Konsola hazırlık için optik girişi olan 2+1 hoparlör öneriniz var mı? Fiyat 450’ye kadar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Köye halama tatile geldim ve bunlarla karşılaştım. Kömür sobasının yanından ayrılmıyorlar. 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@berkgun Kendine neden bu işkenceyi yaptın. 😀

https://www.youtube.com/watch?v=j2HSOqMEmXs

ENES BATUR: HAYAL Mİ? GERÇEK Mİ? (2018) Film İncelemesi | Sinema bu mudur?

Enes Batur'un, Baturay Anar, Duru Önver, Kafalar, Başak Karahan, Ruhi Çenet ve Burak Güngör gibi youtuberların da yer aldığı filmi Enes Batur: Hayal mi? Gerç...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Steam’deki PUBG marketini hacklediler sanırım, 20 liralık kasalar 0,04 kuruştan satışa sunuluyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vay be 10 sene önce aldığım linkteki Logitech 2+1 hoparlörün bugün sol tarafından ses gelmemeye başladı. Yine Logitech alma zamanı gelmiş. 😀
http://cdn.vatanbilgisayar.com/UPLOAD/PRODUCT/LOGITECH/thumb/v2-51201_medium.jpg

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Orcun @orcun

  Yapılır dert değil. Muadil aynı ayarda sistem baksan pahallıya gelebiliyor. Hani nasıl desem ben 6-7 sene öncesi Z2300’e 199 lira para vermiş sıfır almış adamım. Vatandan falan almıştım hatta öyle biryer. Aradan geçiyor 7 sene 200 liraya bugün aldığın ses sistemi benim o dönem aldığımdan çok çok daha kötü bir set. Güya teknoloji gelişiyor değişiyor çağ değişti ama bazı şeyler hala değişmedi. Zaten az satıyor bu setler, millet kulaklığa kablosuzluğa kaymış artık pazarı çok çok ufalmış hala köpek gibi hayvan gibi etiket koyuluyor.

 • mrx @mrx

  Daha gider o hocam. Hoparlöre giden kablonun lehimini yenilerseniz bir on sene daha sizinle olur.
  lehim yapmak o kadar zor bir şey değil tek dikkat etmeniz gereken o bir iki liralık lehim tellerinden kullanmamak zira tutmuyorlar kesinlikle, eziyete dönüyor lehim işi. Kaliteli bir lehim teli tutkal gibi yapışır metale. elektronikçilerde metreyle satıyorlar işinizi görecek kadar alıp, havya yoksa ısıtılmış çiviyle bile kabloyu yerine sabitleyebilirsiniz.

 • Hakan1987 @hakan1987

  bir elektırıkçı soğuk lehımı kontrol etse çözulr gıbı sıkıntısı 🙂

 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  İki tane Logitech s220 almıştım, beş -- altı sene önce sanırım. Biri hala aktif çalışıyor, diğer lazım olur diye kutusunda bekliyor.

  Güvendiğin biri göster çözülebilecek bir şey olabilir. Creative t6060’ın kumandası arızalanınca kendim tamir etmeye kalkınca sonuç hüsran oldu, şansa ucuza bulunca set ağa kalktı. Bu ara bir şeylerin yenisini almaya kalkınca, ederinden fazlaya maal oluyor. Olanı iyi değerlendirmek gerekir diye düşünüyorum.

Arkadaşlar;

Elimde Asus N14U modem ile çok eski AirTies RT-204v2 modem var. Asus modem ile 8mbit hız alırken aynı hattan AirTies ile yaklaşık 12mbit hız alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm Nvidia yeni kartları hakkında kulağınıza çalınan bir şeyler var mı? Önümüzdeki ay 1080 almayı düşünüyorum ama Volta için 2018 ilk çeyreği gibi söylentiler var. Piyasada stok ta kalmamış, hangi siteye baksam çeşit yok sanırım bu yakınlarda gelecek yeni kartlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Civilization sevenler için kaçmayacak fırsat. #steam #oyun #CivilizationVI

https://www.humblebundle.com/monthly

February 2018 Humble Monthly

Get February 2018 Humble Monthly and more when you subscribe for just $12 per month!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • ESK @apollo

  Sadece bir oyun için her ay 45tl verilmesi pek mantıklı değil o bakımdan bana pek kaçırılmayacak bir fırsatmış gibi gelmedi. Devamlı üye olan için zaten 2 aydır humble bundle bayağ bir oyun verdi.