cs go süper oyun 😁😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu soğuk kış günlerinde beni bir yıldır hiç üzmeyen bir markayı sizlerle paylaşmak istiyorum arkadaşlar. Cresta adlı yerli bir marka ile tanıştım geçtiğimiz yıl tesadüfen. Alırken yerli olduğunu bilmiyordum, ürünün malzeme ve dikim kalitesi de bizim yerli üretimler gibi değil zaten. Eğitimimi İç Anadolu bölgesinde sürdürdüğüm için rüzgara ve yağmura dayanıklı bir ceket ihtiyacım oluştu. İthal ürünler satan bir giyim mağazasında bu ürünü gördüm ve çok beğendim. Tekstilde lazer kumaş olarak adlandırılan, yüzeyinde su tutmayan kumaşa sahip ürünün içi polarlıydı. Yaklaşık bir yıldır giyiyorum ve bir defa bile su geçirdiğine şahit olmadım. Üstelik rüzgarlı havalarda da sıcak tutuyor. Benim aldığım ürün sitesinde Softshell olarak geçenlerden idi. Kırmızı rengini almıştım ve rengi de o kadar giymeme rağmen solmadı, dikişlerinde de bir problem oluşmadı. Eğer bu dönemde böyle bir ihtiyacı olan varsa bu ürünü mutlaka denemelerini tavsiye ederim. Bence ilerde bu markayı daha fazla görebiliriz. Alanın pişman olacağını düşünmüyorum, fiyatları da çok uygun bana kalırsa.

Cresta – Enjoy the Outdoors

BeShop | Best WordPress theme for shops
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 25

Corel AfterShot 3 Windows ve Mac için ücretsiz. Lightroom benzeri fotoğraf düzenleme yazılımı ama daha düşük sistem gereksinimi olduğu söyleniyor. Normalde lisansı 60 Euro. Fotoğraf düzenleyenler kaçırmasın. Lisans kodu sayfada var, onu da kaydetmeyi unutmayın.

#akış #teknofırsat #bedavaprogram #ücretsizprogram #ücretsizyazılım #foto #fotoğrafçılık

http://www.aftershotpro.com/en/pages/giveaway/?utm_medium=PMM

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Adam işi çözmüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

DaVinci Resolve'un bi' işlemesi bile yetti gürültüyü yok etmeye. Tüm arşivi gözden geçiresim geldi akşam akşam. Daha önce bu iso'daki videolarla hiç uğraşmıyordum bile. Bitrate de 24 mbps zaten, işlesem de değmez diyordum.
Makine: Sony ilce-5000
Lens: sel 50mm f1.8
Diyafram: f1.8
Iso: 3200(doğru hatırladığımdan emin değilim ama)
Shutter speed 1/50
#DaVinciResolve #videodüzenleme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Insurgency on Steam

Take to the streets for intense close quarters combat, where a team's survival depends upon securing crucial strongholds and destroying enemy supply in this multiplayer and cooperative Source Engine...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Beta'yı yarım saat kadar oynadım arkadaşlar.

Evet, hoplama zıplama yok ama oyun "çok" hızlı hatta bence önceki oyunlardan da hızlı, ölmek çok hızlı, doğmak hızlı, kim vurdu görmek falan imkansız.

Grafikler "beta" sanırım, her şey açık, evet akıcı ama çok kötü. sanırım tam sürümde düzelir.

Haritalar, güzel, öğrenildiğinde eğlenceli yerleri var. Sulu haritalarda ciddi sıkıntı var, sudan çıkmak çok zor. Sniper "çok" dengesiz olmuş, ayarlarlar.

pingler çok kötü. Açıkçası oynadığım süre boyunca en düşük 70 gördüm, o da nadir genelde 90'la falan oynadım. Bunla oyun oynamak zor olabilir.

"Duble zıplama" yok o iyi olmuş, beğendim. Sesler "çok kötü" hala, anlamak mümkün değil. çevre iletişimi falan yok, devrilen bişi görmedim ya da bomba patladığında açılan bir çukur falan.

Genel olarak "çok" satacak, bir kaç ayar ve düzenleme ile eğlenceli bir oyun olabilir. bir sürü modu var, bir kaç haritası da zevkli ama o sesler nedir ya!! cıvcıv. abi insan bf1'e bakar ya.. neyse.. beta bu tabi.. bu arada oyuncu bol, server bağlanma sorunu "hiç" yaşamadım, ana menüden oyuna gir dediğimde 10 saniye bile sürmüyor bu güzel.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir süredir böyle bir program arıyordum.
İzlediğiniz dizinin bulunduğu klasör konumunu veriyorsunuz.
Uygulama klasör içerisindeki video dosyalarını listeliyor.
Çift tıkla videoyu oynatıyor ve videonun başına izlendiğini belirten bir işaret ekliyor.
Böylece ertesi gün hangi bölümde kalmıştım problemi ortadan kalkıyor.
Not: Uygulama Adobe Air ile çalışıyor. https://get.adobe.com/air/

https://github.com/csomakk/IWatchSeriez

BeğenFavori PaylaşYorum yap