Bir arkadaşım dizüstü bilgisayarını satıyor. İlginizi çekerse diye şuraya bırakıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-msi-ge72-7rd-apache-gaming-bilgisayar-762492486/detay

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Turknet daha kurulum çalışanlarına söz geçiremiyor.

Alternatif, kurulumu hızlıca yapabilecek, gaydirigubbak şirket olmayacak, 24+mbps'i insani ücretlere satan bir servis sağlayıcı veya doğrudan paket bilginiz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3-4 gün girilmez artık siteye. Sadece site de değil öteki mecralar da iPhone ile dolacak. Zenginin malı çenemizi yoracak. 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir sorum var.

Home-ofis açmak istiyorum. Amacım aldığım freelance işleri faturalandırabilmek. Geçtiğimiz 10 ayda yaklaşık onbinlerce liralık işi fatura kesemediğim için kaçırdım... Fatura kestirebileceğim kimse de kalmadı.

1- Öngöremediğim zorlukları nelerdir?
2- Aynı anda kendi işime sahip olup başka yerde de sigortalı çalışabilir miyim? Zira ay boyu sürekli iş gelmiyor, son zamanlarda kimse para harcamak istemiyor haliyle. Fakat iş gelince de reddetmek istemeyeceğim işler geliyor. Yani son zamanlarda az ve öz oldu.
3- Öngöremediğim maliyetleri var mıdır? (Araç gereç dışında)

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Beşiktaş iskelesindeyim(Çay bahçesi gibi biryer) . Vatandaşın biri dizüstünü 19" monitörüne bağlamış. Projesine çalışıyor. (Notalar filan var ekranda) Bugün de şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Huawei telefonum son hafta yavaşladı sanki, plasebo olabilir mi? 😃

*Yazım hatamı düzelttim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blog yazmayı da özlemiştim. Belgesel üzerine bir yazı dizisi yapmayı planladım. Her gün yazmam büyük ihtimalle ama çok sarkıtmadan tamamlamayı düşünüyorum.

Belgeselde Konu Nasıl Bulunur? - Murat Can Memiş

Merhaba! Kişisel sitemin açılış niyeti aslında bir blog değildi. Hala amacına hizmet ediyor ama yine de blog olarak kullanmanın da tadı ayrı güzel. Belgesel serüvenim 2015 yılının...
BeğenFavori PaylaşYorum yap