#OyunSeyir #akış Dragon Age gününüz kutlu olsun
"Then the Maker said:
To you, my second-born, I grant this gift:
In your heart shall burn
An unquenchable flame
All-consuming, and never satisfied.
From the Fade I crafted you,
And to the Fade you shall return
Each night in dreams
That you may always remember me.

And then the Maker sealed the gates
Of the Golden City
And there, He dwelled, waiting
To see the wonders
His children would create.

--Threnodies 5:1-8"
#DREADWOLFRISES

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#benimmasaüstüm #discoelysium

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#blackfriday #OyunSeyir #steam Hazır indirim varken birikmiş oyunların kartlarını düşürmeyi unutmayın. Şu ana kadar 164 TL'lik kart satmışım, 6 TL'lik almışım 🙂
Düzeltme: 217 imiş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

#akış #itopya İtopya'dan aldığım taşınabilir disk bozuk çıkınca müşteri temsilcisini aradım. ~20 dk sonra açtılar, derdimi söyleyince "bi bakayım" deyip tekrar soraya attı ve 27 dk sonunda telefon kapandı. İtopya'dan alışveriş yapacaksanız aklınızda bulunsun. Canlı chat'i olmayan bir internet sitesinden alışveriş yapmayı düşünmüyorum artık. Kitapyurdu'nda da aynısı başıma gelmişti, hatta bekletirkenki müzikleri bile aynı.
DÜZENLEME : Maile 10dk olmadan döndüler, haklarını yemeyeyim ama hatalarını kapatmaz tabii.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

#TeknoYardım Seagate expansion 1tb taşınabilir hdd aldım itopya'dan. Açtım, taktım pc görmüyor ve hdd'den dıt dıt ses geliyor. Umut yok değil mi, geri göndermem gerek ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Oyun #RedDeadRedemption2 'nin optimizasyonu kötü duruyor Youtube'daki testlere göre. Önerilen sistem gereksinimlerinde bile düzgün performans veremiyor. Üstüne bayağı bir insan launcher'ı bile açamıyormuş.
https://www.youtube.com/watch?v=SCwaJMSeasM

Red Dead Redemption 2 PC - GTX 1060 6gb - Low - High - Ultra Performance...

Red Dead Redemption 2 Pc - Gtx 1060 6gb - Low - High - Ultra Performance Benchmark 00:00 PC SPEC 00:05 LOW 03:07 MEDIUM - HIGH 08:50 ULTRA
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #Oyun #discoelysium 'u az önce bitirdim. Değil sadece bu jenerasyonun, yapılmış en iyi rol yapma oyunlarından biri. 8. jenerasyonda, neredeyse ölü bir tür olan klasik crpg'lerin böyle bir şahlanış göstermesi açıkçası benim için çok büyük bir şans oldu. Oyun zevklerimin oturduğu döneme denk geldi. Çok fazla insan bu jenerasyonun ne kadar kötü olduğundan bahsediyor. AAA kısmına bakarsak kısmen haklılar ama indie tarafa ve RYO'lara bakarsak taş gibi jenerasyon.

BeğenFavori PaylaşYorum yap