#AliExpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar Listesi

Aliexpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar Listesi 2019

Aliexpress Türkiye Deposu Olan Mağazalar Listesi Aliexpress üzerinde Türkiye gönderim seçeneği bulunan mağazaları listeledim. Çok fazla seçenek olmasa da fiyat
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Bitcoin madencisi Raspberry Pi virüsü - Dünya Halleri

Linux.MulDrop.14 adlı yeni bir virüs, cihazlarını güvenli hale getirmeyen Raspberry Pi kullanıcılarının sistemlerine bulaşmaya başladı.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Mustafa Yeşil paylaştı.

Dikkat dikkat! Bardak satışlarımız Kadıköy Dreamers'ta başlamıştır. Süper sınırlı stok var şu an için ama tükendikçe yenileyeceğiz. 30 TL. Gitmişken dükkanı gezmeyi de unutmayın. TS'nin dekorlarının önemli bir kısmını ordan satın almıştım 🙂 Adres için sitelerine girebilirsiniz.
http://www.dreamersfigure.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 47
 • Emre Mert KARACA @mert41994

  Umarım beklendiği gibi gidiyordur herşey, uzun vadede gölgeden çıkmak gibi planlarım var şimdilik çok hazırlıksız olduğumdan biraz daha gölgede kalmam gerekecek gibi duruyor. :/

 • Ümit Büyükyıldırım @umit2050

  Bukoli'nin teslimat noktası uygulamasına benzer bir mantık, iyi olmuş. Bir tane de Avrupa yakasında, Mecidiyeköy, Beşiktaş gibi merkezi bir yerle anlaşılır iyi olur.

 • Totenkopf @totenkopf

  Arkadaşların bazıları sanırım bardak olayını çok büyütmüşler. Zamanında Limon dergisi Leman adını aldıktan sonra bu işin sadece bir tek dergi satışı ile olmayacağına karar vermiş ki reklam almıyorlardı çıkardıkları dergi sayısını arttırırken (Lemanyak, Git, Yeni Harman vs) Taksim'de Leman dergisinin olduğu binada ufak tefek kendi halinde Leman kafeyi (Cem Yılmaz buradan aldı yürüdü) Turkiye'nin her yerine yaydılar. Bardaklar, T-shirtler, hediyelikler de çabası. Eğer sevdiğiniz sizin için önem arz eden bir yayın varsa bunun içeriklerinin kesintisiz ve kaliteli devam etmesini istiyorsanız bunlar olması gereken şeyler. Zaman ilerliyor çağlar değişiyor. Buna ayak uydurmak şart. Destek olalım olamiyorsak da negatif tavır göstermeyelim yeter.

 • Alp @acpcore

  Alacağım alacağım derken bir türlü siteden alamadım, yarın gün içinde uğrayıp alıyım bari 🙂 Ancak bu hafta gündemdeki imza olayı iyiymiş. Benim için 2 imzalı bırakaydınız oraya. (LP nin sözünü ettiği 1.sürüm olayını ben dile getirmiştim başka bir arkadaş söyledimi bilmiyorum ama altında yazaymış iyiymiş. Çünkü ben vitrine koyacağım)

Doğan Euro NCAP güvenlik testi #mizah #OtoSeyir

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni video yarın gün içinde gelecek.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 30

Orijinal #Apple şarj cihazı ve sahtesi

Blog 'unda detaylı bir inceleme yapan Ken Shirriff, sahte adaptörlerin her çeşit sertifikasyon etiketiyle geldiğini, ancak aslında testleri geçmiş olmasının imkansız olduğunu söylüyor. Testteki sahte adaptör, orijinalinin sadece yarısı kadar güç sağlayabilmiş. Sahte adaptörün içiyse, Apple'ın adaptörüne göre yar yarıya boş ve üstelik izolasyondan mahrum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Google Ara Yongalarını #Toshiba Üretecek

Toshiba, Ara Projesi kervanına katıldı. Açıklamalara göre Google’ın modül-bazlı telefonlarının yonga setlerini Toshiba üretecek. Anlaşmanın geçtiğimiz Ekim ayına uzandığı belirtiliyor. Ancak yeni duyuruldu.

Firma, Ara Projesi için üretilecek telefonlar için 3 farklı modelde yonga inşa edecek. Bu yongalar hem telefon parçaları hem de modüller içerisinde kullanılabilecek. Açıklamalara göre Google’ın Toshiba’yı seçmesinin arkasında firmanın üretim tezgahının kaliteli ve hızlı olması yatıyor.

Seri üretimin 2015 yılının başında yapılması bekleniyor. Cihazlar ve modüller tamamlandığında 2015 yılının yaz aylarında Ara Projesi’ne ait ilk telefonları da görmeye başlayacağız gibi gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap