WordPress ile site oluşturmaktayım. Takıldığım noktalarda soru sorduğumda yanıt alabileceğim bir kurs önerebilir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • berrram @berrram

    WordPress'in popüleritesi aslında basitliğinden geliyor tabi çok fazla da kaynak var. O yüzden kurs vb şeylere pek de para vermeye gerek yok diye düşünmekteyim. Zaten bu tarz yapılarda öğrenmenin temeli sorunun çözümünü aramaktan geçiyor. Diğer türlü öğreneceklerinizin sınırı öğretenin bildikleri kadar oluyor.

Öncelikle herkese iyi akşamlar. İlk web sitemi WordPress ile oluşturmaya çalışıyorum. Programlama bilgim yok. Sitemi oluştururken öğrenmeye çalışıyorum. Akışa aklıma takılan soruları yazacağım , yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ediyorum. İlk sorum WP ile web siteme akış özelliği nasıl kazandırabilirim? Ücretsiz temalar ile bu mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Barkın Bayoğlu videolarından tanıdığım kadarıyla ve gerçek hayatta da videolarında göründüğü bir kişi olduğunu düşündüğüm kişiydi. Unutulmasın. Mekânı cennet olsun. #altinelbiseliadam #unutulmasın

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternet yine niye yavaşladı bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Eskiden almış olduğumuz Sony Hcr23e kamera var. Videolar o zaman mini kasetlere kaydediyordu. Bu kasetleri PC ' te aktarmaya çalışıyorum fakat windows direkt olarak tanımıyor. Sony ' nin sayfasında i.link kablosu ile PC ' nin i.link girişine takın diyor fakat bu ne demek anlamadım. Nasıl kasetleri PC ' ye aktarırım yardımcı olurmusunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 gündür internette bir yavaşlama var. AKK dönmesine rağmen bu şekilde. Videoları 360p'de izliyorum. Ara sıra da internet tamamen gidiyor. Bir de son günlerde yoldaki kapakların içine turuncu bir kablo yerleştiriyorlar. Acaba fiber mı geliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar düzgün miracast dongle önerebilirmisiniz? Asus' unkini buldum. Başka düzgün modeller var mı? TV' de film izlemek için alacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tivibudan aradılar 9 TL ek ücret verirseniz Tivibu'yu kuracağız dediler. 5 - 6 kez istemediğimizi belirtmemiz rağmen hanımefendi kısa bir bilgilendirme yapacağım diye bir şeyler okudu daha sonra güvenlik sorularını sorduktan sonra ( Annenizin kızlık soyadı vs.) onayladığınızı kabul ediyor musunuz? Dedi ( Herhalde konuşmadan sıkılıp evet diyeceğimizi zannetti.) . Daha sonra da sinirli bir ses tonuyla "cebinizden günde 30 kuruş düşse haberiniz olmaz bu bugün size özel çok ucuz bir hizmet" dedi. Lütfen dikkatli dinleyip cevap verelim ki istemediğimiz bir hizmeti iptal ettirmek ile uğraşmak zorunda kalmayalım. İyi günler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap