. bu sorun amd'ye mi özgü yoksa dönüştürücü nedeniylemi sıkıntı vardır ? #rx580

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ofis bilgisayarına korsan Windows yuklemektense 9 TL'ye satılan kodu aldım orijinal windowsu yükleyip o kodu tanimladim. Ha bununda korsandan ne farkı var diyebilirsiniz. Sadece güvenlik amaçlı malware vs öcü bulasmasin diye . Tüm güncelleştirmeleri yaptim. Sonra baktığımda o satılan kodların öğrencilere ücretsiz satılan kodlar olduğunu öğrendim . Bunu Windows göremiyor mu? Yarın oldu diyelim lisansı kapatma gibi bir durum yaşanır mı merak ettim. Yada yasal olarak buda mi korsan ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8