Merhaba,

Geçen incelenen "Detroit Become Human" dan sonra PS4 almaya karar verdim. Ancak konuya çok uzağım. PS4'mü yoksa Pro' mu tercih edilmeli ? Pro 2.400 TL, PS4 1.000 - 1.200 TL'ye ikinci eli bulunuyor, arada ciddi fiyat farkı var. Bir de 500 GB'mı yoksa 1 TB'mı tercih etmek gerekir. Başka eklemek istediğiniz püf noktaları varsa sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 13

Eski tasarıma göre çok daha iyi oldu, bu sitenin temel amacı yayınlanan yeni videoya ve eski video arşivine kolay ulaşım olmalı. Eski videolara ulaşmak hala çok zor. Eski sitede ki gibi kategori sistemi mutlaka geri gelmeli. Forum sistemi tekrar düşünülmeli, kullanıcılar tarafından yapılan incelemelerin ömrü 1-2 günlük oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Eofdred @eofdred

    forumlarda kaç günlük oluyor? çerçeveletip duvaramı asıyorlar incelemeleri?

  • Mustafa Doğan @mustafadoganiku

    Forumda incelmeler kategorilere ayrılabilirse, kullanım süresinin bu sisteme göre daha fazla olabileceğini düşünüyorum. Benim için bu sitenin asli işlevi teknoseyirin yaptığı incelemeler. Kimsenin bu siteye kullanıcılar inceleme yapıyor diye para vereceğini düşünmüyorum. Eski sitenin üstüne bu sistem kurulsa bile takip etmek isteyen yine abone olup takip edecektir.