Gündemi değiştireyim biraz;
Hatırlarsanız geçen günlerde burada bir laptop tavsiyesi istedim , tavsiye edilen ürünü aldım . HB ‘den aldım ama satıcı farklı bir firma . Ürünü alışveriş kredisi ile aldım İşbank’tan . Satıcı ürünü bir türlü kargolamadı aynı gün kargolayacağı halde . Adama bir şekilde ulaştım , konuştuk pek güven telkin etmedi ama bana ellerinde ürün kalmadığını satışı HB’ye devrettiğini siparişi kesinlikle iptal etmememi söyledi .Bu esnada kargoya verilmiş göründü ürün sistemde ama kargo takip nosu filan yok . Neyse 2 gün geçti bu sabah gene aradım , adam yine aynı şeyleri söyledi , bu sefer HB’yi aradım anlattım durumu . HB kontrol edip beni aradı , satıcının böyle bir talebi bulunmadığını , kendisine her türlü yaptırımı yapacaklarını söyledi , siparişi iptal edelim dedi. İşbankasını aradım , alışveriş kredisi olduğu için siparişi iptal edersem cezai faiz ve kredi cayma bedelini hesabımdan keseceklerini söylediler . HB yi aradım , iptal etmeyeceğimi , kendi ellerinde de bu üründen olduğunu ( 150 lira fazla) bu ürünü istediğimi söyledim . İlgileneceklerini , gün içinde bana döneceklerini söylediler . Saat 2 oldu hala bir haber yok , çok canım sıkıldı duruma , sizinle paylaşayım istedim .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
 • sawgent @sawgent

  N11, Gittigidiyor, Hepsiburada vb gibi aracı üzerinden satış yapan yerlerdeki alışverişlerde, sorun yaşanınca oluşan klasik durumlardan birisi. Aracı kendisini sıyırıp satan kişilerle müşteriyi başbaşa bırakır. Gittigidiyor ile 2 ay kadar yazışmışlığım var hepsinde söyledikleri klasik yalan “satıcıya uyarı yapıldı, bir süre beklemenizi istiyoruz”.

  Burada olumlu düşünülebilecek tek şey hepsiburada’nın da aynı ürünleri kendisinin satıyor olması.

 • Cenk Akay @cenk_akay08

  Kötü satıcıya denk gelmişsin. Benim kargo, kontrol edemediğim için geri gitti sonra satıcı başka bir kargo firmasıyla gönderdi. Aldığım yerde Bt teknoloji. Aldığınız firmayı söyleyin başkaları da yanmasın.

 • Gump @runforrest

  Aynı şekilde kuzenime bir toshiba aldık 2 sene önce. Cihazın önce ses sorunu vardı 2 kere servise gitti, sonra anakartı değiştirdiler saçma salal reset atmaya kapanmaya başladı. THH’ye başvurduk cihaz sağlam dedi. Halen kör topal kullanıyor çocuk, aklıma edeyim 100 200 fazla verseydim de sokak arası satıcılardan almasaydım.

 • Erdem Özkır @ozkirerdem2

  Arkadaşlar , sorunum çözüldü ama benim mağdur edilememle! Hepsiburada.com inatla siparişi iptal etmemi istedi , satıcı yerine ürün göndermeyeceklerini söyledi , iptal ettim , işbankasından da alışveriş kredisini iptal ettim , krediden caydığım için faiz , cayma bedeli ve dosya masrafı ödeyecekmişim . Almadığım bir ürün için maddi manevi zarara uğradım . Firmanın adı DENİ TİCARET / ADANA

İki telefonu da fiziksel olarak görmedim , hediye alacağım , size danışmak istedim . Samsung Edge 7 ile NOTE Fan edition’un ekranları aynı şekilde kavisli mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Arkadaşlar n11 den 2 tb harici disk alacağım , indirim kodu verebilecek var mı ? Teşekkürler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Oğlum orta sona geçti . Hiçbir kurs ile hiçbir kolej ile irtibata geçmediğim halde , son 3 aydır muntazaman hergün başka bir kolej ve kurs ( etüd merkezi ) tarafından aranıyorum , ellerinde kimlik bilgilerim var , cebim , adım , yaşım , oğlumun adı , göbek adı , yaşı , okulu kısaca herşey…

Dertleri aynı , kendilerini seçmem . Birisi , ya gittiği devlet ortaokulu , ya muhtar , ya belediye , birisi benim bilgilerimi heryere satmış . Bunu aklım almıyor , nasıl izin veriliyor , nasıl oluyor ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • aniceman @aniceman

  Mağlesef Türkiye nin alması gereken çok yol var, isteyen sizinle ilgili veriyi istediği gibi kullanacağını sanıyor. Kanunlar olsa ne olmasa ne, takibini yapan bir devlet olmadıktan sonra. Sözde SMS ile ilgili düzenlemeyi hatırlıyorusunuz…
  Söz konusu bilgiler çocuğunuzun okulu ya da varsa daha önceki okulu, gittiği eğitim kurumlarının birisinden alınmıstır. Bilgilere erisimi olan birileri kendine ya da kuruma küçük hayırlar karsılığı vermis görünüyorlar. Bir kurumdan söz etseydiniz ahbap ilişkisini de eklerdim ama birden fazla imis kurumlar.

 • DuranY @durany

  Kızmasınız umarım ama her noktalama işaretinden önce ve sonra boşluk bırakmak biraz garip değil mi?

 • Hakan @i6s

  Okuldan satıyorlar kişi başı 10-15₺ aralığında maalesef

 • KirbiT @kirbit

  Bu sene, 5 bin lira karşılığında bütün İstanbul’daki kişilerin bilgilerini satın alan bir okul biliyorum.

Arkadaşlar , 100x büyütme yapan el mikroskobumun resimde görülen ledleri arızalandı . Bir tanesi hiç yanmıyor , diğeri sürekli yanıp sönüyor . Bu ledlerden nerede bulabilirim , nette araştıramadım çünkü led yazınca yeni nesil minik ledler çıkıyor .

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

The C64 Mini Commodore 64 Konsol 2018 GittiGidiyor'da 358366776

THE C64 Mini Commodore 64 Konsol 2018 GittiGidiyor'da. Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile THE C64 Mini Commodore 64 Konsol 2018 ve benzer ürünler için Sony kategorimize göz atın. 358366776
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dövizdeki düşmeden dolayı HB bilişim ürünlerinde indirim yapmış . Dün sepetimdeki Seagate 2 tb disk 355 TL’den bugün 330 Tl ye düşmüş , diğer ürünlerimde de indirimler yapmışlar .

BeğenFavori PaylaşYorum yap

DARISI BAŞIMIZA!

“Belçika’da düğün konvoyu ile trafiği aksatan 18 Türk’e 5 yıl boyunca trafikten men ve 2000 Euro para cezası verilmiş, 6 araca da el konulmuş.
Davaya bakan hakimin sözleri ise tam bir insanlık dersi:

“Sadece trafik sıkışıklığına neden olmakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda diğer sürücülerin sinirlenmesine yol açıyorsunuz. Davranışınız agresifliğe ve sonucunda ırkçılığın artmasına neden oluyor. Zaten yeterince ırkçı var, buna karşı durmanız gerekiyor… Eğer bir parti yapmak istiyorsanız kafanıza kova bile geçirebilirsiniz ancak yolları, amaçları için kullanılmaya bırakacaksınız.

Yaptığınızın diktatöryel bir tarafı var. Yollar hepimize ait ve kimse kendi malı gibi kullanamaz. Yolu tıkarken o esnada hastaneye yetişmeye çalışan birinin vaktini çalmış olabileceğinizi düşündünüz mü? E17 Avrupa’daki en kalabalık otobanlardan biri. Sizin dans edebileceğiniz bir yer değil.”

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 34