Merhabalar
Buralara uzak kaldığım için bilemiyorum. Bana ağırlıklı olarak oyun için kullanabileceğim, yeri geldiğinde analiz vs yapabileceğim 8000 tl gibi bir bütçe için notebook önerebilir mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iyi akşamlar,
3 gün içerisinde telefon alacağım. Araştırmalarım sonucu huawei p20 yi düşünüyorum yaklaşık olarak 3500 tl civarında. Sizin ayrıca bir öneriniz olur mu? Aslında bütçe olarak sınır koymasamda 4000 türklirasını geçmek istemiyorum. Hali hazırda verilen paralar zaten saçma yükseklikte.
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Yeğenime(12 yaş) bir bilgisayar toplamak istiyorum. Güncel oyunları orta ayarlarda oynatabilen bir sistem yeterli olacaktır. Sistemde kasa ve dahili tüm sistemler ayrıca monitöre ihtiyacım var. Para konusunda çok sınırlı hareket etmek istemiyorum fakat mümkün olan en uygun fiyata bunları toplamam gerekiyor. Yani bütçem monitör dahil 4000 TL olabilir belki biraz daha zorlayabilirim duruma göre ama 5000 TL'yi geçmek istemiyorum.
Öneride bulunarak bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Playstation 3 için fifa 18 oyununu en uygun olarak hangi siteden satın alabilirim?
Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bir ihtimal Mathcad programından anlayan arkadaş var mıdır? Zorunlu olarak kendi kendime öğrenmem gerekiyor. Sanırım basitçe bir sorum var. şimdi resimde gösterilen değerin integer olması gerekiyor. Yani benim o seriden o değeri matrise koymadan çekebilmem gerekiyor. bunu nasıl yapabilirim. Pek kaynakta bulamıyorum bu konuda. eğer varsa üstüme kaynak atın.(ingilizce olabilir problem değil)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elimde 1080p 60 fps birer dakikalık videolar var. Bunları peşpeşe eklemek istiyorum, arkaya müzik vs ekleyecağim. Kalite kaybetmeden yapabileceğim ücretsiz yazılım var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

İyi akşamlar;
Motosiklet sürerken kullanabileceğim bir aksiyon kamerası bakınıyorum. Sj4000 ürünü gözüme çarptı. Kullanan var mı aranızda? Gerçekten bu kamera nasıl iş yapar mı? Zaman zaman ilginç şeyler kaydedersem bunların kaliteli olmasını da isterim. Bu amaçla kullanabileceğim hangi kamera var?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15

Piyasada uygun iş görecek vdsl2 modem bakıyorum da ne onerirsiniz. İkinci el birşey alayım diyorum ama turknetle kullanacağımdan Superonline modemi falan olmuyor değil mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap