Allah belanı versin mikrozort. Yeni vindovs 10 kuracaksınız, hele ki başkasına ise, kesinlikle ilk kurulumda internete bağlamayın. Zorla çevrimiçi hesap açtırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mahalle bakkalından bildiriyorum. Makarnalar yerinde, tanesi 3 lira. Kolonya da var, 5 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dövüş oyununa yeni başlayanlara mekanikleri anlamalarına yardımcı olabilecek 3 video ki devamı da gelecektir muhtemelen.
https://www.youtube.com/watch?v=0ymOlyVPWWY
https://www.youtube.com/watch?v=sV4FCgy6R3o
https://www.youtube.com/watch?v=pwA5cO2MCbU

Street Fighter V: Word on the Street | Episode 1

As you're training to become a World Warrior in #SFVCE, learn the terms too! Street talk like a pro in #StreetFighter Word on the Street Episode #1 and get t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps4'teki bir oyunun server ip'si lazım. Adamlar kendileri vermiyor. Acaba ağa bağlı cihazları PC üzerinden izleyip server ip'sini bulmam mümkün müdür? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Superonline upload hızlarını 5'ten 1'e mi düşürdü?
Platin müşterilerine 500mbit vermiş diyorlar, bizden alıp size mi verdi, nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Merhaba. Bilgisayarımda bir sıkıntı var. Ne zaman açmaya kalksam anakart ışığı 1-2 saniye yanıp sönüyor. Güç kaynağında sıkıntı yok, fanı dönüyor ve eski sistemden denedim. Ramlerde sıkıntı yok, başka ramler ile de denedim. Ekran kartını da başka sistemde denedim. Deneyemediğim tek anakart ve işlemci. msi x58 pro lga1366, i7 920.
Anakartın sağını solunu inceledim herhangi bir temas yada gücün kesilmesine neden olabilecek birşey göremedim. Sorunun ne olabileceğine dair herhangi bir fikri olan varsa makbule geçer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Barış Ataç @barisatac

    Daha önce düzgün çalışıyor muydu? Eğer yeni kurulduysa şase yapmıştır. Uzay montajı ile sistemi deneyin derim. Buzzer da takılı olsun mutlaka, bazen size yön verebiliyor.

    • kullaniciadim @kullaniciadim

      Denemek için tüm parçaları söküp masanın üzerinde kurduğumda, monitöre bağlamadan, normal çalışmış olacak ki sistem kapanmadı bu sefer. Düzeldiğini düşünerekten tekrar kasaya monte ettiğim de aynı sorun oldu. Buzzer dediğiniz sanırım açılışta hata sesini veren şey olsa gerek, daha önce herhangi bir ses duymadığım için olup olmadığından da emin değilim.