Son yayınlanan KHK ile evlilik programları yasaklanmış.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selanik’te bulunan Atatürk’ün evinden fotoğraflar. Geçenlerde paylaştığım Ata topraklarına gittiğim gezimin 2. Günündeyim.

Balkanlar maalesef ki çok fakir, hele hele Yunanistan Balkanlara oranla çok daha gelişmiş ama Ülkemiz gibi değil, kıymetini bilelim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Zamanında burada dahi oy kullanmanın gereksiz olduğunu düşünen birçok insanla tartıştım, anlatmaya çalıştım. Şimdi ki çok daha önemli bi oylama, lütfen oyunuzu kullanın. Bunun vebali altında kalamam kullanmayacağım diyen arkadaşlar, unutmayın ki oy kullanmamak da bu seçime etki etmek demektir. Bu yüzden, doğru olduğuna inandığın şeye #OYver

*** Yorumları sildim siyasi olarak değerlendiriliyor sonra post. @huseyinekrem Hocam kusura bakma cevap verip söz hakkı tanımadan silmiş gibi oldum yanlış anlama sakın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım Kızıma iki kağıt verdim. Biri beyaz diğeri kahverengi. Bizim haylaz kahverengiyi boyadı. “Yahu” dedim “bem beyaz güzelim kağıt dururken, neden b.k rengini boyuyorsun” eşşek sıpası bana ” baba, beyaz kağıy tertemiz, aynı bizim ev gibi kirlensin, boşa gitsin, istemedim” dedi. Şimdi sizden bencilce bir şey isteyeceğim. Kızımın kalbi kırılmasın, bu aralar beyaz kağıtları lütfen temiz bırakalım.
#HayırlıCumalar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 15

Formula severler bu oyun dikkatinizi çekti mi? #Formula1 #Formula

http://store.steampowered.com/app/415200/

Motorsport Manager on Steam

Have you got what it takes to become the manager of a high-performance motorsport team? Motorsport Manager is a highly detailed, best-in-class management game for fans of motorsport. You’ll hire the...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap