Instagram'da bir paylaşım gördüm tabi dalga geçmek için paylaşılmış yapan kişiyle dalga geçmişler ama ben çok beğendim ayakkabı üreticileri neden bu tarz daha analog hata payı az olan bir şeye gitmiyor? Bu konuyla sizin bol tecrübeniz ve görüşünüz vardır @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sıvı teması nedeniyle bozulan modemi değiştirmek üzere araştırmaya koyuldum. Zaten uzun süredir iyi bir modem router alma düşüncesindeydim ancak Kablonet kullanıcısı olduğum için Docsis desteği sunan bir modem gerekiyor ve çoğu firma bu tarz bir modem üretmiyor. Turksat'ı arayıp konu hakkında destek istedim Ubee - EVW32C Modem sunduklarını belirttiler fiyat 300 TL teknik detaylar kısıtlı pek o topa girmek istemedim. Kablonet kullanıcısı var ise siz ne kullanıyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim. @gamsizm

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Destiny 2 için ne diyorsunuz? Değer mi 200 Lira?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar Çin kaynaklı ucuz ama çok işime yarayan bir dizüstü bilgisayarım var. Doların ucuz olduğu zaman 180 Dolara almıştım Yepo 737S kendisinden çok memnunum ama bugün şarjdayken düşürüp adaptörün jackını kırdım zaten kendisinden hiç memnun değildim. Amerikan fişine ucuna Avrupa plug takılı iğrenç bir şekildeydi. Öncelikle EU fişli adaptörü nereden edinebilirim. Aslında bir ucu power jack öteki ucu USB jack olan bir şey istemiyor değilim. Zaten şarjı gayet iyi gidiyor hızlı şarja ihtiyaç duymuyorum. Aşağıda resimlerde göründüğü gibi bir cihaz. Kumpas yok elimde ama büyük ihtimal ile 3.5MM boyutlarında. Yardımcı olabilecek elektrikten anlayan arkadaşlardan cevap bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2000lerin başından beridir MMO oynamıyorum. Havaların soğumasıyla ve tasarruf etmek amaçlı bir MMO oyuna başlamak istiyorum. Şu an The Elder Scrolls ve World of Warcraft arasında kaldım. Farm ve tekrarlayan gorevler çok sıkmaz beni. Oyun içi ticaret iyi olur. PvP umurumda değil. Diğer oyuncuların 500 level olması umurumda değil. Bir şeyler geliştirebilecegim bir şeyler arıyorum. Free to Play ve oyun içi artısı olmayan skin gibi şeyler dışında oyun içi satışı olan bir oyun istemiyorum var mı önerisi olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 30

Hearts of Iron, Europa Universalis, Civilization gibi oyunlar önerir misiniz? Bu Paradox oyunları çok karışık. Civ ise çok yüzeysel kalıyor. Tycoon tarzı olmadan şehir ülke similasyonu istiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap