Seiko Ssb277P Erkek Kol Saati Fiyatı - Taksit Seçenekleri

Seiko Ssb277P Erkek Kol Saati en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkcell'e yıllık 1068 lira ödüyormuşum (89 lira fatura). Telefon taksidi olduğu için yediğim kazığın farkında değildim pek. 24 Nisan'da Turkcell sözleşmem bitiyormuş. Vodafone'a başvurdum. 15GB RED 49 lira. Turkcell paketimse GNC Ekstra 6GB'tı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 19

Bir arkadaşım dizüstü bilgisayarını satıyor. İlginizi çekerse diye şuraya bırakıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-msi-ge72-7rd-apache-gaming-bilgisayar-762492486/detay

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Turknet daha kurulum çalışanlarına söz geçiremiyor.

Alternatif, kurulumu hızlıca yapabilecek, gaydirigubbak şirket olmayacak, 24+mbps'i insani ücretlere satan bir servis sağlayıcı veya doğrudan paket bilginiz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

3-4 gün girilmez artık siteye. Sadece site de değil öteki mecralar da iPhone ile dolacak. Zenginin malı çenemizi yoracak. 😃

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar bir sorum var.

Home-ofis açmak istiyorum. Amacım aldığım freelance işleri faturalandırabilmek. Geçtiğimiz 10 ayda yaklaşık onbinlerce liralık işi fatura kesemediğim için kaçırdım... Fatura kestirebileceğim kimse de kalmadı.

1- Öngöremediğim zorlukları nelerdir?
2- Aynı anda kendi işime sahip olup başka yerde de sigortalı çalışabilir miyim? Zira ay boyu sürekli iş gelmiyor, son zamanlarda kimse para harcamak istemiyor haliyle. Fakat iş gelince de reddetmek istemeyeceğim işler geliyor. Yani son zamanlarda az ve öz oldu.
3- Öngöremediğim maliyetleri var mıdır? (Araç gereç dışında)

Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 11

Beşiktaş iskelesindeyim(Çay bahçesi gibi biryer) . Vatandaşın biri dizüstünü 19" monitörüne bağlamış. Projesine çalışıyor. (Notalar filan var ekranda) Bugün de şaşırdım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap