PS5 Arayüzü tanıtımı. Picture in picture modu güzel olmuş, umarım sadece diğer oyuncuları değil twitch vb. şeyler de izleyebiliriz.... yani alabilirsek.

https://youtu.be/7TBPrYJDoDE

First Look at the PlayStation 5 User Experience

Finally - here’s a sneak peek at the PlayStation 5’s user experience! Watch our new video walkthrough to see new features designed to make your gaming experi...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Donanımdan anlayan arkadaşlar, yeni ekran kartı takınca biostan sonra görüntü gelmemesinin sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline sanırım hız testlerinde hileye başvuruyor, en azından ooklada. Diğer her yerde ve pratikte 25mbit olan hızım ooklada 50mbit çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Henüz kadro bile belli bildiğim kadarıyla ama aramalarda çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Osman Öztürk @ptseeker

  Görmek bile istemem gözümün önüne gelmez umarım

 • Bulut Seyyahı @bulutseyyahi

  2003'den beri serinin takipçisiyim, live-action olamayacak serilerden bir One Piece. Kaldı ki live-action yapmak gibi bir gaflete düştüler, bunun yeri neden Netflix olur ki? Eiichiro Oda güveniyorum demiş bir de, sanırım hiç Netflix politikalarına hakim değil. SJW kitlesinin baskın olduğu bir platform bu seriyi kesinlikle bozar. Usopp'u tamamen siyahi yaparlar, Sanji 2 yıllık aradan sonra eşcinsel olarak kalır, en sonunda Luffy ile Kaido arasına veya İvankov ve Dragon arasına da bir cinsel temalı ilişki koydular mı al sana '' standart Netflix dizisi '' formülü. Bu saatten sonra One Piece ile ilgili tek beklentim serinin artık son bulması. Gerçi Oda'nın geçen sene verdiği bir röportajda 5 sene/100 cilt gibi bir süre vermiş, manga biter de anime rahat 8-9 sene daha sürer. One Piece live-action Death Note live-action ile aynı etkiyi yaratacak bütün hayranlarda.

  • kullaniciadim @kullaniciadim

   death note faciasını düşündükçe iğreniyorum ne yapacaklarından ama adamlar yapacak. iyi yada kötü izleyeceğim muhtemelen. tek tesellim odanın dahil olması yapıma yoksa netflixe kalsa dediğin gibi gay sanji, lezbiyen nami, usop Afrika kökenli o yüzden siyah olması normal.

Allah belanı versin mikrozort. Yeni vindovs 10 kuracaksınız, hele ki başkasına ise, kesinlikle ilk kurulumda internete bağlamayın. Zorla çevrimiçi hesap açtırıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mahalle bakkalından bildiriyorum. Makarnalar yerinde, tanesi 3 lira. Kolonya da var, 5 lira.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dövüş oyununa yeni başlayanlara mekanikleri anlamalarına yardımcı olabilecek 3 video ki devamı da gelecektir muhtemelen.
https://www.youtube.com/watch?v=0ymOlyVPWWY
https://www.youtube.com/watch?v=sV4FCgy6R3o
https://www.youtube.com/watch?v=pwA5cO2MCbU

Street Fighter V: Word on the Street | Episode 1

As you're training to become a World Warrior in #SFVCE, learn the terms too! Street talk like a pro in #StreetFighter Word on the Street Episode #1 and get t...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps4'teki bir oyunun server ip'si lazım. Adamlar kendileri vermiyor. Acaba ağa bağlı cihazları PC üzerinden izleyip server ip'sini bulmam mümkün müdür? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Superonline upload hızlarını 5'ten 1'e mi düşürdü?
Platin müşterilerine 500mbit vermiş diyorlar, bizden alıp size mi verdi, nedir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap