Gecenin üçünde çok mu sıkıldınız? https://www.behance.net/salihkizilkaya böyle bir Behance hesabım var, dilerseniz bakabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Salih Kızılkaya paylaştı.

Efendim #TeknoSeyir #Lego #Minifigure ‘leri huzurlarınızda…

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 9

Selamlar, ben monitör alacağım, daha önce hiç monitör almadım. Alırken neye dikkat etmek gerekir bilmiyorum, monitör için 1400-1500 TL civarlarında bir bütçe ayırdım, kullanacağım bilgisayarın ekran kartı GTX 1060. Çoğunlukla oyun oynamak için kullanacağım ancak ara sıra iMac Pro’ya bağlayıp tasarım yaparken ikinci ekran olarakta kullanmak istiyorum. O nedenle renk doğruluğu yüksek olsun istiyorum. Bu kriterlerde bana önerebileceğiniz monitörler var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 21

Sadece oyun oynamak için bir sistem toplamayı düşünüyorum. Bugüne kadar hiç toplama bilgisayar kullanmadım, o nedenle bilgisayar toplarken nelere dikkat etmek gerekir hiç fikrim yok. Zaten toplama bile olsa Teknobiyotik üzerinden hazır birleştirilmiş olarak almayı düşünüyorum. Kasa için 6000 TL bütçem var. Tavsiyeler üzerine görselde bulunan sistemi oluşturdum, bu sistem hakkında düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 35

13 inç MacBook Pro almayı düşünüyorum, dokunmatik barlı olanı mı alsam diğerini mi alsam bilemedim. Daha önce kısa süre kullanma fırsatı bulmuştum dokunmatik olanı, bana çok pratik gelmemişti. Dokunmatik yüzey uzun kullanımda kullanıcı deneyimini nasıl etkiliyor? Siz olsanız hangi modeli tercih ederdiniz öğrenebilir miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 29
 • Salih Kızılkaya @salihkizilkaya

  Genel olarak ram’in 16 olmasını tavsiye etmişsiniz, ben işlerimi başka bilgisayarda yapıyorum bu bilgisayarı müşteriye iş sunmak vb durumlarda yanımda götürebilmek için alacağım. Illustrator, After Effects ve Photoshop’u açıp bir kaç düzenleme yapmaya kalksam büyük dosyalarda 8gb ram sorun çıkartır mı?

 • Definitive @definitive

  7 ay bar olmayan halini kullandım, 3 aydır da bar ile kullanıyorum. Bar daki fonksiyonları sürekli kullanıyorum ama olmasaydı hayatımda büyük fark yaratmazdı.

 • Engin @engin1984

  2014 Mac Mini’de günlük kullanımda ram 8e yaklaşsa bile sıkıntı çıkmıyor. Ama yeni alacak olsam 16gb alırdım almışken. MBP alacak olsam ise 16gb ve barsız alırdım.

 • greench @greench

  Ben base modelini aldım. İlk duyurulduğu zamandan beri kullanıyorum. Çok benchmark çok yorum okudum. Aradaki fiyat farkına touch bar in ve birkaç diğer değişikliğin değmeyeceğini düşündüm. Böylece düz modeli aldım. Klavyenin en üst sırasındaki tuşlardan esc ve ses açma kapama tuşları dışındakileri hemen hemen hiç kullanmadım. Touchbarli modelde 4 port olması faydalı . Ancak dönüştürücü aldığınız zaman port sayısını arttırmış olacaksınız. Mesela hdm, usb a, usb c tek porttan alnabilecek.

Evde ördek beslemek yasakmış az önce öğrendim. Zabıta bana, kedi ve köpek haricinde her türlü hayvanın apartmanda beslenmesinin yasak olduğunu söyledi, 1260 TL cezayı kesti, 1 hafta içinde bunlardan kurtulun dedi ve gitti. Ben bununla ilgili bir yasa bulamadım? Gerçekten böyle bir kural, yasa her neyse var mı? Bu arada apartmanda dediği kendi evimin içinde 2 yavru ördek besliyorum, yani diğer insanların rahatsız olmaları imkansız.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 33
Salih Kızılkaya paylaştı.

19 Mayıs’ın anlam ve önemi kendi nazarımda çok değerlidir. Bir milletin yükselişinin başlangıcıdır bir milattır Samsun. Tüm gençlerin ve kendini genç hissedenlerin bayramını kutluyorum ve güzel insan Atatürk’ü saygı, sevgi ve özlemle anıyorum.

Yaptıkların bakidir Atam sen rahat uyu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Salih Kızılkaya paylaştı.

Rage 2 Official Teaser

Rage 2 Official Teaser
BeğenFavori PaylaşYorum yap