Barkın Bayoğlu videolarından tanıdığım kadarıyla ve gerçek hayatta da videolarında göründüğü bir kişi olduğunu düşündüğüm kişiydi. Unutulmasın. Mekânı cennet olsun. #altinelbiseliadam #unutulmasın

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet yine niye yavaşladı bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Eskiden almış olduğumuz Sony Hcr23e kamera var. Videolar o zaman mini kasetlere kaydediyordu. Bu kasetleri PC ' te aktarmaya çalışıyorum fakat windows direkt olarak tanımıyor. Sony ' nin sayfasında i.link kablosu ile PC ' nin i.link girişine takın diyor fakat bu ne demek anlamadım. Nasıl kasetleri PC ' ye aktarırım yardımcı olurmusunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Honda today 50 çok güzel motorda 2. el fiyatları 4500 TL yazanlar var. Bu nasıl iş?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 gündür internette bir yavaşlama var. AKK dönmesine rağmen bu şekilde. Videoları 360p'de izliyorum. Ara sıra da internet tamamen gidiyor. Bir de son günlerde yoldaki kapakların içine turuncu bir kablo yerleştiriyorlar. Acaba fiber mı geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar düzgün miracast dongle önerebilirmisiniz? Asus' unkini buldum. Başka düzgün modeller var mı? TV' de film izlemek için alacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tivibudan aradılar 9 TL ek ücret verirseniz Tivibu'yu kuracağız dediler. 5 - 6 kez istemediğimizi belirtmemiz rağmen hanımefendi kısa bir bilgilendirme yapacağım diye bir şeyler okudu daha sonra güvenlik sorularını sorduktan sonra ( Annenizin kızlık soyadı vs.) onayladığınızı kabul ediyor musunuz? Dedi ( Herhalde konuşmadan sıkılıp evet diyeceğimizi zannetti.) . Daha sonra da sinirli bir ses tonuyla "cebinizden günde 30 kuruş düşse haberiniz olmaz bu bugün size özel çok ucuz bir hizmet" dedi. Lütfen dikkatli dinleyip cevap verelim ki istemediğimiz bir hizmeti iptal ettirmek ile uğraşmak zorunda kalmayalım. İyi günler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu gün internetimin AKK ' si dolmamasına rağmen bir yavaşlık var. Apple canlı yayınının yarısını 720p izlerken gerisini 240p 'de izledim. PC ' den TTNET'in sitesinde internetin hızı 13 mbps iken , tablette başka yazılım ile 5 mbps ölçtü.

BeğenFavori PaylaşYorum yap