Aklınıza gelen herhangi bi oyunun , zihninizde bıraktığı bir anıyı yazar mısınız?
Kimisi oyunu oynarken bi anı öyle güzel anlatıyor ki , hiç aklımda olmayan oyunu oynama isteği oluşturuyor. Belki bi şeyler çıkar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 15

Çok ilginç bir 2. el piyasası var. 2. el RAM bakıyorum neredeyse sıfır fiyatına satılıyor. Kullandıkça performansı mı artıyor bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

HP PAVİLİON 15 EC2030NT Model dizüstü bilgisayarımın 8 GB (4*2) ram miktarını 16(2*8) GB' a yükseltmek istiyorum linkteki kingston modelini almayı düşünüyorum herhangi bir uyumsuzluk çıkartır mı?

https://www.akakce.com/ram/en-ucuz-kingston-8-gb-2666-mhz-ddr4-cl19-sodimm-kvr26s19s8-8-fiyati,429535814.html?gclid=CjwKCAjwu5yYBhAjEiwAKXk_eNvB5-ow74pkm3wv0G9Oh7pQ8Wx7ypkXh3OekOXVqKAdD6O2nfBXxhoC6AEQAvD_BwE

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 10

HP Pavilion Gaming 15ec2030nt modelinin temiz 2. eli 14 bin TL eder mi? Mühendislik öğrencisiyim oyun ve cad yazılımları için kullanacağım. X Box series x'im de var. Bu laptobun şu özelliğinden bu fiyata alınmaz , ya da işini görür fiyatı makuldür gibi yorumlarınızı bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsun'da internet hızımı kablonet ile 1000 Mbps 'e yükselttim. Xbox series X internet hız testinde de bu değeri veriyor. Fakat store'dan oyun indirirken ortalama 250 Mbps ile indiriyor. Bu durum sunuculardan kaynaklı mı yoksa Xbox'a özel bir ayarlama yapmam gerekiyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 18

Asus X505bp-ej218t model notebook'a windows 7 kurdum. Lakin uygun sürücüleri bulamıyorum. Bu yüzden wifi hatta ethernet portu dahi çalışmıyor. Uygun sürücüyü nereden bulabilirim? Asus'un sayfasında win10 sürümleri var ve onlar da yüklenmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Asus X505bp-ej218t notebook için M2 sata 3 ssd arıyorum lakin uygun SSD bulamadım. Tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TV de bunun gibi şeritler var. Değiştirmek mi daha mantıklı yoksa tamir ettirmek mi tecrübesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung Note 10 telefonumda ekran parlaklığını en yüksek seviye getirdikten sonra güneş ışığında daha da parlaklık seviyesi artabiliyor. Bunu kendimiz bu seviyeye getirme şansımız var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

WordPress ile site oluşturmaktayım. Takıldığım noktalarda soru sorduğumda yanıt alabileceğim bir kurs önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • berrram @berrram

    WordPress'in popüleritesi aslında basitliğinden geliyor tabi çok fazla da kaynak var. O yüzden kurs vb şeylere pek de para vermeye gerek yok diye düşünmekteyim. Zaten bu tarz yapılarda öğrenmenin temeli sorunun çözümünü aramaktan geçiyor. Diğer türlü öğreneceklerinizin sınırı öğretenin bildikleri kadar oluyor.