Sabah evin önünden geçen kamyon kutudan binaya gelen internet kablosunu koparmış.(Evet sokakta havadan geliyor kablo) Türknet’e arıza kaydı açtım ve birkaç saat sonra Türk Telekom saha ekibinden olduğunu düşündüğüm şahıs aradı. Konuşmamız aynen aşağıdaki gibi;

TT: Arızanız için aramıştım.

Ben: Buyrun.

TT: Türknet portlarında sorun olduğundan şu anda arızanızı gideremiyoruz. Eğer taahhütünüz yoksa hattınızı Türknet’ten TTNet’e taşırsanız arızanızı giderebiliriz.

Ben: Beyefendi öncelikle sizin arızanın ne olduğu hakkında en ufak bir fikriniz yok. Benim sorunum port problemi değil sokaktaki kutudan evime gelen kabloyu kamyon geçerken koparmış sizin de gelip bunu onarmanız gerekiyor.

TT: (Arızanın port ile alakalı olduğunda ısrarcı.)

Ben: Beyefendi ben aptal değilim kör de değilim kablo kopmuş gelip bunu onarmanız gerekiyor. Türknet kullanıyorum diye neden bu şekilde zorluk çıkarıyorsunuz? Siz bana düzgün hizmet verin TTNet kullanayım.

TT: Biz sadece ankastreden kutuya gelen kabloya bakıyoruz kendiniz elektrikçi çağırıp yaptırın biz yapmıyoruz!

Ben ne yapayım şimdi? Bunlar mafya, çete gibi bir şey olmuşlar. @turknetdestek

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Durduramıyoruz! Fiyatı dolardan hızlı yükseliyor. İki gün önce 1818 lira idi. Bu ne arkadaş iyi ki bi PS4 almaya karar verdik.

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-sony-eurasia-p-HBV00000234P6

Sony Playstation 4 Pro 1 Tb ( Sony Eurasia) Fiyatı

Sony Playstation 4 Pro 1 Tb ( Sony Eurasia) en iyi fiyatla Hepsiburada'da! Şimdi Hepsiburada'da taksit seçenekleriyle ve indirimli fiyatla sipariş verin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İçmeye ayran bulamayıp tahteravanla sı….. giden güzel ülkemin insanı. 😀

https://twitter.com/HuaweiMobileTR/status/979779950361366530

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Orcun @orcun

    Mate 10 lite ilginç bir cihaz. Mesela bilen adama pekte satamazsın niye ? 4 kamera diyorlar 2 tanesi 2 şer mp. Kendileri 1700 1800 bandında satıyor aletin donanım orta ve alt segment arası geziyor, gpu deseniz kötü mali t830 2 çekirdekli bir gpu var. Çoğu oyun kasıyor. Ha ama 4 gb ram 64 gb hafıza 4 kamera 5.9 inç ekran işte kaba olmayan güzel tasarım dediğinde pekte bilmeyen adam AABBOOOOW diyor. Misal AC wifi yok, type-c yok, kutudan 3-5 liralık dandik kulaklık çıkıyor. Kamera deseniz pekte iyi değil. Ben niyetlendim mate 10 pro’dan lite’a ama çok büyük farklar var.

  • supernova @supernova

    Pro ya bakarsın lite alırsın kural böyle çünkü paran yetmez, zannedersin pro aldım.

Facebook geçmişini silmek için şu eklentiyi kullanan var mı? Beğendiğim sayfaları da kaldırıyor mu yoksa sadece postları mı siliyor?

https://chrome.google.com/webstore/detail/social-book-post-manager/ljfidlkcmdmmibngdfikhffffdmphjae

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kimsenin kimseye “kurallara uyduğu sürece” karışmaya hakkı yok. Zaten boş adamım 2 günde @at ‘ı geçerim valla! 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap