Eski tasarıma göre çok daha iyi oldu, bu sitenin temel amacı yayınlanan yeni videoya ve eski video arşivine kolay ulaşım olmalı. Eski videolara ulaşmak hala çok zor. Eski sitede ki gibi kategori sistemi mutlaka geri gelmeli. Forum sistemi tekrar düşünülmeli, kullanıcılar tarafından yapılan incelemelerin ömrü 1-2 günlük oluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Eofdred @eofdred

    forumlarda kaç günlük oluyor? çerçeveletip duvaramı asıyorlar incelemeleri?

  • Mustafa Doğan @mustafadoganiku

    Forumda incelmeler kategorilere ayrılabilirse, kullanım süresinin bu sisteme göre daha fazla olabileceğini düşünüyorum. Benim için bu sitenin asli işlevi teknoseyirin yaptığı incelemeler. Kimsenin bu siteye kullanıcılar inceleme yapıyor diye para vereceğini düşünmüyorum. Eski sitenin üstüne bu sistem kurulsa bile takip etmek isteyen yine abone olup takip edecektir.

  • tolga d. @tolga-d

    Buradaki olay inceleme yapan kişiler değil incelenen ürün. Bence incelemeyi kimin yaptığının pek bir önemi yok belirli bir ürün hakkında farklı farklı kullanıcı deneyimlerinden oluşan bir database oluşturmak. Bu yüzden ürünü inceleyen kişinin incelemesi geride kalabilir ama bir ürün hakkında google da arama yapıldığında teknoseyirdeki birden fazla kullanıcının o ürünle ilgili yorumuna ulaşılabilirse bu düşünce etkili olmuş olur.