#OtoSeyir İyi günler bi süredir ailecek kullanacağımız bi araç arayışı içindeyiz.

Audi A6 3.2 FSİ quattro c6 kasa dikkatimi çekti fiyatı sundukları ve kalitesi fazlasıyla iyi piyasasına göre sizce 80-85 k civarına temiz bi tane alıp binilebilir mi ? Yakıt konusunda küçük bir ilçe de oturuyorum 9-10 litreler yakacaksa hiç problem olmaz ama 16-17 litreleri bulur mu şehir içinde ? Bir de fsi motorlar için yüksek oktan benzin kullanımı gerektiğinden bahsediliyor. Senelik 20 bin km civarı yol yapıyoruz. 3.0 tdi ve 2.0 tdi kmlerden dolayı biraz uzak bana bu aracı kullanan tecrübesi olan var mıdır ? Temiz bakımlısını alıp uzun süre binebilir miyiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 16

#ios11 Herkesin gözü aydın 11.3 yayınlandı 🙂

İki gündür sürekli kontrol ediyordum,bu akşam yaklaşık 9-10 gibi yayınlandı. Hemen 6 plusa kurdum 😀

Pil sağlığı çok iyi olmuş yaklaşık 2 yıllık cihaz %81 çıktı,kısıtlamıyorum ama değiştir artık der gibi 😀

Onun dışında ios 11.3 ün beni ilgilendiren iki noktasından biri pildi evet diğeriyse performansdaki son durum ne olacak meraklıydım.

Şunu söyleyebilirim cihaz yiğitleşti güncellemeden sonra. Arayüzdeki saçma sapan laglar kayboldu. Uygulama geçişlerin deki ufak ama bi o kadar da hoşlaşmadığım laglar kayboldu. Uygulama açılış hızları biraz daha hızlandı.

2.6 da kullanırken animasyonları kapatıp kullandığımda cihaz iyiydi şu an animasyonları kapatmadan çok daha iyi 2.6 ya göre.

Pil için güzel iyileştirmeler var deniyor bakalım ne olacak. Ama güncellemeden sonra cihaz daha yavaş şarj oluyor ( şu an için)

Şu an performans konusunda ciddi manada stabil bir sürüm olmuş. Gün geçtikçe daha da belli olur ama önceki 2.x serisine göre çok daha stabil bir hale geldi cihaz.

2-3 gün içinde pil durumunu da yazarım inşallah.

Hayırlı geceler ahali 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış LG G4 alinir mi sizce 2000 verip alma imkanim yok var ama maddiyati zorlamaya gerek yok 6 ila 18 taksit arasi vatan uygunmu bu is icin ve g4 uygun mu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#OtoSeyir #akış 30 bin liraya 1998 s600l alınır mı sizce temiz araç 193 binde ne dersiniz bi çılgınlık yapalım mı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ahmet CAN @ahmetcanars

    yakıt fazla sıkıntı değil 2.5 t5 vvardı 80 kuruş civarı yakiyodu sehirici uzun yolda s600 üzmez sanıyoruz tüp takılmayacak t5den alışığızyyakıta 🙂 şanzıman vs sapasağlam expere soktuk aracı sadece uzun vadede ne olur bide ssatışagelirmi oda var

  • Ahmet CAN @ahmetcanars

    Şöyle temiz makam aracı değil almancinin arabası zırhlı olmadığı için fiyatı düşük zaten yani öyleuzun yolda ccanı çıkmış şoförünhezametine uuğramış bir araç değil bel altı temizlik boyası var değişen yok motor %95 civarıssanziman ise %90 çıktı