Bütün Teknoseyir ahalisine merhabalar. 🙂 Bilindiği üzere bilmeyenler de olabilir tabi ki ama baya bir süredir #tamirtadilat işleri yapıyorum. Çevremden olsun, Teknoseyir ortamından olsun baya bir kişinin tamir işlerini yaptım. Sağolsun çok arkadaş cep telefonlarını, notebooklarını vs. hiç güven sıkıntısı olmadan yolladılar.

Malum bilenler biliyor gene aralık ayından beri neredeyse işsizim. Pandemi yüzünden fabrikada ücretsiz izne çıkartıldım. Çıkartılmadan öncesi de bu işi zaten yapıyordum ama daha çok hobi gibi 2. iş gibiydi. Ondan sonra oradan gelen para ile de kedilere sokak hayvanlarına mama vb. şeyler için yapıyordum. Haliyle son zamanlarda işsiz de kalınca bu iş ilk işim oldu. O yüzden bozulan tamir ettirmek istediğiniz cihazlar varsa tamirini yapabilirim.

Mesela ne tamiri ? Atıyorum telefonunuzun ekranı kırıldı, ahizesi bozuk, kamerası bozuk, pil değişecek, şarj soketi bozuk vs. bu gibi tamirleri zaten yapıyorum. Notebook içinde fiziki herhangi bir sıkıntıları da yapabilirim. Menteşe kırıkları, kasa kırıkları, bunların tamirini de yapabiliyorum. Aklınıza gelebilecek elektronik cihazlarında tamirini yapabiliyorum. Pc parçası mesela gamepad, mouse gibi gibi. Önceki yaptığım işlerin fotoğrafını isteyen olursa onlarıda ekleyebilirim. İşlemleri yaparken zaten Telegram'dan veya Whatsapp üzerinden detaylı her aşamanın resmini size iletiyorum ona göre aksiyon alıyorum.

Örnek vereyim hemen, ya bunun burası bozuk deyip kestirip atmıyorum. İşte telefonun şarj soketi bozuk ama neden bozuk ? soketin detaylı resmini sıkıntılı parçasını gösterecek şekilde atıp ona göre gösteriyorum.

İzmirde oturuyorum ancak elden ürünü teslim alma işini pandemi de araya girince o olaya hiç girmiyorum. Sadece kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Teknoseyirden beni etiketleyip olmadı bu durum altından veya Telegram : @orcun89 ,mail : orcun89@outlook.com üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Umarım akışta paylaşıyorum diye rahatsız olan olmaz, oluyorsa da kusurabakmayın. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 27
 • blog.yakupulutas.com @yhackup

  Ben kefilim arkadaşa, Gönül rahatlığıyla cihazınızı teslim edebilirsiniz

 • hkurtoglu @hkurtoglu

  Notumu aldım. @orcun Macbook pil değişimi yapabilir misin?

 • Papa Emeritus @pope

  İngilizceniz nasıl acaba? Apple’dan online olarak ACMT ve ACiT kursu alırsanız Türkiye’de sayılı insanlardan biri olarak KoçSistem, Pupa, Troy vs... gibi yerlerde iyi olanaklarla iş bulabilirsiniz. ACMT Apple tarafından size verilen Mac tamir edebileceğinizi gösteren bir belge, ACiT ise iOS cihazlar için verilen belge. Apple bu sene itibariyle ufak mağazalara da orijinal parça erişimi verecek fakat o mağazalarda bu sertifikalara sahip birilerini arıyor doğal olarak. Bu sertifikalara sahip kişiler için talep daha da artacak. Yanlış bilmiyorsam kurs içeriği bedava fakat sınav ücreti 200 USD. Bence bu yol denenebilir. TR’de bulunmaz hint kumaşı olursunuz sınavı geçerseniz.

 • revenge @revenge

  Kardeşim, inşallah işine kavuşursun. İnşallah daha iyi bir işin olsun. Senin gibi çalışkan adamın böyle harcanması beni üzüyor.

🔴 İsyan'ı bastırıyoruz. Görev: Kum Fırtınası

İnsurgeny: Sandstorm ve her zaman olduğu gibi Rainbow Six Siege ile FPS gecemiz başlıyor !

https://www.twitch.tv/zisegned

zisegneD - Twitch

Dengesiz bir kişilik olan ben buralarda yeniyim.Discord'da deli adamlarla beraber ne bulursak onu oynuyoruz.Genelde FPS severim ama dedim ya bu adamlar deli ne oynayacağımız belli olmuyor. Buraya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

🔴 R6 Siege sevdiğimiz doğrudur.

#Sohbet #RainbowSixSiege

https://www.twitch.tv/zisegned

zisegneD - Twitch

Dengesiz bir kişilik olan ben buralarda yeniyim.Discord'da deli adamlarla beraber ne bulursak onu oynuyoruz.Genelde FPS severim ama dedim ya bu adamlar deli ne oynayacağımız belli olmuyor. Buraya...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

@umtk bu şimdi Xiaomi Türkiye garantili mi Evofone garantili mi? Anlamdım. 😄

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Whatsapp PC uygulamasını kullanan var mı? Bir update'ten sonra tam ekran olarak başka bir şey açıkken bildirim sesi kapandı. Bunu tekrar açmanın bir yolu var mı? Mesela simge durumunda küçültülmüşken bildirim sesi geliyor fakat tam ekran bir video izlediğimde bildirim sesi gelmiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@orcun beni sormuşsun, haberi geldi. 😅😜

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millet hala neden Sony'yi savunur anlamış değilim. Bir tarafları çok kalktı Sony'nin, umarım bu nesil XBox'tan sağlam bir tokat yerler ki bu nesilde öyle rahat olacaklarını sanmıyorum. https://www.playstationlifestyle.net/2020/10/17/ps4-indies-devs-denied-sales/

PS4 Indies Devs Claim Sony Denied Their Requests to Discount Games

Several PS4 indies devs have claimed that Sony has been denying requests to discount games on the PS Store.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superbox'ta 2 yıl taahhütlü aboneliği ikinci yılında cayma bedeli ödemeden iptal eden var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap