Forum İstanbul'da açılmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geldi bunlar 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 25 / 52

AMD'nin hediye oyun kampanyası hakkında Hepsiburada'ya hem site üzerinden hem de Twitter üzerinden kampanyaya dahil olup olmadıklarını sordum. Hangisine inanayım? 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10'da başlat çubuğundaki açık uygulamaların üstüne mouseu getirdiğimizde o uygulamayı ufak pencerede gösteriyor ya hah işte o bende nasıl olduysa kapandı, tekrar nasıl açabilirim? (Sağ alt köşedeki masaüstünü göster düğmesinin üstüne geldiğimde peek özelliği çalışıyor)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, eve gelen bakır kabloyla ilgili bir şey sormak istiyorum.
Evime gelen kablo (ttnet'e ait olan) bir kutu içerisinde değil, açıkta duruyor ve ben de onu açıktan cat6 bir kabloya bağlayarak odama getiriyorum. Çok yağmur yağdığında o kablonun birleşim yerinde parazitlenme oluyor galiba ve internet hızım çok düşüyor. Ayrıca çok sık kopma yaşıyorum. Böyle içeri alınması mümkün olmayan bağlantılar için yağmurdan koruyacak bir bağlantı tipi var mıdır?
Ben klasik olarak bakır kabloyu cat6'ya elektrik bandıyla bağlayıp iyice sarıyorum ama yine de su alıyor. Başka ne yapabilirim?
Bu arada bakır kabloyu içeri almam pek mümkün değil, epey kısa ve yağmurun altında.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@electric Yekta 2013 Macbook Pro'nun içindeki HDD klasik 2,5" Sata HDD değil mi? Bir tanıdığımın MacBook'u bozulmuş ve bugün Akasya Apple'a götürmüş. Diski bozuk elimizde parçası yok diyerek geri çevirmişler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ya kargoyu İstanbul'dan alıp İstanbul'a getireceğinize neden Kocaeli'ye götürüyorsunuz deli olucam. Hayır içinde ekran kartı olmasa çok umursamıycam da oradan oraya atıyorlardır şimdi kutuyu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Bundan satıyorum desem fiyatı ne kadardır. 4 senedir kullanılıyor garantisi vs. yok sağlam çalışır durumda. https://www.hepsiburada.com/msi-nvidia-geforce-gtx-760-oc-2gb-256bit-gddr5-dx11-1-pci-e-3-0-ekran-karti-n760-tf-2gd5-oc-pm-bd304712

MSI Nvidia GeForce GTX 760 OC 2GB 256Bit GDDR5 (DX11.1) Fiyatı

MSI Nvidia GeForce GTX 760 OC 2GB 256Bit GDDR5 (DX11.1) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bugün nedense Twitter'da 3 tane tikli hesap beni takip etti. Hayır twit falan attığım da yok anlamadım gitti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap