BeğenFavori PaylaşYorum yap

SOSYOLINK programında Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı siber saldırıları, Bursa ve Türkiye’deki dijitalleşme süreçlerini ve e-ticaret yatırımları üzerine konuştuk. https://www.youtube.com/watch?v=5KMO4R8bFNI #e-ticaret #ddos #sibergüvenlik #akış #2016

Siber Güvenlik, DDOS Saldırılar, E-ticaret ve İnternet

Özcan Yazıcı tarafından hazırlanan SOSYOLINK programında Türkiye'nin karşı karşıya kaldığı siber saldırıları, Bursa ve Türkiye’deki dijitalleşme süreçlerini ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ucuz fiyata yüksek OC düşünenler incelesin...:=)))

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Kadir Gündüz @kadirg1976

  Teknopattan Ali Güngür der ki ;
  """ AMD'nin yeni FX'lerini inceleyeceğiz ancak testler henüz başlamadı, öncesinde başka incelemeler de var bu yüzden tarih veremiyorum. Çin başta olmak üzere şu an bu Pentium G3258'e karşılık 4 çekirdekli AMD AthlonX4 860K işlemci OC ile daha çok tercih ediliyor. Fakat stok az, AMD CEO değişikliği sürecini tamamlasın, yeni örnekler ulaşsın, pazara giriş yapsın, işte o zaman, muhtemelen 2015 başlarında çok bomba sistemler hazırlayabiliriz. Bu uzun sürecek ve şu an G3258 stoklarda, tercih sizin. """

 • Hasan ilker Com @ilkercom

  iş biraz da anakartta bitiyor. düzgün bir anakart alayım desen intel cephesinde 300 350 den aşağı anakart yok. ucuz modeller cücük kadar. fx6300 kullanıyorum. daha o-c yapmadım bile.

TeknoSeyir'de önümüzdeki günler..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 47

LP'nin de katıldığı panel başladı. Kayıtta sorun çıkmazsa ayrıca yayınlayacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

@s3rd4r yaptığı çalışmadan ilham aldım. Şöyle bir şey çıktı ortaya.
#tasarım #3dsmax

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

#mizah

Bir adam pet shop’ta hayvanlara bakarken içeriye bir müşteri girer ve Pet Shop sahibine elinde hiç C maymunu olup olmadığını sorar. Pet Shop sahibi hemen bir maymun getirir. Müşteri 5000$ ödeyip mağazadan çıkar. Bunu gören adam meraklanır ve Pet Shop sahibine bir maymunun neden bu kadar pahalı olduğunu sorar. Pet Shop sahibi: “Ah o C maymunu. C ile bugsız kod yazabiliyor.” Diye açıklar.

Bunun üzerine adam diğer maymunlara bakmaya başlar. 7000$ değerinde başka bir maymun görür. Pet Shop sahibi: “O JAVA maymunu her türlü nesneye yönelik programlamayı kusursuz yapar.” diye açıklar. Adam en köşede kurulmuş oturan maymunun fiyatının 40.000$ olduğunu görünce şaşırarak bu maymunun ne iş yaptığını sorar.

Pet Shop sahibi: “Aslında ne iş yaptığını ben de bilmiyorum ama proje yöneticisi olduğunu söylüyor.”

BeğenFavori PaylaşYorum yap

AliExpress.com'dan nasıl alışveriş yapılır?

Uzun süredir bana çeşitli yerlerde sorulan bir soruydu. Umarım burada da merak edenler vardır ve yardımı dokunur. #AliExpress #alışveriş #rehber

http://ddguclu.net/2014/10/aliexpress-comdan-nasil-alisveris-yapilir/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16
 • DDGuclu @ddguclu

  @teknokafa internetten alılverişte yurt dışı ayrımı yapıyor mu tam emin değilim ama bankaya sorarak ya da bir deneme yanılma yoluyla öğrenebilirsiniz.

 • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

  Nasdaq'ta bu sene tarihi bir rekor ile borsaya açıldılar. Yatırımcıların ümidi ABD pazarında Amazon'a rakip olması. En azından Amazon'daki ucuz çin işi ürünlerin satışının alibabaexpress'e kayması. Sistemi daha müşteri memnuniyeti odaklı hale getireceklerdir bunun için. Dolayısı ile ilerleyen zamanlarda bu siteden alışveriş memnuniyet oranı artacaktır diye tahmin ediyorum.

  • DDGuclu @ddguclu

   Aynen öyle olacak. Ben e-bay'den alışveriş yapamıyordum. Tasarımları o kadar salak ki, daha adam gibi kargoyu bile en başta göremiyordum. Aliexpress'i seçmemdeki amaç kesinlikle kullanımı çok rahat olması. İş yerimden 4-5 kişi bana sora sora alışveriş yaptılar, şimdi her gün birimize kargo geliyor.

 • Özgür Seyyar @ozgurseyyar

  benim ve eşiminde kullandığı (daha çok eşimin 🙂 ) bir site. şuana kadar 3-4 kere alışveriş yaptım bir sıkıntıyla karşılaşmadım.. tavsiye ederim..

 • skoser @skoser

  Burdan denemek icin 1 dolara urun almistim ücretsiz kargo geldi. Sasirmistim baya. Ipad2 kablosu

Evet sonunda yaptım ! 😀 WhatsApp 'ı tablete kurmaya çalışıyorsanız ancak kişilerinizi görmüyorsa ve işin daha saçma tarafı Google efendi Kişilerinizi otomatik yedeklemiyorsa yapacağınız şeyler :

1) Tabletinize True Contacts uygulamasını kurmak.
2) Google Contacts 'dan (Veya başka bir yerden...) kişilerinizin vCard dosyasını dışa aktarmak.
3) Dışa aktardığınız vCard dosyasını tabletinizin SD Kartına aktarmak.
4) Menü > Kişiler uygulaması > Seçenek > İçe/Dışa Aktar / Dep. Bir. İçe Aktar
5) SD kartınızda ki vCard dosyasında ki kişiler rehber uygulamanıza gelecek.

Artık WhatsApp kişilerinizi görüyor. Tebrikler ! 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap