Samsung buds 2 pro kulaklığımdaki çeşiti ses problemlerinden dolayı Samsung müşteri hizmetlerinin yönlendirdiği bayiye gittim. Garantisi olduğu için durumun düzeltilmesini istediğimde faturayı görmek istediler. Ürünü, ayrıca satıcısı olan hepsiburada'dan almıştım. E-faturasını gösterdiğimde ; bu faturanın bu kulaklığa ait olduğunu gösteren seri numarası , faturada olmadığından işlem yapılamayacağını hepsiburada ile iletişime geçmemi söylediler. Hepsiburada'yı arayıp durumu anlattığımda "faturamda eksik var" talebi açıldı. Gün içinde dönüleceği söylendi. Aklıma takılan kısım hepsiburada bana sattığı kulaklığı tespit edip yeni bir fatura yollayıp yollayamayacağı. Benzer bir durum yaşayan oldu mu ve problemi kısa sürede çözüme ulaştırıldı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung note 10 telefonumu root yapsam ; ekran açıkken sınırlandırılmış şarj hızı sınırını ve ekran parlaklığını olabilecek en üst seviyeye (adaptif parlaklığı açınca güneş altında parlaklık en üst seviyeye geliyor) getirebilir miyim ? Cihazı korumak için bu tedbirlerin yapıldığının farkındayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung buds 2 pro kulaklığımın ses kalitesinde düşüş var. Müzik çalarken cızırtı gelme ve sesde patlamalar oluyor. Garantiye göndersem bunu nasıl açıklayacağım , ses göreceli bir kavram diyip geri gönderirler mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#ikinciel #satılık
HP Victus 16-S0023NT model bilgisayarım satılıktır.
20.11.23 tarihinde hepsiburadadan alınmıştır.
2TB kingston ssd'ye yükselttim.
https://shbd.io/s/hb8viCGs

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Samsung note 10 telefonumun günlük kullanımda pil tasarrufu kapalı olduğu halde parlaklık değerinin yetmediğini hissediyorum. HDR video açtığımda ise en parlak konuma getirdiğim seviyenin de üstüne çıkabiliyor. Herhangi bir yazılımla ekran parlaklığı seviyesini manuel olarak o seviyelere çıkartabilir miyim? Ekranın ömrünün azalmasında bir sakınca yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Üniversitede son dönemde ekstra olarak alınan seçmeli dersten kalınması durumu mezun olmaya engel midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Evde , yıllar önce türk telekomun vermiş olduğu zyxel 3312 b10b modem bulunmakta. Modemin çekim gücü o kadar düşük ki yan odada kopmalar yaşıyorum. İnternet paketi 100 mgbt olmasına karşın 25 'i zor görüyorum. 25 i de kopmalar yüzünden doğru düzgün kullanamıyor ev ahalisi uygun fiyatlı modem önerisi alabilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Elimde 2 adet m2 ssd var. Kioxia' yı 5, 6 ay önce vatandan almıştım. Samsung olan ise 5 gün önce aldığım hp victusun içinde geldi. 2 tb a yükselttiğim için ikisini birlikte satıyorum. Sağlık durumları ektedir. Yeni ssd birkaç güne gelecektir. Tahmini cuma günü kargolayabilirim. Toplam fiyat : 1500 TL #ikinciel

BeğenFavori PaylaşYorum yap