Bir arkadaşım Marmara Üniversitesi 'ni kazandı. Ama yurt başvurusunda yedeklerde. 10 günlüğüne Marmara Üniversitesi' ne yakın bir yerde kalması gerekiyor bildiğiniz bir yer var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Huawei p smart'ta mhl desteğinin olup olmadığını nasıl öğrenebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar elimde 2 yıl önce almış olduğum Sony M4 Aqua telefon var. Telefon neredeyse her hafta aynı hatayı yapmakta. Problem şu: Telefon kapalı durumda iken açtığımda Sony'nin dalgalı arkaplan efektinde takılı kalıyor ve açılmıyor. Bu problemi telefonu sıfırlayarak çözüyorum. Bu tarihten yaklaşık 5-6 ay önce telefonu garantiye yollamak için telefonu aldığımız firmaya, Teknosa'ya gitmek için garanti kâğıdını aradığımda ; garanti kâğıdını telefonun kutusunda da bulamadım, faturayla beraber Teknosa'ya gittiğimde orada çalışan görevli kişi garanti kağıdı olmadan Sony' nin telefonu tamir etmeyeceğini, buna karşın yinede gönderebileceklerini söyledi. İşin ilginç yanı garanti kağıdını telefonun kutusunun içine değil, kutunun kenarına sıkıştırdıklarını telefonları raflara dizerken bile bazı kutulardan garanti kağıtlarının düştüğünü belirtti. Telefonu gönderirken telefonun arkasında açıklık olduğunuda belirterek Sony'ye gönderdi. Bir kaç hafta sonra telefona yeni yazılım yüklenmiş hâlde ve arkadaki boşluk tamir edilmiş bir şekilde geldi. Şu an hâla başta belirttiğim gibi telefon sıklıkla kapandığında açılmıyor ve garantiside bitti. Bu problemi başka yaşayanlar var mı, varsa nasıl çözüme ulaştılar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Barkın Bayoğlu videolarından tanıdığım kadarıyla ve gerçek hayatta da videolarında göründüğü bir kişi olduğunu düşündüğüm kişiydi. Unutulmasın. Mekânı cennet olsun. #altinelbiseliadam #unutulmasın

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fotoğrafdaki gibi küçük bluetooth araç kiti var mı? Arabaya takıp Spotify'dan müzik dinlemek için kullanılacak . Aux girişli olanlar göze hoş gelmiyor. Bu tip elektriği direk USB' den alan bir şey olursa iyi olur. Araç Śkoda Octavia.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

BlackBerry Keyone tam bir iş telefonu olmuş. LG G6 ile yan yana konulunca telefonun kalınlığı arka kapağın dokusu günlük bir kullanıcıdan uzak. Kullanım amacı farklı , piyasada diğer telefonlara oranla çok az yer kaplayacak fakat 550€ fiyatıyla alınmayacak telefon da değil. Özellikle parmak izi okuyucunun boşluk tuşunda olması ve tuşun iki yanında beyaz ledin yanması ayrı bir hava katıyor telefona. Levent Pekcan' nın da dediği gibi Kıvanç Kızıltuğ' un " alo "demesine bakar. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap