Arkadaşlar şu an elimde oculus rift s cihaz var. ilk defa kullanıyorum ve pek tecrübem yok. youtube'daki vr bir videoyu bile izleyemedim, nasıl vr video izlerim bununla bilgisi olan var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Android telefonumun hem dahili hem de sd kart hafızası baya bir dolmuş. Fotoğraf, video ve WhatsApp medyalarını bilgisayarıma USB bağlantı üzerinden kolay şekilde yedekleyebileceğim bir program öneriniz var mı acaba? Programı bilgisayar üzerinden kullanmak istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar son zamanlarda şu YouTube vergi olayları malumunuz. Benim ta 2011 yılında açtığım bir kanalım vardı. Azıcık izlenmesi vardı o zamanlar toplam 196 tl kadar adsense ile gelir elde ettim. Daha sonra zaten YouTube para kazanma şartlarını değiştirdi ve kanalım o günden sonra hiç para kazanamadı. Yaklaşık 4-5 yıldır hesapta 196 tl duruyor parayı da minimum 200 tl çekmek gerektiği için çekemedim 🙂 şimdi sakata gelmeyim diye adsense hesabımı kapattım. Ama o 196 tl yi çekebilme şansım var artık sizce çekmemin bana bir zararı olur mu? Youtuberlar gibi 100 bin 300 bin tl vergi borcuyla karşılaşmak istemiyorum 😀 bilenler aydınlatırsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#MicrosoftStore 'da forza horizon 4 oyununa sahibim. abim kendi bilgisayarında kendi outlook hesabıyla bu oyunu oynayabilir mi? Aile paylaşımı gibi bir şey var ama tam çözemedim, sanırım benim bilgisayarımda kendi outlook oturumunu açınca oyun oynayabiliyor ama o kendi bilgisayarında kendi oturumuyla bu forza horizonu oynasın istiyorum. Aile grubu oluşturdum ama oyun için izin verme vb. olayını bulamadım. bu konuda tecrübeli olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar Media Mark'tan alınan bir laptop arızalı olduğu için birkaç gün sonra media markt üzerinden garanti servisine gönderiliyor. Bilgisayarın teslim edildiği gün dahil bugün itibarıyla (haftasonlarını saymadım) 16 iş günü geçti. Bu ayın 11'i yani Cuma günü 20 gün dolunca iade hakkımız otomatik doğuyor değil mi?

Ayrıca şöyle bir durum var, media markt bilgisayarı servise gönderdikten sonra bilgisayar servisten media markt'a geri gönderiliyor ve arıza çözülmediği için yeniden media markt bilgisayarı servise gönderiyor(bu arada kullanıcıya hiç bilgi verilmiyor) . Media markt çalışanı kullanıcıya "sorun çözülemediği için yeniden bilgisayarı hp'nin genel merkezine gönderdik onlardan cevap bekliyoruz süreç uzayabilir" tarzı bir şey zırvalıyor. Yani bu sürecin uzaması mümkün değil diye biliyorum haksız mıyım? Yardımcı olursanız seviniirm.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar .rar uzantılı dosyaların içine antivirüs programları müdahale edemiyor değil mi? #Winrar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Arkadaşlar, ben şimdi bilgisayarıma format atacağım. Steam D diskinde kurulu ve bütün oyunlar orada. D diksine hiç dokunmayacağım ve formattan sonra steami yeniden aynı şekilde D diskine kurarsam bütün oyunlar otomatik kütüphaneye yüklü olarak gelir mi? Çünkü tek tek yedekleyip geri yüklemek çok uğraştıracak gibi. #steam

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Günaydın arkadaşlar. #AÖF okuyan, okumuş arkadaşlara bir sorum var. Şimdi ben sadece askerliği tecillemek için aöf okuyorum. DGS ile lisans bölümü okuyorum bu yüzden 3. sınıftan başladım. Geçen sene 1 kere sınavlara falan girdim. Şimdi kayıt yeniliyorum da sadece 1 ders ekleyerek öğrenciliğimi devam ettirebilir miyim? Çünkü en az parayı böyle ödüyorum 🙂 yoksa 45 krediyi doldurmalı mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#CepTelefonuFotoğrafçılığı #XiaomiMiA1 #istanbul

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar FSP marka güç kaynağı alırsanız aklınızda olsun garantisi bir işe yaramıyor.

Ocak ayında topladığım sistemde fsp kasa ve içinde gelen güç kaynağını kullanıyordum. 3 ay önce güç kaynağı arızalandı. Servise gönderdim. Üzerinden 30 gün geçmesine rağmen dönüş olmadı FSP Türkiye'yi ben aradım. Adamlar aramasanız haberimiz olmayacaktı yok şu servise gönderdik tamir edilmiş ama kaydınız çıkmamış cihaz bizde bekliyormuş gibi şeyler zırvaladılar. İyi tamam cihazı gönderin dedim.

Cihaz dün elime geçti ve gönderdikleri ürün benim ürün değildi, modeli aynı ama rengi falan farklı yani başka cihazdı. Üstüne üstlük benim gönderdiğim psu'da 4+4 pin cpu güç girişi ve 6+8 pin ekran kartı için güç girişi vardı. Yalnız bu gelen cihazda sadece 4 pin cpu güç girişi ve 6 pin ekran kartı girişi vardı. Yani bu cihazın benim sistemi açma çalıştırma imkanı yok. Zaten 2019 yılında 4 pin cpu girişi ile çalışan anakart yok benim bildiğim.

Bu psu'un bozulduğu arada high power marka güç kaynağı aldım o yüzden kullanmak gibi derdim yok ama FSP'nin Türkiye'de ne kadar dandik hizmet sunduğunu görmüş oldum. Daha da uğraşmak istemiyorum çünkü geri kargoya ver vb. bunlara işten güçten ayıracak zamanım yok. Sadece sizleri FSP Türkiye hakkında bilgilendirmek istedim.

Bu arada FSP'nin ürünlerine bir lafım yok gayet kaliteli güç kaynağı üretmektedir,, görüşlerim FSP Türkiye ile alakalıdır.

#fsp #güçkaynağı #psu #garanti

BeğenFavori PaylaşYorum yap